Skocz do zawartości

Test Drive Unlimited 2


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.testdriveunlimited2.com/ oficjalna strona gry

 

http://www.gamezilla.pl/gallery/test-drive-unlimited-2 screeny

Trzy świetne trailery:

 

http://www.gametrailers.com/video/debut-trailer-test-drive/65117 Debut Trailer

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-the-test-drive/65328 Exclusive The Good Life Trailer

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-test-drive/101218 E3 2010: Exclusive Cars & Locations Trailer

Najważniejsze zmiany/nowości:

-dwie wyspy (w tym Oahu z jedynki)

-zmienne warunki atmosferyczne

-cykl dnia i nocy

-pościgi policyjne

-zniszczenia

-możliwość swobodnego poruszania się swoim avatarem (możliwość wysiadania z aut)

-karawany ;p

-customizacja naszej postaci, domu (włącznie z operacją plastyczną :blink: )

-możliwość tankowania

 

 

Premiera w Europie 24 września.

 

Kolejna gra z serii czemu nikt o niej nie pisze jak się okazało nie miała nawet tematu ;]. Osobiście czekam i biorę "dwójkę" w ciemno (no nie do końca) na premierę bo jedynkę uwielbiam przy której spędziłem kilkanaście dobrych godzin. Dwójka zapowiada się równie dobrze (bardzo dobrze) tylko te elementy mmo martwią to znaczy żeby nie stały się głównym trzonem gry a jedynie opcjonalnym dodatkiem.

 

Niesamowity feeling, wspólna i samotna eksploracja wyspy, dobry arcadowy model jazdy, masa rzeczy do roboty to główne zalety pierwszej części. Od drugiej części oczekuje w zasadzie tego samo bo najważniejsze zmiany już dostałem w zapowiedziach (cykl dnia i nocy, zmienne warunki atmosferyczne).

 

Słówko uznania dla twórców za to, że nie dość, że dostaniemy nową wyspę to dodatkowo uraczyli nas wyspą z jedynki. Oczywiście odświeżoną, poprawioną itd. tak żeby Ci co grali w pierwszą część nie nudzili się na niej.

 

Jakiś czas temu trwały zapisy do bety, zobaczymy może się uda.

 

Kto grał w pierwszą część temu nie trzeba zapowiadać dwójki. Kto nie grał niech obejrzy trailery powinno wystarczyć ;] do przynajmniej zainteresowania się tytułem.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Najważniejsze zmiany/nowości:

-dwie wyspy (w tym Oahu z jedynki)

-zmienne warunki atmosferyczne

-cykl dnia i nocy

-pościgi policyjne

-zniszczenia

-możliwość swobodnego poruszania się swoim avatarem (możliwość wysiadania z aut)

-karawany ;p

-customizacja naszej postaci, domu (włącznie z operacją plastyczną :blink: )

-możliwość tankowania

Zdaje mi się że - zmienne warunki atmosferyczne były w jedynce (na pewno był deszcz), cykl dnia i nocy był w jedynce (na pewno był zachód/wschód słońca), pościgi policyjne były w jedynce, zniszczenia były w jedynce.

 

Kto grał w pierwszą część temu nie trzeba zapowiadać dwójki. Kto nie grał niech obejrzy trailery powinno wystarczyć ;] do przynajmniej zainteresowania się tytułem.

Dokładnie. Pierwsza część miotła i dwójka też taka będzie. Jak nie lubię ścigałek tak na TDU2 doczekać się nie mogę.

Odnośnik do komentarza

Nie, NIE Estel ;p

 

Cyklu dnia i nocy nie było w jedynce, w ogóle nie było nocy.

Pościgi policyjne jako takie były ale teraz raz, że ten element ma być bardziej dopracowany (cokolwiek by to znaczyło), dwa ma być specjalny tryb z pościgami tak jak w NFS.

Zniszczeń nie było w jedynce.

 

Zmiennych warunków pogodowych również nie było (deszcze, mgły, burze).

 

Zresztą tutaj obszerna, pełna lista nowości, usprawnień, rzeczy w dwójce:

 

http://www.tdu.com.pl/articles.php?article_id=132

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No fakt faktem tendencja raczej zniżkowa bo od ogłoszenia, a nawet już pierwszych plotek apetyty były ogromne, a teraz widać, że ludzie są coraz bardziej zniechęceni. W sumie to się nie dziwię bo jak patrzę na grafikę w tych trailerach to to mi raczej przypomina to co już widziałem i jeżeli zastosują ten sam silnik graficzny to jak zazwyczaj nie narzekam na wizualia tak teraz będę psioczył ile wlezie.

