Skocz do zawartości

Dragon Age II


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gameplay z najnowszej produkcji BioWare jeszcze minutę temu był dostępny na Gametrailers, ale został usunięty. Kiedy usłyszałem, że system walki będzie bardziej zręcznościowy, ucieszyłem się: "jeśli będzie podobnie jak w dwóch pierwszych Gothic'ach... kto wie, może się udać" - pomyślałem. To co przed chwilą zobaczyłem, niesamowicie mnie zaskoczyło - walka wygląda jak w tytułach pokroju Dynasty Warriors, co stawia nad Dragon Age II olbrzymi znak zapytania. Kilkunastu/kilkudziesięciu przeciwników na ekranie? Tu chyba nie o to chodzi?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że usunęli ten filmik. Bardzo dobrze, że mocno zmienią system walki. Ten z poprzedniej części do niczego się nie nadawał. "Całkiem fajnie to wygląda... Dobra jakoś to przeboleje, może inne elementy gry są lepiej zrobione... Gorzej już chyba nie dało się tego zrobić..." - takie wrażenia przynosił ten system. Podstawy tego systemu były źle zrobione i jakiekolwiek zmiany nie miałyby sensu.

 

Ale po jaką cholerę oni zmieniali DOBRY system walki, który to był w pierwszej części? (notabene bardzo podobny do Knights of the Old Republic)

 

Ekran wyboru postaci to czysta zrzynka z Diablo. :down:

 

Dobry to on może i jest na PC ale na konsolach takie coś nie przejdzie.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nowy trailer (oparty na silniku gry/ gameplay):

 

http://www.youtube.com/watch?v=sWbIFihAzW4

 

Mnie on jakoś nie przekonuje. Nie dość, że brzydko, to jeszcze za bardzo w stronę gry akcji/slahera niż rpg.

 

P.S. Nie mogę dać linka do polskiej wersji trailer'a gdyż w linku do filmiku na YT znalazł się wulgaryzm (oczywiście przez przypadek), lol.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Po początkowej euforii z wieści o drugiej części DA coraz bardziej się jednak martwię, że gra zostanie spłycona. Ostatni filmik z gameplay'u tylko mnie w tym utwierdził. Gra zamiast bardziej skupić się na elementach rpg coraz bardziej zaczyna przypominać jakiegoś slashera. Rozumiem, że na konsolach można zbić największe kokosy ale mogli chociaż ten tytuł oszczędzić z dostosowywania go pod specyfikę gierek konsolowych. Eh, oby chociaż postaci i fabuła stały na dobrym poziomie.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ktoś się chyba na PPE walnął w tłumaczeniu. Na oficjalnym forum, poza przeogromnym ragem, jest napisane że 23 demo dostaną tylko pracownicy sieci Gamestop. Nie będzie dema dla ogółu.

 

Oczywiście mam nadzieję, że redaktorzy PPE czy Kotaku mają jednak rację i demo ukaże się nawet dla zwykłych śmiertelników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...