Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że jest inny powód wydania ogólnodostępnej bety,chcieli jak najwięcej ludzi przekonać do swojej gry(w końcu robi się takie rzeczy jak się jest pewnym swego)a tu zonk,ludzie psioczą.

Nie rozumiesz jednak (nie piszę tego by Cię obrazić). Do tego co opisałeś powyżej służy demo, my dostaliśmy betę. W skrócie: beta jest dla developera by sprawdzić fragment gry, demo ma Cię zachęcić do zakupu gry.

Psioczący na betę chcieliby dostać pełnoprawny produkt by sobie pociąć przez dwa tygodnie przed premierą za darmo w BFa. A w rzeczywistości DICE zbiera dane, sprawdza obciążenie serwerów itp. itd. Nawet jak nie piszesz o grze na oficjalnym forum to im pomagasz. Niech przefiltrują to co ludzie piszą o grze, odrzucą morze gó.wna które ludzie wylali na nieostateczny kod, zajmą się konstruktywnymi opiniami i poprawiają, poprawiają, poprawiają.

Dokładnie nie rozumiemy się od początku,bo ja pisałem beta/demo.Ty i inni uważacie że to beta a ja że nie cały miech przed premierą jest demo.Jeżeli gra spełni moje oczekiwania to ja kupię,nic nie tracę,ale wy się spinacie i ją bronicie na dobrą sprawę nie widząc finalnego produktu.Ja oceniam na podstawie tego co pokazali,gdyby nie chcieli to daliby tylko wybranym,bo to żart że mieli ją 2 dni wcześniej-ja czułbym się oszukany i już nigdy bym nie kupił od EA gry,która w przyszłości będzie do tego uprawniała.

Odnośnik do komentarza

Macie jakies specjalne ustawienia w TV, aby skuteczniej wypatrzyc wroga? Ja mam jasnosc ustawiona prawie na maksa. (wtedy gra wyglada jak na PS2 :))

 

Ps. Dobrze, ze przy odpaleniu mapy nie freezuje nas na klikadziesiatk sekund.

 

Wysepka nieskrepowanego naijania fragow. :)... Ja czesto tam plyne, aby zebrac pare blach.

 

http://www.youtube.com/watch?v=dLrsa5wIylg

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Słyszeliście o promocji BF w Polsce?? W wybranych sklepach będą dostępne gry do pogrania już na początku Października.

Więc sklepy (MM, Satur) od EA Polska otrzymają wersję beta do pokazania klientom czy ostateczna wersję do sprzedaży ? Czyli jednak gre już mają dawno skonczoną a nam jako beta/demo dali jakies stary build ??

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Słyszeliście o promocji BF w Polsce?? W wybranych sklepach będą dostępne gry do pogrania już na początku Października.

Więc sklepy (MM, Satur) od EA Polska otrzymają wersję beta do pokazania klientom czy ostateczna wersję do sprzedaży ? Czyli jednak gre już mają dawno skonczoną a nam jako beta/demo dali jakies stary build ??

 

Czytamy ze zrozumieniem! :)

Fanów Battlefield czeka moc atrakcji: prezentacja kampanii single player na PC oraz możliwość spróbowania swoich sił w misji „Operacja Gilotyna” na platformie PS3.

 

To nie jest pelna wersja gry.

Odnośnik do komentarza

hej wyczttalem ze marksman to zabicie z ponad 100 metrów i dotaje sie +1 punkt za akzdy metr powyzej 100, wiec skoro dostalem marskman 227 to zabiłem z 327 metrów?

z tego co wiem to 227 pkt = 227 metrow teraz za headshot zbliska dostaje sie pkt za kill+headshot+dowolna odleglosc. 1000 killi to nie platyna w bf3,ciekawe czy w ogole bedzie platyna za bron. dydel, 146000 pkt na recon.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

hej wyczttalem ze marksman to zabicie z ponad 100 metrów i dotaje sie +1 punkt za akzdy metr powyzej 100, wiec skoro dostalem marskman 227 to zabiłem z 327 metrów?

z tego co wiem to 227 pkt = 227 metrow teraz za headshot zbliska dostaje sie pkt za kill+headshot+dowolna odleglosc. 1000 killi to nie platyna w bf3,ciekawe czy w ogole bedzie platyna za bron. dydel, 146000 pkt na recon.

 

tak, potwierdzam, 227pkt = 227 metrów. marksman jest za zdjęcie głóki powyżej 100 metrów i wtedy za każdy metr jest +1 punkt.

 

narazie z tego co widzę, w ogóle nie ma platyn, złotek itp - są same service stars za kolejne setki killi czy service stars za punkty osiągnięte danym kitem. dziwne to to, bo wygląda na system nieskończony

Odnośnik do komentarza

hej wyczttalem ze marksman to zabicie z ponad 100 metrów i dotaje sie +1 punkt za akzdy metr powyzej 100, wiec skoro dostalem marskman 227 to zabiłem z 327 metrów?

z tego co wiem to 227 pkt = 227 metrow teraz za headshot zbliska dostaje sie pkt za kill+headshot+dowolna odleglosc. 1000 killi to nie platyna w bf3,ciekawe czy w ogole bedzie platyna za bron. dydel, 146000 pkt na recon.

