Skocz do zawartości

PGL #2 / 2010 - XboX FunDay (28 sierpnia) [Zakończony]


TroniC

Kto zgarnie Slima?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zgarnie Slima?

    • JA!
    • TY!
    • MY!
    • Filip
    • Wolałem ogórki - Slimem nie zakąszę... To nie gram!


Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalna prasówka poszła... W co zagrasz i co wygrasz na XFD 2010

podczas Xbox Fun Day 2010. Wszyscy uczestnicy zlotu będą mogli wziąć udział w następujących zmaganiach:

 

27 sierpnia 2010 r. (piątek) - Forza Motorsport 3. Turniej rozgrywany w formie czasówek. Gracze będą mieli 4 okrążenia by osiągnąć jak najlepszy czas wyznaczonym wcześniej samochodem (ustawienia fabryczne) na wybranej trasie. Nagrodzonych zostanie trzech najlepszych graczy.

 

 

28 sierpnia (sobota) - Halo 3 ODST. Turniej dla drużyn cztero-osobowych rozgrywany wedle zasad MLG w systemie Double Elimination, best of 3. Nagrodzone zostaną trzy najlepsze drużyny.

 

29 sierpnia (niedziela) ? Call of Duty: Modern Warfare 2. Turniej na zasadach FFA (każdy-na-każdego). Gracze rozstawieni w grupy ośmioosobowe będą walczyć ze sobą o miano najlepszego

z najlepszych. Wszystko w myśl zasad używanych przez GameBattles. Nagrody czekają na trzech najlepszych graczy.

 

Oficjalne regulaminy turniejów zostaną wkrótce udostępnione na oficjalnej stronie zlotu Xbox Fun Day 2010. Będą one opracowane wspólnie z organizacją Polish Gaming League, której przedstawiciele czuwać będą nad przebiegiem turniejów.

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody przygotowane przez organizatorów. Za zajecie pierwszego miejsca w turniejach ufundowane zostaną nowe konsole Xbox 360 250 GB. Pozostałe miejsca będą nagradzane grami na Xbox 360. Naturalnie w tym roku korniszony będą jeszcze smaczniejsze.

 

Fanów, którzy chcą mieć wpływ na to, jak wyglądać będzie Xbox Fun Day 2010, zapraszamy na oficjalne forum www.xbox.com, gdzie można włączyć się w dyskusję na temat zlotu.

Cieszycie się? ;>

BTW: W związku z pytaniami: Tak - 4 konsole dla zwycięskiego teamu (przynajmniej w Halo... ;))

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

TroniC, jaka jest szansa żeby jeszcze zagrać w turnieju :?:

Wiem że jest maxymalnie późno na takie pytanie i tak dalej... ale na codzień pracuje i nie miałem czasu aby się tym zainteresować ;/

Teraz się z tym ogarniam i mam nadzieję że może coś z tego wyjdzie.

 

 

Jeżeli dałoby radę zagrać to byłoby miło.

Autem będę jechał z Kielc, wiec jak ktoś by chciał to może się zabrać.

Pozdr~!

Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie za info.

Wolałem się upewnić.

 

 

Teraz trzeba się podpiąć do czyjegoś team'a i zagrać jak ludzie.

 

Jak sobie przypomnę o 2 osobach które zbiegły z teamu na XBF'08 to żal dupę ściska...

Może to nawet pamiętacie jak graliśmy 2 vs 4...

 

Tak jak wcześniej pisałem mogę kogoś ze sobą zabrać ;)

 

Mało tego, zapraszam wszystkich przejeżdżających przez kielce do mnie na kwadrat (wynajmuję całe mieszkanie, miejsce jest) można byłoby pograć, popić etc...możliwości jest wiele,

potem wspólnie można pojechać np. na 2 czy tam więcej aut do Kroczyc.

 

Jak coś to podaję tel : 667 297 868

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.