Skocz do zawartości

Fight Night Champion


Rekomendowane odpowiedzi

czemu w tej grze nie ma krwi?

 

Dlaczego zadajesz takie dziwne pytania? malo to krwi na trailerach jest? Obrazki w demo przy loading'u też ci nic nie sugerują? Krew oczywiście jest ( :ohmy: ) w demo nie tak łatwo o nią, ale występuje. 3 rundy to troche mało zeby rozkwasić jape (w "growych" realiach) a mozliwe ze zmniejszono ją też w ustawieniach dema. Mi zdarzyło się kilkakrotnie rozcięcie pod okiem, z tego co widać to szybko pojawiają się ślady na klacie i spodenkach.

 

 

ps. ktoś kupuję na premierę?

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

No w demko rozegrałem grubo ponad 300 walk a dziś przeciwnik zaliczył KNOCKOUT (już się nie podniósł, żeby nie było wątpliwości) pierwszym ciosem w walce :D. Demko mam rozpracowane do granic możliwości - tak samo jak FNR 4 i demko podoba mi się duuuużo bardziej niż zaje.bista czwóreczka :]. Jak tylko potanieje to bioooore i znowu będę się zagrywał w FN jak niepoprawny maniak ;).

Odnośnik do komentarza

tak, ja gram. Ogolnie gra fajna, mozna smialo polecic, tylko wkurzony jestem bo nie dostalem online passa... i musze jechac z reklamacja ;/

 

to ja 1szy w kolejce z pytaniem do Ciebie,

 

chodzi mi o ustawienia, czy jest cos co mozna by okreslic mianem "symulacyjnych" [takie okreslenie pojawilo sie w jednym z newsów]? jakis wysoki poziom trudnosci? niższa stamina = poniżej 100 ciosów na runde? w 4 chyba mozna bylo sporo pogrzebac w sile ciosow, wytrzymalosci itp. Bo w to ze z tymi ch&%ymi dźwiękami da sie cos zrobić to nie wierze ;)

Odnośnik do komentarza

Zawodnicy - kazdy rusza sie inaczej jesli Ci o to chodzi i kazdy ma inny styl walki. Poziom trudnosci? Nie odpowiem Ci na to pytanie, bo jestem beznadziejny i przewaznie przegrywam z konsola na poziomie champion. Stamina - moim zdaniem fajnie zostala rozwiazana. Ustawien nie sprawdzalem, bo nie mialem ochoty grzebac w opcjach, wolalem pograc :) Co do dzwiekow - poki co w ogole nie zwracam na nie uwagi.

Odnośnik do komentarza

Pokonał ktoś bossa frosta tego truybu champion na zwykłym poziomie pro? przecież to jest chyba niemożliwe heheh. to david miał milion razy większe szanse z goliatem:)

 

nie potrafię zadać tych 75 ciosów w 3 rundy

 

.

 

 

Tryb FNC jest nudny ale na szczęscie krótki. Miłe krótkie przerywniki przed walkami, od tyle i różne dziwne zadania do wykonania, np walka jedną ręką itp. Nic specjalnego, ale jak ktoś sobie wkręci że jest za(pipi)isty to może faktycznie mu sie spodoba:)

 

A jeszcze ktoś mi powie, trzeba coś robić w ogole pomiędzy rundami?:) bo zawsze wyłączam heheh

Edytowane przez ziombel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...