Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie moge tego wlaczyc, mam napisane tam w tym gej center ze laczy, laczy i... nic...

 

 

Wbijaj na serwer przez przeglądarkę.

 

@ anulaż preoredrów

 

Hehe, przezabawne :D Powiem Ci tak, zrozumiałbym [z ciężkim trudem] gdybyś opisał to wszystko TYLKO przez pryzmat Metra. Ale hmmmm. Grałeś na Caspianie i nie widzisz w tej grze mocy? Przestań. Z jednej strony mam totalne zdziwienie że Ci to nie podeszło, z drugiej.. cieszę się. Im mniej CoDerów w tej grze, tym lepiej dla gejmpleja :D

Bo to że fanów CoDa jest wuchta, to widać. Motywy w stylu :"Jak się czołgać?" ROTFL

No i wszechobecne niezrozumienie zasady Rasza.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ja nie moge tego wlaczyc, mam napisane tam w tym gej center ze laczy, laczy i... nic...

 

 

Wbijaj na serwer przez przeglądarkę.

 

@ anulaż preoredrów

 

cieszę się. Im mniej CoDerów w tej grze, tym lepiej dla gejmpleja :D

 

 

No nie wiem, nie będzie miał kto mi wbiegać prosto pod sighta :<

Wiem po sobie, bo CoDerzy, to największe obecnie Jany.

 

Dzisiaj pokombinowałem ustawienia video, żeby fps nie wahał się tak często i okazało się, że na low gra dziala tak samo, jak na medium. WTF?

Jest jakaś szansa, że w wersji 1.0 gra będzie chodziła lepiej?

 

Wkurza mnie opóźnienie myszki, jak w Dead Space.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Mi to po kilku rundach na Caspian nie chce się w ogóle wracać do "rynnowego" Rusha w Metrze , dysproporcje w możliwościach są na tyle duże że 64-osobowy multi w trym trybie będzie u mnie zdecydowanie priorytetem . A grafika na tej mapie na mnie całościowo robi większe wrażenie niż Crysis 2 , owszem tam jest więcej fajerwerków na metr kwadratowy i oczo(pipi)na teselacja na teksturach , ale w BF3 PC jest tak za(pipi)iście zrobione światło że szok , obraz jest mięciutki zresztą @Mazzeo wkleił zdjęcia na górze więc nie ma co się powtarzać - fotorealizm , szczerze to nie mam pojęcia jak to poucinają na konsolę żeby chodziło jako tako ..

Odnośnik do komentarza

fotorealizm , szczerze to nie mam pojęcia jak to poucinają na konsolę żeby chodziło jako tako ..

Mozna już znaleźć pierwsze porównania bety w sieci, odpowiedź jest prosta - mniejsza rozdziałka, lipa z AA, znacznie gorsze oświetlenie, wyglada na to że brak HBAO i mocno ubogie efekty typu dym, kurz, ogien itp.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

 

Wiem po sobie, bo CoDerzy, to największe obecnie Jany.

 

 

 

hahhaa, przypomniało mi sie nasze wczorajsze granie i timkile bo wszedłeś mi w celownik XD

Ej no, edka zabiłem, bo myślałem, że jakiś pastuch skrada się żeby mnie zadźgać, ako strafeowal jak poyebany przed moją lufą, gdym strzelał. Co złęgo to nie ja. Zresztą ktoś wczoraj przyznał, że ciężko rozróżnić wroga od swojego, tym bardziej, gdy teammate biegnie w twoją stronę, a jego nick nie jest widoczny :)

Odnośnik do komentarza

No więc tak - wróciłem. Walnąłem się młotkiem w stopę co by opanować emocje od wczoraj i mogę pisać :P

 

1) Kamperiada:

Nie wiem gdzie. Ja nie mam żadnych problemów z byciem mordowanym przez snajperów 5 kilometrów dalej. Ludzie chowający się po krzakach - no to jest chyba normalne że jak masz jakąś formę osłony to starasz się z niej korzystać. To jest jedna z lepszych zmian właśnie w nowym BFie. Rozwinęli ideę krzaków w porównaniu z poprzednimi częściami. Ja rozumiem, że kolega w CoD'zie czy Killzonie, czy w co tam gra nie ma nic co by mu dawało osłonę przed wzrokiem wroga no ale....