Mam nadzieję i trzymam kciuki bo jest za co (tak samo nowy Driver)

Odnośnik do komentarza

No fakt faktem tendencja raczej zniżkowa bo od ogłoszenia, a nawet już pierwszych plotek apetyty były ogromne, a teraz widać, że ludzie są coraz bardziej zniechęceni.

A skąd taka opinia?

 

Pytam z ciekawości bo czytając komentarze czy fora widzę coś innego. Mało kto psioczy na oprawę, model jazdy itd. jak coś to najczęstsze narzekania są na te "całe elementy mmo". Kupowanie chałup, ciuchów, imprezy itd. Zauważyłem, że na to ludzie najczęściej narzekają zresztą nie dziwię się też mi się to nie za bardzo podoba.

 

Nie widzę tendencji spadkowej powiedziałbym, że jest wręcz odwrotnie.

 

PS. Ja tam właśnie złożyłem zamówienie na preordera (pojawił się na Ultimie) bo nie ma opcji, że TDU2 zawiedzie. Przynajmniej ślepo w to wierzę heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Z opinii znajomych i po komentarzach osob z innych forum. Ja z werdyktem zawsze czekam przynajmniej do bety/dema, ale poki co nie bede sie specjalnie napalal zeby potem sie nie zawiesc.

 

No i prawidłowo, zdrowe podejście ;].

 

To znaczy ja się tez jakoś specjalnie nie napalam (choć mam ciśnienie na wyścigi aktualnie) tylko po prostu oczekuje "jedynki". Jedynki w podciągniętej oprawie z nową wyspą, nowymi ficzerami itd. A myślę, że to dostanę bankowo no i to mi wystarczy.

 

Bo dla mnie TDU to jedna z lepszych ścigałek tej generacji zaraz za PGR4.

Odnośnik do komentarza

No wszystko fajnie, ale co z betą? Składałem papiery i cisza.

Ja też ale póki co cisza w temacie.

 

Coś, gdzieś czytałem, że podobno w sierpniu ma ruszyć ale nie wiem czy to prawda czy plotka.

 

Edit: W sumie to by pasowało bo przecież we wrześniu premiera.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Gra porażka. Przy nowym MotorStorm i NFS nie ma żadnych szans. Po co mam przeboleć jakieś udziwnienia skoro na rynku są dostępne normalne wyścigi?

 

grałeś już we wszystkie 3 gry że możesz tak stwierdzić? TDU2 - kilka trailerów, MS - kilka screenów, NFS - jeden krótki gameplay. faktycznie wystarczy żeby rzucać już osądami. ogólnie co rozumiesz poprzez udziwnianie? wyścigi jak każde inne, tylko dodatkowe ficzery "niestandardowe". poza tym TDU wychodzi 2 miechy przed NFS więc tym bardziej się nie martwię o ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej w tej wypowiedzi śmieszy mnie zapodanie Motorstorma.

 

O ile NFS wychodzi w mniej więcej tym samym czasie i jest grą no powiedzmy, że podobną do TDU2 (z dużym przymrużeniem oka). I co do tego też nie mam wątpliwości, że sprzedażą NFS prześcignie TDU2 (gameplayem nie wiem).

 

Tak Motorstorm ma się ni jak do TDU2:

 

-po pierwsze MS wychodzi w 2011 więc jak może zdmuchnąć TDU2. Każdy kto będzie chciał już dawno obada sobie Test Drive nikt nie będzie musiał wybierać pomiędzy tymi. tytułami

-po drugie te gry trafiają w całkowicie inny target. Nowy MS może przyciągnąć nawet anty fanów ścigałek.

-po trzecie praktycznie to są dwie inne gry. Tak jak pisałem już bliżej NFS-owi do TDU niż MS do TDU.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ja ne wiem po co ludzie tak marudzą, osobiscie nie lubie wyscigow, i gram w nie od świeta a nie nałogowo, ale TDU mnie ciekawi poprzez swoje podejscie w klimatach MMO (o ile to bedzie zachowane) - chetnie pojezdze po wyspie napotykajac co chwile innych graczy, żywych kierowcow, to wlasnie jest sila tej gry

Odnośnik do komentarza

Po co mam przeboleć jakieś udziwnienia skoro na rynku są dostępne normalne wyścigi?

Jak możesz, to zdefiniuj "normalne wyścigi".

Idea gier wyścigowych polega na ściganiu się różnego rodzaju pojazdami. TDU2 oferuje dodatkowo malowanie ogrodzenia przed wirtualnym domem i według mnie normalne to to nie jest.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...