Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

@Pryxfus, sorki oczywiście chodziło mi o Assaulta, którym głównie gram teraz. dobre zestawienie celowników. fajnie by było zebrać takie różne materiały w jednym miejscu jak się pojawią - a pewnie będą opisy mapek, broni, statystyki (już nie zliczę ile razy w temacie o BC2 pytano o link do statystyk broni)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

mozna zrobic i temat z kompedium wiedzy - w pierwszym poście wrzucałoby się linki do wszystkich materiałów takich własnie jak statsy broni, czy własnie celowniki, opisy mapek itp.

innym tematem jaki mozna machnąc to np. temat z filmikami/montażami z gry - czesto troche zaśmiecają główny temat.

Odnośnik do komentarza

kurde co tam sie dzieje, odrazu mi przyszlo do glowy ze MAv obklejony C4 to fajna zabawka, tylko ze jakim cudem on potrafi przezyc wybuch? mysalem ze to bedzie taki kamikaze-MAV czyli podlatuje wybucha i koniec, a on chyba w 2 przypadkach po wybuchu lecial dalej O_O (to samo z robocikiem inzyniera, tez moze byc mobilną bombą , np podjezac do mcoma, uzbraja i czeka na wroga ktory bedzie chcial rozbroic i wtedy sru!

Odnośnik do komentarza

Ja to odkryłem ale jeszcze nie latałem.Wkurza mnie ze gram na normalu a nikt nie naciska selectu,co za nooby,przecież to podstawa w tym trybie.Wczoraj odkryłem lunetę do AK74 i powiem ze ciekawie się z tego strzela na bipodzie.

Zapomniales o tym ze niema spotowania takiego jak w bc 2? spotowanie dziala tylko jezeli kogos widzisz a nie,ze gosc stoi 1000m ty go nie widzisz i pojawia sie trojkacik.

Odnośnik do komentarza

Mnie strasznie irytuje to, że widzę swoich przez ściany. Bez sensu. Gdyby chodziło jeszcze tylko o 4 osobowy skład to niech tam będzie, ale po co mi lokalizacja całej drużyny? Natomiast niki powinny się pojawiać dopiero gdy nie jesteśmy od kogoś dalej niż nie wiem, 10m?

To samo z granatami. Po co mi wiedzieć gdzie leży granat za ścianą? Później nie wiem czy ktoś go rzuca zaraz koło mnie czy w sąsiednim korytarzu.

Odnośnik do komentarza

Mi coraz bardziej przeszkadza grafa. Nie to, ze jest zla, tylko jest strasznie nieczytelna. Obraz jest ostry czasami jak zyleta, co w polaczeniu z rwacym sie obrazem oraz rozlazacymi sie teksturami, piekielnie utrudnia wykrycie wroga (kto gral na PC w bete oraz konsoli, to wie o co chodzi). Mi to przeszkadza w rozgrywce, po prostu sie mecze. Niech uproszcza grafike, zrezygnuje z paru efektow i bedzie gitara. Chyba, ze to bedzie metamorfoza na miare Crysis 2. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Jak w koncu jest z polaczeniem sie z kumplem w skladzie i komunikacja glosowa ?? 3 dni temu probowalismy i byla d.upa, nie wyladowalismy nawet na jednym serwerze :(..

 

Czy ma ktos pewnosc, ze to zadziala, tzn ze zagramy w jednym skladzie i bedziemy sie slyszec, nawet jesli wymagalo by to kilku prob ?

 

Szkoda mi czasu i nerwow, jesli ta opcja nie dziala ..

Odnośnik do komentarza

Jak w koncu jest z polaczeniem sie z kumplem w skladzie i komunikacja glosowa ?? 3 dni temu probowalismy i byla d.upa, nie wyladowalismy nawet na jednym serwerze :(..

 

Czy ma ktos pewnosc, ze to zadziala, tzn ze zagramy w jednym skladzie i bedziemy sie slyszec, nawet jesli wymagalo by to kilku prob ?

 

Szkoda mi czasu i nerwow, jesli ta opcja nie dziala ..

Zapraszanie znajomych nie dziala.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się na co mi ten pluton skoro nie ma to jakiegoś odzwierciedlenia w grze

A ja myśle że za wcześnie narzekacie.

 

wypowiedź kogoś z DICE przytaczana przeze mnie kilka stron wcześniej:

you will be able to take your entire platoon/ clan and open a room with completely customized setups.