Sprawa druga: kolega pewnie by chciał starcia jak w Braveheart - 32 gości po lewej, 32 gości po prawej, odliczanie dobiega końca i obie strony szarżują na siebie w otwartym polu z okrzykiem "GIIIIIIIIIIŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃ" na ustach aka mikrofonach.

 

2) Grafika jest be? Crysis 2 lepszy? Przepraszam bardzo, ale czy drogi kolega właśnie przytoczył porównanie grafiki na mapach takich jak np Caspian Border vs Skyline? Aha..... aha...... ha.... AHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Człowieku, te mapy są tak odmiennie zbudowane, mają tak odmienne style i dzieli je TAK OGROMNA różnica w kwestii wielkości + ilości ruchomych obiektów i efektów wizualnych, że szok. Myślisz, że jak by Skyline było wielkości Caspiana, grało na niej 64 graczy a nie 16 i były pojazdy latające to by Crysis tak wyglądał?

 

3) Tak, BF MA właśnie tak wyglądać. Rakiety, APC, LAVy, czołgi i inne "tego typu badziewie". Jeżeli Tobie to nie pasuje i tego nie rozumiesz, to jest to zdecydowanie seria nie dla Ciebie. Zrobiłeś z siebie pośmiewisko tymi słowami przyjacielu, a mówiąc jak to anulowałeś pre-order wraz z kolegami ma chyba sprawić, że w naszych oczach będziecie wyglądali na biednych, pokrzywdzonych męczenników świata elektronicznej rozrywki - sorry bro - it didn't work :)

 

4) Bugi

Tu się nie będę kłócić, bo beta ma ich całkiem sporo. Ale jak to ktos kiedyś mądrze w branży powiedział. Cześc osób jakie się dostają do bet różnych gier. Czy to FPS, czy to MMO, czy to coś innego. Powinna zostać wyrzucona z nich za frak bo ni w ząb nie rozumie o co tam chodzi.

 

Ktoś narzeka na dysbalans w MMO - od tego jest beta, żeby to sprawdzić, żeby poprawić. A nie od tego zęby powiedzieć, że klasa A wymiata, więc gra jest to dupy i nie kupię, o!

Ktoś narzeka na bugi w wersji beta - od tego jest beta, żeby to sprawdzić, żeby poprawić. Wyrażanie opinii o pełnej wersji gry na podstawie bugów z jej wersji beta jest tak prze-głupie, że szok.

 

 

Ja się straszzzzznie cieszę, że anulowałeś pre-order - serio ;)

Tak jak pisał ako - i ja również szczerze to mówię - BF to nie seria dla Ciebie, może CoD da Ci więcej szczęścia. Bo wczoraj wraz z kilkoma weteranami serii bawiliśmy się jak za dobrych lat mimo bugów - więc coś w tej grze jest jednak, skoro wyzwala tyle pozytywnych emocji ;)

 

@morde

A ja tylko Cię obroniłem przed wrogiem który CIę zaszedł od tyłu i chciałem rzucić apteczkę koło Twoich nóg - to się nazywa "wdzięczność" bro :(

 

 

No stroje mogli by poprawić. Ja nadal nie wiem jaką klasę ma koleś obok mnie xD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Widze ze mamy fanatyka.

 

@Kazuun

 

Odniose sie krotko, bo w sumie nie chce mi sie pisac 2 razy tego samego, ale jesli wg ciebie w serii BF chodzi o to aby w metrze rakiety swistaly ci nad glowa i ludzie sie tylko z tego tam zabijali to mozliwe ze moje i twoje oczekiwania wzgledem tej pozycji byly zupelnie inne.

 

Co do kamperstwa, nie wiem czy znasz cos takiego jak jezyk angielski, ale jesli tak, polecam zajrzec na forum battleloga, tam tematow o tym nie brakuje, wiec nie probuj mi wmawiac ze tego w tej grze nie ma lub ze tak sie powinno grac, wczoraj z 50 razy zabil mnie strzelajacy krzak lub kamien (nie mowie zeby wszyscy sprintowali po mapie, ale kiedy wszyscy ze snajpami lub pkmami leza w krzakach to jest chyba GRUBA PRZESADA). Odnosnie snajperiady jest bardzo podobnie, wczoraj naliczylem 11 snajperow w mojej druzynie (bylismy druzyna atakujaca i jako jedyny probowalem podlozyc M-coma).