 

tak, potwierdzam, 227pkt = 227 metrów. marksman jest za zdjęcie głóki powyżej 100 metrów i wtedy za każdy metr jest +1 punkt.

 

narazie z tego co widzę, w ogóle nie ma platyn, złotek itp - są same service stars za kolejne setki killi czy service stars za punkty osiągnięte danym kitem. dziwne to to, bo wygląda na system nieskończony

 

wydaje mi sie ze to lacznie 227 metrow,a nie 227metrow+100m za powyzej.Mapa jest mniejsza niz arica a tam 327m to bylo z pierwszej bazy obroncow az na spawn atakujacych.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Słyszeliście o promocji BF w Polsce?? W wybranych sklepach będą dostępne gry do pogrania już na początku Października.

Więc sklepy (MM, Satur) od EA Polska otrzymają wersję beta do pokazania klientom czy ostateczna wersję do sprzedaży ? Czyli jednak gre już mają dawno skonczoną a nam jako beta/demo dali jakies stary build ??

 

Czytamy ze zrozumieniem! :)

Fanów Battlefield czeka moc atrakcji: prezentacja kampanii single player na PC oraz możliwość spróbowania swoich sił w misji „Operacja Gilotyna” na platformie PS3.

 

To nie jest pelna wersja gry.

 

 

No oki, więc zobaczymy czy w tym singlu na PS3 też są takie błędy jak w multi.

Odnośnik do komentarza

dzieki za wyjasnienia co do metrów

btw na jutubie widzialem filmik jak typ zasadził hedszota za ponad 500 marksman (560) , w bc2 na mapie gdzie sie zaczyna w bazie na górce a konczy za miastem przy pociągu (nie pamietam nazwy)

 

 

co do lunety to to prawda - przez dym nie da sie nic zobaczyc nawet celownikiem INVR ale odblaski lunety widać gołym okiem przez dym , troche rpzesada

Odnośnik do komentarza

dzieki za wyjasnienia co do metrów

btw na jutubie widzialem filmik jak typ zasadził hedszota za ponad 500 marksman (560) , w bc2 na mapie gdzie sie zaczyna w bazie na górce a konczy za miastem przy pociągu (nie pamietam nazwy)

 

Chodzi ci pewnie o miejscowke na Arice Harbor. Dokladnie z tego samego miejsca (jak na filmiku) zasadzilem headshot'a M95, i oczywiscie 560 pkt. :)

 

 

Ale mloci noob'ow. Ja jeszcze nie trafilem na mieso armatnie w becie. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=M0ehlfLYHFw

Odnośnik do komentarza

spotowac mozna jak najbardziej bo wlasnie do tego jest, to jego glowne zadanie

 

zabijac tez mozna robiąc "road killa" ale nie jest aż tak latwo wlecieć w kogos zeby go zabic, ogladalem kilka filmikow i wiekszosc prób wlececenia w przeciwnika nic mu nie robi, czasami tylko zabija (pewnie zalezy od predkosci przelotu , samo dotykanie nic mu nie orbi, chyba trzeba z rozpędu wleciec)

Odnośnik do komentarza

Słyszeliście o promocji BF w Polsce?? W wybranych sklepach będą dostępne gry do pogrania już na początku Października.

Więc sklepy (MM, Satur) od EA Polska otrzymają wersję beta do pokazania klientom czy ostateczna wersję do sprzedaży ? Czyli jednak gre już mają dawno skonczoną a nam jako beta/demo dali jakies stary build ??

 

Czytamy ze zrozumieniem! :)

Fanów Battlefield czeka moc atrakcji: prezentacja kampanii single player na PC oraz możliwość spróbowania swoich sił w misji „Operacja Gilotyna” na platformie PS3.

 

To nie jest pelna wersja gry.

 

 

No oki, więc zobaczymy czy w tym singlu na PS3 też są takie błędy jak w multi.

 

Oczywiscie ze nie. W singlu jestes ty, i skryptowane akcje. W multi jest 24 ziomali, ktorzy na mapie robia co chca. A samowolka w multiplayerze pochlania mnsotwo mocy obliczenieowej hardware'u. Regula swego czasy bylo na PC (a tazke na Ps3), ze tryb wieloosobowy graficznie prezentowal sie gorzej, niz single. No, ale poczekajmy na finalny produkt. Narazie beta robi fatalne wrazenie, i zniecheca do zakupu gry.

 

W(pipi)ia mnie coraz bardziej damage broni. Gine szybciej, niz pojawiajace sie hit markery.... Juz namierzam typa, juz wale 1 kulke w glowe, ale typ mnie ubiaja, bo zasadzil mi 2-3 kulki w nogi. :sleep:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...