Skocz do zawartości

Fight Night Champion


Rekomendowane odpowiedzi

czesto zdarzają sie one-shot-KO? Tak jak z początku nie mialem tego wcale tak teraz dosc czesto w demie mi sie zdarza. To juz zahacza o random troche :confused: no bo nie przeczę, czysto dostałem w gębę ale czy czyściej niz w pozostałych ciosach? no i od razu KO w 1szej minucie walki. Jak ma się ta kwestia w pelnej grze?

Odnośnik do komentarza

co do poziomów trudności do w demie jest jeden z wyższych. ( co najmniej Champion). Amator jest bardzo łatwy pierwsze 5 walk wygrałem w 1 rundzie (większość w 30 s). Teraz gram na poziomie Pro i jest w miarę wyrównana walka. Zaraz zaczynam od początku tryb fabularny na Pro. Czy jeszcze komuś tak tnie ta gra ( wersja na PS3)? momentami mam slideshow normalnie.

Odnośnik do komentarza

Dziś dostałem i ogrywałem całe popołudnie. Jak narazie tylko

'FIGHT NOW'. Z pewnością mogę powiedziec, że nie jest łatwo. Na Championie, pomimo katowania czwóreczki i dema na wszelkie sposoby idzie mi ciężko, a pod koniec 4 rundy brakuje już staminy. Świetnie czuc ciosy, Mike Tyson jak pie.rdolnie to czuc i widac kim gramy ;). Bardzo podoba mi się lista zawodników, naprawdę jest w czym wybierac, czuc różnice w stylach i wadze. Mistrzowskie są obrażenia - walczyłem De La Hoya vs Hatton i pod koniec 6 rundy Hatton miał doszczętnie zmasakrowane ryło, aż chciało się patrzec.

Na allegro gra już powoli osiąga pułap 130zł, więc jak najbardziej polecam :]

Odnośnik do komentarza

Ja tam czekam i nawet nie wiem czy nie ogranicze sie do pospolitej wymiany tylko, w (pipi)e mam w tej edycji online. Śmieszy mnie to że niecałe 10 lat temu EA zrezygnowało z serii Knockout Kings i zainspirowane niszowym Victorious Boxers wypuściło... Fight Night-a właśnie gdzie system sterowania gałkami uznano za rewolucję. Teraz pod wpływem mas ową rewolucję wyrzuca sie w kibel i wraca do systemu z KK, bo FNC to KK łaśnie, tyle że ubrane w dzisiejsze szaty. Śmieszne i żałosne zarazem...

Odnośnik do komentarza

ograłem juz troche, tryb story.

1sze wrazenie z tym trybem, srednie, tak jak sie spodziewalem. No bo na czym to moglo polegać :) zeby byla jasnosc - gameplay nie zchodzi z ringu [jeszcze nie skonczylem ale nie sadze zeby to sei zmienilo]. Bylo tak 20-40sec filmiku i walka i tak dalej. Sprawa nabiera rumieńców po trawieniu do wiezienia. Od tego momentu coś w koncu zaczyna sie dziać, jest fajna narracja i rzeczywiście filmowy klimat w 100%. Nie zmienia to faktu ze fabula jest przewidywalna i dobrze znana z róznych filmów o tej tematyce. Niemniej, zaraz ide śmigać dalej w trybie story bo jest wciągająco.

 

Legacy nie gralem, narazie sie nie wypowiem. Jednak jak pomyśle sobie o róznych miejscach treningu, zarządzaniu punktami doswiadczenia to pad sam się ciśnie do łapy, oby faktycznie legacy dało rade.

 

Z technikaliów, hmm... IMO, gra wygląda świetnie! Jak ktoś mówi ze grafika w tej części nie poszła do przodu to ja nie wiem w co on grał wcześniej ale tez bym to chciał :) Z ciemnej strony mocy - spadki fps są zauważalne niestety, scenki przeywnikowe w story też potrawią się rwać :( ale nie powoduje to znacznego wpływu na walke. Większych bugów nie uświadczyłem poza kilkama niezbyt uzasadnionymi KO i jednym kolesiu którego po KO podnosiła chyba niewidzialna ręka rynku :rolleyes:

 

narazie podchodze dość entuzjastycznie, gram na championie, jest dosyć arcadowo, bo takie plomby zawodnicy potrafią zbierać ze nie ma szans nazwać tą grę symulacją. Narazie - polecam.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...