 

Do reszty tych idiotyzmow i smichow chichow odnosic sie nie bede, bo i po co flame war zaczynac, widac jak na dloni ze masz wieksze doswiadczenie.

 

PS. Seria CoD nie jest dla mnie (jestem w szoku jak na podstawie 1 posta moze czlowiek w ogole ocenic jaka seria jest dla mnie bardziej przystepna, no ale mniejsza), od lat grywam w Battlefieldy na PC, mam status weterana 3, i na 2ej czesci oraz Bad Company 2 zjadlem zeby, a ta gra to po prostu porazka, i probowanie tlumaczyc sobie "to jest beta" jest dla naiwnych, w miesiac czasu nie wyeliminuja snajperow, kamperow, ludzi ktorzy graja w Quake'a z rakietami lub nie zmodernizuja tego dennego systemu zniszczen, ktory w porownaniu z BC2 lezy i kwiczy. To w sumie tyle w tym temacie, beta okazala sie ogromna porazka, na battlelogu nie znalazlem jeszcze ani 1ej zadowolnej osoby z przegladarki internetowej jako main menu, a tu juz 2 sie znalazy, to tylko pokazuje z kim mam tu doczynienia i dobitnie daje do zrozumienia ze z toba nie ma co tej dyskusji prowadzic bo chocby to byla kupa w ladnym opakowaniu, to kupisz, bedziesz gral i jeszcze podziekujesz DICE broniac tego na forum.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

No widac, ze DICE defence force jest silne.

 

 

Pogralem wczoraj na Caspianie dwie godzinki i oczywiscie o wiele lepiej niz te cholerne metro. Mysle, ze smialo mozna dac DICE/EA nagrodę mośka roku za betę na tak (pipi)owej mapie. Caspian jest spoko chociaz troche az zbyt rozglegly jak na moje gusta, bez jakkiegokolwiek pojazdu to trzeba zapierdalac 5 minut na punkt co, jak mi sie nie podobalo w BC2 tak mi sie nie podoba tutaj. 64 graczy az tak sie nie czuje na tak duzej mapie. Jasne, jak pojedziesz na punkt to ktos tam bedzie, ale poza tym to wszyscy sa "(pipi) go wie gdzie". Dostac sie do czolgu czy odrzutowca to niemozliwosc, ale takie prawa bety.

 

Pod wzgledem systemu ta gra lezy. Gdzie jest zarzadzanie squadem? Dlaczego nie moge sie dolaczyc do jakiegokolwiek squadu lub stworzyc nowy? I ostatnie pytanie - jak mozna tak zdowngradowac system? Przeciez to nawet nie jest tryb dla konsolowcow czy innych graczy COD jak stona by to blyskotliwie nazwal. To system dla (pipi)anych Mackow z klanu ktorym wszystko musi sie dziac automatycznie.

 

Tak samo loadout, tak samo wychodzenie z gry, tak samo prawie wszystko inne. Chociazby punkty na conquescie, ktore ciezko zlokalizowac bo punkciki lataja to w lewo to w prawo, albo nawet sie przechylaja jak sie skacze. No super bajer panowie, ale moze najpierw dopracujcie jak to dziala. No i przydalby sie powrot licznika metrow do punktu. Znowu przebajerowanie - fajnie ze punkciki zmniejszaja wielkosc, ale to az tak nie pomaga jak zwykle cholerne cyferki.

 

Bugow pelno i jasne, mozemy sobie mowic, ze to beta i o to chodzi, ale (pipi)A. Jezeli 90% graczy zapada sie pod mape na pierwszym punkcie B (wneka jakby po granacie) no to jak mozna tego nie zauwazyc? Tak samo z rozbijaniem krat na Caspianie jak sie jedzie jeepem. Siatka sie rozbija, ale slupek zostaje co oznacza, ze trzeba trafic idealnie w miejsce pomiedzy dwa slupki (czyli - na styk, 2 proby minimum). Nawet samo strzelanie sie czasami buguje, nie ma to jak stac przed kolesiem, wladowac mu magazynek w morde a on dalej 100%.

 

Ja tam bym sie nie ludzil nawet, ze to wszystko bedzie naprawione do premiery. Pewnie jeszcze dluuugie miesiace zleca na sciaganiu paczy, zeby ta gra nie byla tak z(pipi)ana systemowo.