 

Mówione to było w kontekscie przeglądarki serwerów w grze więc mowa o konsolach.

Odnośnik do komentarza

a mi czegos brakuje, tak sobie nagle pomysalem ze niektore gadzety mogly by miec mozliwosc rozwoju, bo granatnik assaulta ma 3 rodzaje granatów tkre sie odblokowuje poprzez kille

 

moglo by to byc np:

 

 

apteczki - jak sie uleczy np 1000 albo nawet 10000 (zeby nie bylo zbyt szybko) to apteczka dostaje upgrade że szybciej lepczy albo z większej odległosci , ewentulanie 2 poziom po jeszcze wiekszej liczbie uleczeń daje lekki buff zycia (np +10% na 30 sekund, ale mozna uzyc tylko raz na jakis czas i nie mozna samemu sobie)

 

ammo - po 1000 czy iluś tam pobraniach amunicji przez druzyne ammo też sie ulepsza i np dodaje nieco wiecej amunicji niż bazowa ilość (co by bylo zwlaszcza przydatne przy pobieraniu granatów), ew 2 poziom dodaje lekki buff do dmg (niby lepsza amunicja +10% dmg na 30s)

 

takie zabiegi spowodowaly by ze nikt by sie nie musial martwi o apteczki i amunicje bo wszyscy by ich uzywali

 

 

to samo z pozostalymi gadzetami, np

MAV moglby mieć jakieś bardzo ograniczone pociski, np 2-3 w magazynku ewentualnie cooldown taki ze mozne strzelac tylko 1 raz na 30s albo mniej , zeby mogl w wersji ulepszonej zabijac czasem wrogow, wersja jeszcze bardziej ulepszona mogla by miec wskaznik laserowy ktory pozwalał by spotować pojazdy dla graczy z wyrzutniami laserowo naprowadzanych rakiet (chyba snajper ma cos takiego ale taki bajer z powietrza byłby niezły, chyba duży helikotper tez ma takiego perka)

 

a robocik inzyniera moglby mieć po ulepszeniu jakas lepsza broń (teraz moze zabijac spawarką), ewentualnie opcje autodestrukcji (teraz mozna go chyba oblozyc C4 ale kill idzie dla supporta ktory podkladal C4 a nie dla właściciela robocika)

 

 

C4 tez po iluś killach moglo by np zyskiwac nieco lepszy zasieg wybuchu i dmg, albo ilość paczek w kieszeni, ewentualnie (chociaż to już ostra przesada) czujnik ruchu i wybuch gdy ktos podejdzie (chociaz do tego jest juz clymore)

 

T-UGS snajpera też zasluguje na ulepszenie po iluś spotach, bo teraz nie działa na leżacych i kucajacych pzoatym zaznacza na mapie tylko na pol sekundy, po ulepszeniu mogli by dodac nieco dluzszy blysk na mapie i wykrywanie kucajacych

 

 

co o tym myslicie? :D

Odnośnik do komentarza

Udało wam się komuś zabić wroga defibrylatorem? Ogólnie jego zasięg jest strasznie mały. Najlepiej się położyć by nim kogoś podnieść.

Punktów za współprace jest masę. Przed chwilą dostałem mvp ribbon przy k/d poniżej 1.0

 

Yano: Nie psułoby to nieco balansu? Chyba, że byłyby kosztem czegoś innego.

Edytowane przez PolChicken
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się na co mi ten pluton skoro nie ma to jakiegoś odzwierciedlenia w grze

A ja myśle że za wcześnie narzekacie.

 

wypowiedź kogoś z DICE przytaczana przeze mnie kilka stron wcześniej:

you will be able to take your entire platoon/ clan and open a room with completely customized setups.

 

Mówione to było w kontekscie przeglądarki serwerów w grze więc mowa o konsolach.

 

no bardzo na to liczę - moglbyśmy wtedy umówić się na godzinę, wrzucić do jednego teamu i psx extreme contra reszta świata :D Pytałem, bo po prostu nigdze tego w grze nie. ciekaw jestem jak to będzie działać, w końcu większość z nas będzie w kilku plutonach. na battlelogu można ustawić który jest priorytetowy

 

@Yano, myślę, że przy Twoich pomysłach odblokowanie gry to by było jak nic 1500 godzin.... :D

@marekjw2523 - baaardzo fajnie zrobione. myślę, że wszystko przed nami

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...