Skocz do zawartości

PGL #2 / 2010 - XboX FunDay (28 sierpnia) [Zakończony]


TroniC

Kto zgarnie Slima?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zgarnie Slima?

    • JA!
    • TY!
    • MY!
    • Filip
    • Wolałem ogórki - Slimem nie zakąszę... To nie gram!


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim teamom gratuluję (jeśli nie zrobiłem tego osobiście to sorry Was bardzo). Szczególna uwaga nalezy się drużynie W.O.D.K.A Team - powiedzmy sobie szczerze, że chłopaki na początku nie ogarniały Halo na poziomie turniejowym i w większości turniejów kończyli na dalszych pozycjach, ale dzięki swojej konsekwencji i uporowi pokazali, że naprawde każdy może być dobry w Halo, wystarczy się przyłożyć i ostro trenować (no i przy okazji odwiedzać jak najwięcej turniejów, bo tam zdobywa się najwięcej doświadczenia). Oby era Reach przyniosła Wam jeszcze więcej podobnych (i lepszych) sukcesów.

 

Miło było robić dla Was turnieje w Halo 3, zobaczymy jak to będzie z Reach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to lecimy!

 

Oficjalnie:

 

Podziękowania dla mojego teamu - daliśmy z siebie wszystko... a że tego dnia to było dużo za mało, to inna sprawa ;)

Przeprosiny dla ludzi którzy trzymali za nas kciuki... wracam do poważnej gry w Reach jeśli tylko net dopisze, mam jeszcze kilka turniejów do wygrania, dla Was :):P dzięki za doping! :*

Gratulacje dla teamu WODKA. Tak jak napisał Barth, miło patrzeć na to jak się rozwijacie, keep it up, guys!!! :)

Gratulacje dla zwycięzców, tego dnia byliście najlepsi :)

 

Nieoficjalnie:

 

Podziękowania dla Flaszki za ogarnięcie lokalu, pobyt z Wami był naprawdę epicki :D:D:D

 

Pozdro dla TroniCa za dobry flow w piątek i dla Bartha, Kasi i Muzina za ogarnięcie turnieju.

 

Jedyny naprawdę pozytywny aspekt tegorocznego Fundaya to nasza scenowa ekipa, która potrafi się bawić jak mało kto.

 

Do następnego razu!

 

BTW. tegorocznym MVP zostaje Konrad Rojek :D:D:D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tytulem wstepu... bardzo fajnie sie budzilo i nie pamietalo rzeczy.

 

tronik, znowu ci sie udalo... chociaz mysle ze za rok dopne swego i w koncu grawitacja stanie sie dla ciebie nie do wytrzymania.

 

przy okazji chcialbym podziekowac wszystkim ludziom na fandeju za SUPER zabawe, w szczegolnosci ekipie domku nr 17 i wybranym rezydentom hotelu po lewej od wy(pipi)anego tira, bawilismy sie DOBRZE - pjona.

 

desil.gif

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...