 

Graficznie mam wrazenie, ze jest lepiej niz w BC2, prawdopodobnie z racji uzycia paru mykow graficznych jak Crytek. Albo poprostu ogolny design kolorystyczno-oswietleniowy jest lepszy i to juz sprawia o wiele lepsze wrazenie.

 

Ogolnie sie nie dziwie ludziom, ktorzy anuluja preordedy. Bylem napalony na gre jak Gabe na ciasto i mowilem sobie - jezeli pojdzie to kupuje, nie ma bata. Teraz sie w sumie zastanawiam bo dostalismy calkiem ladna i przyjemna strzelanine, ktorej fundamenty systemowe sa zrobione z wafli. Nie przypieprzam sie do Originia. Nie przypieprzam sie przegladarkowego menu i battleloga jako takiego(idzie sie przyzwyczaic chociaz czemu kruwa mam klikac na "Go to game"? Skoro ZROBILEM JOIN TO CHYBA CHCEM GRAC), ale systemowo to reszta lezy. Jakby kolesie skupili sie na wydmuszkach i na tym co mozna pokazac na trailerach a reszte olali bo frajerzy i tak kupia.

 

 

inb4 HURR DURR NIE JESTES BATTLEMANIAKIEM WRACAJ DO CAWADOODY WRACAJ NA KONSOLE TUTAJ JEST WOJNA OD BF3 DOSTALEM PTSD, TAKA GRA JEST ZA(pipi)ISTA

Odnośnik do komentarza

W BF2 też wiara biegała z rakietami. Nikt tej gry kłejkiem nie nazywał. Chyba jednak grywasz w inne gry. No ale skoro nie lubisz dyskutować z ludźmi którzy mają inny pogląd na sprawę, ogarniają co to beta i nie miauczą bo w krzakach się ktoś schował to masz rację, nie ma sensu tutaj się udzielać ;)

Odnośnik do komentarza

No ja tez na BF2 i BC2 zjadłem zęby. Obie części od dnia premiery a w BF3 nie miałem nigdy więcej niż 2-3 snajperów w teamie. Ktoś tu ma chyba wyjątkowego pecha.

 

 

Jak Ciebie zabija strzelający krzak czy kamień to chyba grasz w jakąś grę która jest połączeniem transformersów-fantasy-fazy po kwasie i pewnie czegoś więcej, bo do mnie to strzelali gracze, a nie elementy wystroju otoczenia ;)

Wiem, że w BC2 dało się zabić kogoś szturchając go podczas sprintu, ale widać BF3 wyewoluował na zupełnie inny level w tej kwestii ;)

 

Rakiety w metrze? Rzadkość. Od rakiety w becie zginąłem może ze 3 razy podczas całej bety (lvl 17 atm). Inna sprawa, że to niekoniecznie wina gry a tego czego ludzie są skorzy używać, huh? Kolejnym aspektem jest "znerfiona" użyteczność zarówno rakiet jak i 40mm. Znacznie więcej było rakiet w BC2, niż w takim BF2 i podejrzewam, że podobnie będzie w BF3.

 

W miesiąc nie wyeliminujesz bugów, oczywiście. A gdzie masz napisane, że obecna beta to jest ostatni, najnowszy build gry datowany na 27 września? Bo rozumiem, że wiesz o tym z jakiegoś tajnego źródła.

 

Battle log zamiast zwykłego menu jest pomysłem przegłupim. Jak byś czytał topic ciut uważniej to być pewnie znalazł posty gdzie na to narzekałem, ale rozumiem, że wpadasz na forum, klikasz topic o jakiejś grze, w pupie zaczyna wrzeć to rejestrujesz się, i wiesz z miejsca kto ma jaką opinię o każdym aspekcie gry ;)

 

System zniszczeń.... czy denny? Podejrzewam, że i tak lepszy niż w większości FPSów na rynku. A to ze został przemodelowany wynika raczej z tego jak są zbudowane mapy. Porównaj sobie jak wygląda SaK, AH oraz OM - jak zrozumiesz różnice dzielące design tych przykładowych map - wróć, porozmawiamy o tym aspekcie ;)

 

Ta gra ma sporo problemów - nie przeczę, ale są to w większości mniejsze sprawy i nie te które ty poruszałeś ;)

 

 

Fanatyk - nie. Fan - zdecydowanie.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę na Caspian Border i się os'rałem. Grafika i DŹWIĘK mnie totalnie zniszczyły i... w sumie jak na razie tyle, bo strasznie lagowało. No ale oprawą audiowizualną jestem zachwycony. Z drugiej strony jestem codziarzem (rotfl, battlefieldziarze) i się nie znam. Chociaż, czekajcie, czy codziarz, który grał dużo we flashpointa 1 i arma nadal jest codziarzem, czy jak to wygląda? :ermm:

Odnośnik do komentarza

Widze ze mamy fanatyka.

