Jump to content

Extreme Party 7?


Recommended Posts

 • 1 month later...
 • 4 months later...
 • 1 year later...
 • 2 months later...

Najlepsze były Szymocice i Transformator. Takie oldschool'owe. I nie pie.rdolcie mi, że się nie da, że jesteście za starzy, że czasy się zmieniły. To siedzi w nas, to jest część której się nie wyzbywa tak łatwo.

 

W sumie to chciałbym żeby jeszcze raz odbyło się w plenerze takie coś promowane przez PE, załatwiane przez PE, i żeby Martinez znowu przywiózł sprzęt i zjechali się ludzie - a przy okazji "poznalibyśmy" lepiej nową-starą ekipę ;)

 • Upvote 2
Link to comment

Nom, Mendrek, wszystko fajnie, tylko " takie coś promowane przez PE, załatwiane przez PE" i "żeby Martinez przywiózł sprzęt i zjechali się ludzie" to duże przedsięwzięcie, odpowiedzialność i masa innych spraw, które braliby na siebie ludzie, którzy mają na co dzień szereg innych zmartwień. Po co im stresujące 3 dni, w trakcie których nie będą mogli spać, bo będzie to ryzyko, że gimbaza popije przy konsoli i powiesi się na kablu od pada, bo się dowie, że PS3 ma tylko jeden rdzeń, no po co?

 

Also, fajne EP było w klubie Lucid, a nie jakieś plenery, jak zwierzęta :potter:

Link to comment
 • 3 weeks later...

Było za(pipi)iście! Popiłem jak prosie,wygrałem koszulkę resistance 2 w "milionerach" , zbajerowałem Olivkę, mam wszystkich zgredów na fotkach :-D

Mam pisać dalej? Znalazłem 200 zł , nawynosiłem kilkanaście ekstrimów których w domu nie miałem , drugiego dnia odkupiłem od jakichś gimbusów kilka hiciorów na Ps2 za grosze.

Life is good...

Link to comment
 • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.