Wszedzie fanatycy!

 

Odniose sie krotko, bo w sumie nie chce mi sie pisac 2 razy tego samego, ale jesli wg ciebie w serii BF chodzi o to aby w metrze rakiety swistaly ci nad glowa i ludzie sie tylko z tego tam zabijali to mozliwe ze moje i twoje oczekiwania wzgledem tej pozycji byly zupelnie inne.

Dziwne. Grałem wczoraj, gram dzisiaj, z rakiety oberwałem... raz, no może dwa. Na pewno gramy w to samo?

 

Co do kamperstwa, nie wiem czy znasz cos takiego jak jezyk angielski, ale jesli tak, polecam zajrzec na forum battleloga, tam tematow o tym nie brakuje, wiec nie probuj mi wmawiac ze tego w tej grze nie ma, wczoraj z 50 razy zabil mnie strzelajacy krzak lub kamien. Odnosnie snajperiady jest bardzo podobnie, wczoraj naliczylem 11 snajperow w mojej druzynie (bylismy druzyna atakujaca i jako jedyny probowalem podlozyc M-coma).

Dlatego rush ssie, ale żeby ze względu na debili w druzynie pisać ze gra jest do dupy? Damn, a ja myslałem że to dwie rózne sprawy. Poza tym, przeciez w BC2 było doooookładnie to samo.

Kamperiada... jak ktoś biegnie na pałę to nie dziwne że go krzeki zabijają, ale czego się spodziewałeś. Że wszyscy spotkają się na głównym placu i beda w siebie rąbać z full auto? Te murki i krzaczki to dali dla ozdoby? Więcej, ja nadal twierdzę ze kamperiada została mocno przystopowana w stosunku do BC2 za sprawą błysków lunety i ogroooomnego recoila.

Po Twoich postach odnosze trochę wrażenie, że brak Ci cierpliwości, i biegniesz przez mapę na pałę i Cię zabijają. No to przykro, to się w stosunku do BC2 zmieniło. In plus IMO.

 

PS. Seria CoD nie jest dla mnie (jestem w szoku jak na podstawie 1 posta moze czlowiek w ogole ocenic jaka seria jest dla mnie bardziej przystepna, no ale mniejsza), od lat grywam w Battlefieldy na PC, mam status weterana 3, i na 2ej czesci oraz Bad Company 2 zjadlem zeby

Tym bardziej dziwią mnie Twoje narzekania. w BC2 nie było kamperów? CG do dzisiaj śni mi się po nocach, więc o co chodzi z tymi rakietami? W BC2 grali sami pro gracze że uzbrajali mcomy? Nawet do flag czasami mieli problem dotrzeć, a co dopiero do mcomów.

 

nie zmodernizuja tego dennego systemu zniszczen, ktory w porownaniu z BC2 lezy i kwiczy.

Co jest takiego złego w systemie zniszczeń? Explain plz.

 

To w sumie tyle w tym temacie, beta okazala sie ogromna porazka, na battlelogu nie znalazlem jeszcze ani 1ej zadowolnej osoby z przegladarki internetowej jako main menu, a tu juz 2 sie znalazy, to tylko pokazuje z kim mam tu doczynienia i dobitnie daje do zrozumienia ze z toba nie ma co tej dyskusji prowadzic bo chocby to byla kupa w ladnym opakowaniu, to kupisz, bedziesz gral i jeszcze podziekujesz DICE broniac tego na forum.

Nikt tutaj nie pisał ze jest ogromnie zadowolony z przeglądarki jako menu, ale po prostu tekst ze działa to tragicznie jest mocnym naduzyciem z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza

W BF2 też wiara biegała z rakietami. Nikt tej gry kłejkiem nie nazywał. Chyba jednak grywasz w inne gry. No ale skoro nie lubisz dyskutować z ludźmi którzy mają inny pogląd na sprawę, ogarniają co to beta i nie miauczą bo w krzakach się ktoś schował to masz rację, nie ma sensu tutaj się udzielać ;)

 

Zwsze sie znajda nooby ktore nie potrafia grac z karabinow etc, ale w BF2/BC2 jeszcze w zyciu nie widzialem takiego rocket spamu jak wczoraj w metrze (mialem 38 na 12 statystyki, i 10 razy zginalem od RPGa, po 3cim zgonie zaczalem liczyc). Inne poglady mozna a nawet trzeba miec zeby zrodzila sie jakas konkretna dyskusja, ale rowniez trzeba umiec je przedstawic w inny sposob niz: "ch*ja wiesz, idz graj w CoDa, BF nie jest dla ciebie" <- bo nie ukrywam ze tak to zabrzmialo.

 

Co jest takiego złego w systemie zniszczeń? Explain plz.

 

Co jest zlego ? To ze go praktycznie nie ma. Zdaje sobie sprawe ze to wina mapy w glownej mierze, ale zeby w parku nie mozna bylo zniszczyc mostku, krzakow, robic dziur w ziemi ? Gruba przesada moim zdaniem, ostatnia baza bardzo podobna, oprocz niszczalnych fasad nie ma tam nic co by sie dalo rozwalic. To nie to samo co przykladowo na Valparaiso gdzie mozna bylo zrownac z ziemia caly las, wioske etc.

 

Nikt tutaj nie pisał ze jest ogromnie zadowolony z przeglądarki jako menu, ale po prostu tekst ze działa to tragicznie jest mocnym naduzyciem z Twojej strony.

 

Nie powiedzialbym na pewno ze dziala to w porzadku, 30 minut probowalem sie dostac w pelnym party do jakiejs gry, a to przegladarka byla zla, a to znowu zla przegladarka, a to jakis blad wyskoczyl XXX Couldn't Join razy 100, i dopiero po 12041204402 podejsciu sie udalo, a i tak trzeba bylo uzyc opcji "quick match". Zeby dodac friendow, musialem wszystko robic recznie, bo wg Battleloga moi friendowie z Origin zostali juz dawno importowani, a tu klops. Filtracja serwerow to przykry zart, nie da sie ustawic stalych opcji, i zeby cos wyszukac, trzeba kliknac w wyszukiwarke serwerow pisaną i dopiero potem dac "Search", inaczej opcja ta jest poszarzala.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę na Caspian Border i się os'rałem. Grafika i DŹWIĘK mnie totalnie zniszczyły i... w sumie jak na razie tyle, bo strasznie lagowało. No ale oprawą audiowizualną jestem zachwycony. Z drugiej strony jestem codziarzem (rotfl, battlefieldziarze) i się nie znam. Chociaż, czekajcie, czy codziarz, który grał dużo we flashpointa 1 i arma nadal jest codziarzem, czy jak to wygląda? :ermm:

 

JESTES (pipi)A

Odnośnik do komentarza

No widac, ze DICE defence force jest silne.

 

 

Pogralem wczoraj na Caspianie dwie godzinki i oczywiscie o wiele lepiej niz te cholerne metro. Mysle, ze smialo mozna dac DICE/EA nagrodę mośka roku za betę na tak (pipi)owej mapie. Caspian jest spoko chociaz troche az zbyt rozglegly jak na moje gusta, bez jakkiegokolwiek pojazdu to trzeba zapierdalac 5 minut na punkt co, jak mi sie nie podobalo w BC2 tak mi sie nie podoba tutaj. 64 graczy az tak sie nie czuje na tak duzej mapie. Jasne, jak pojedziesz na punkt to ktos tam bedzie, ale poza tym to wszyscy sa "(pipi) go wie gdzie". Dostac sie do czolgu czy odrzutowca to niemozliwosc, ale takie prawa bety.

Ganisz BFa za zbyt duże mapy. Nie skomentuję.

 

Pod wzgledem systemu ta gra lezy. Gdzie jest zarzadzanie squadem? Dlaczego nie moge sie dolaczyc do jakiegokolwiek squadu lub stworzyc nowy? I ostatnie pytanie - jak mozna tak zdowngradowac system? Przeciez to nawet nie jest tryb dla konsolowcow czy innych graczy COD jak stona by to blyskotliwie nazwal. To system dla (pipi)anych Mackow z klanu ktorym wszystko musi sie dziac automatycznie.

BETA. W becie nie ma nawet commrose.

 

Tak samo loadout, tak samo wychodzenie z gry, tak samo prawie wszystko inne. Chociazby punkty na conquescie, ktore ciezko zlokalizowac bo punkciki lataja to w lewo to w prawo, albo nawet sie przechylaja jak sie skacze. No super bajer panowie, ale moze najpierw dopracujcie jak to dziala. No i przydalby sie powrot licznika metrow do punktu. Znowu przebajerowanie - fajnie ze punkciki zmniejszaja wielkosc, ale to az tak nie pomaga jak zwykle cholerne cyferki.

 

 

Bugow pelno i jasne, mozemy sobie mowic, ze to beta i o to chodzi, ale (pipi)A. Jezeli 90% graczy zapada sie pod mape na pierwszym punkcie B (wneka jakby po granacie) no to jak mozna tego nie zauwazyc? Tak samo z rozbijaniem krat na Caspianie jak sie jedzie jeepem. Siatka sie rozbija, ale slupek zostaje co oznacza, ze trzeba trafic idealnie w miejsce pomiedzy dwa slupki (czyli - na styk, 2 proby minimum). Nawet samo strzelanie sie czasami buguje, nie ma to jak stac przed kolesiem, wladowac mu magazynek w morde a on dalej 100%.

Beta

 

Ja tam bym sie nie ludzil nawet, ze to wszystko bedzie naprawione do premiery. Pewnie jeszcze dluuugie miesiace zleca na sciaganiu paczy, zeby ta gra nie byla tak z(pipi)ana systemowo.

Każdy ma swój świat i swoje oczekiwania ;)

 

Graficznie mam wrazenie, ze jest lepiej niz w BC2, prawdopodobnie z racji uzycia paru mykow graficznych jak Crytek. Albo poprostu ogolny design kolorystyczno-oswietleniowy jest lepszy i to juz sprawia o wiele lepsze wrazenie.

Aha, no faktycznie. Filtry. Mhm.

 

Ogolnie sie nie dziwie ludziom, ktorzy anuluja preordedy. Bylem napalony na gre jak Gabe na ciasto i mowilem sobie - jezeli pojdzie to kupuje, nie ma bata. Teraz sie w sumie zastanawiam bo dostalismy calkiem ladna i przyjemna strzelanine, ktorej fundamenty systemowe sa zrobione z wafli. Nie przypieprzam sie do Originia. Nie przypieprzam sie przegladarkowego menu i battleloga jako takiego(idzie sie przyzwyczaic chociaz czemu kruwa mam klikac na "Go to game"? Skoro ZROBILEM JOIN TO CHYBA CHCEM GRAC)

?? Nic nie musisz więcej klikać. Ja klikam join, włącza mi się okienko BF3 i gram.

 

inb4 HURR DURR NIE JESTES BATTLEMANIAKIEM WRACAJ DO CAWADOODY WRACAJ NA KONSOLE TUTAJ JEST WOJNA OD BF3 DOSTALEM PTSD, TAKA GRA JEST ZA(pipi)ISTA

 

Niom, jest za(pipi)ista :D

 

 

 

O (pipi)a, ale ten posty wygląda XD sory , nie ogarniam tego cytowania na forum teraz ;/

Odnośnik do komentarza

No widac, ze DICE defence force jest silne.

 

 

Pogralem wczoraj na Caspianie dwie godzinki i oczywiscie o wiele lepiej niz te cholerne metro. Mysle, ze smialo mozna dac DICE/EA nagrodę mośka roku za betę na tak (pipi)owej mapie. Caspian jest spoko chociaz troche az zbyt rozglegly jak na moje gusta, bez jakkiegokolwiek pojazdu to trzeba zapierdalac 5 minut na punkt co, jak mi sie nie podobalo w BC2 tak mi sie nie podoba tutaj. 64 graczy az tak sie nie czuje na tak duzej mapie. Jasne, jak pojedziesz na punkt to ktos tam bedzie, ale poza tym to wszyscy sa "(pipi) go wie gdzie". Dostac sie do czolgu czy odrzutowca to niemozliwosc, ale takie prawa bety.

Ganisz BFa za zbyt duże mapy. Nie skomentuję.

 

 

To moze lepiej wez sie naucz czytac skoro nie chcesz komentowac.

 

 

Zobaczymy ile z tej twojej bety naprawia w pelnej wersji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...