Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No nie. Miałem nadzieję, że BC2 pożyje trochę dłużej. Znając życie większość z BC2 się przerzuci na BF3 :confused:

Trochę nie rozumiem polityki EA. Szybko wyrzucają konkurujące ze sobą tytuły, które są w stanie zarabiać na siebie dłużej (BC2, MOH, BF3). Zapowiedzieli dodatek do BC2, kto go kupi jak może poczekać ileśtam i kupić BF3. Poza tym BC2 jest tak zabugowane, że powinni poświęcać trochę więcej czasu na doszlifowanie swoich produktów, a nie produkcja taśmowa.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

W naszym sklepie rusza od 10:00 (04.02.2011) preorder na Battlefield 3 Edycję Limitowaną. Cena 129 zl.

 

 

BF3pcPFTpegi.jpg

 

Battlefield 3 oferuje pełnię bitewnych wrażeń, jak żadna gra wojenna dotąd. Silnik Frostbite 2 to technologiczne cudo następnej generacji opracowane przez studio DICE, które gwarantuje spektakularne efekty graficzne, wstrząsający poziom destrukcji i piekielnie realistyczną rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby. Już w trakcie gry, schodząc ze wzgórza będziesz wsłuchiwać się w dobiegający z oddali hipnotyzujący dźwięk strzałów, by chwilę później skupić się na podziwianiu rakiet ziemia-powietrze wystrzeliwanych z miasta, które właśnie zamierzasz zaatakować. W samej metropolii, przemierzając ulice rozpoczniesz zaciętą walkę o przetrwanie w klaustrofobicznych warunkach. Mając oczy z tyłu głowy i wyostrzając wszelkie zmysły będziesz zdawać sobie sprawę, że budynek za którym się właśnie ukrywasz może okazać się Twoim najlepszym przyjacielem lub najgorszym wrogiem. Witamy w Battlefield 3.
Odnośnik do komentarza

Haha, jestem jedynym człowiekiem na ziemi który dopiero dzisiaj się dowiedział, że w sklepie PE można też kupić gry na piecyka?:woot:

 

Poznaliśmy kilka dodatkowych faktów na temat Battlefield 3. Gra zostanie zatem podzielona na tryb single player z regularnymi misjami oraz standardową dla serii opcję wieloosobową. W trakcie kampanii gracze będą wykonywać zadania w takich rejonach świata, jak Stany Zjednoczone (Nowy Jork), Blisko Wschód (Teheran) i Europa (Paryż). W tych samych miejscach osadzone zostaną również mapy multiplayer, po których będziemy przemieszczać się zarówno pieszo, jak i za sterami śmigłowców, samolotów bojowych, czołgów i transporterów opancerzonych. Z informacji przekazanych nam przez Electronic Arts wynika, że w Battlefield 3 równoczesną rywalizację na jednej mapie będzie mogło stoczyć do 24 graczy na konsolach (Playstation 3, Xbox 360) oraz do 64 graczy na komputerach klasy PC.

Sounds fun. Czas zbierać dolary na zmianę kompa ;)

 

Za to ten teaser taki sobie o. Ni grzeje ni chłodzi. Czekam na poważny trailer.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że mój piecyk to wytrzyma :)

 

Już rozebrali teaser na części pierwsze :D

 

0:10

Definitely a USMC looking soldier.

bf3-t-1.jpg

 

0:15

M1A2 tank, US for sure in Battlefield 3.

bf3-t-2.jpg

 

 

0:25

Helicopter resembling a UH-1Y is shot down.

bf3-t-4.jpg

 

 

0:27

SU-37 Russian fighter plane takes out the above helicopter. Russians are in Battlefield 3.

bf3-t-3.jpg

Odnośnik do komentarza

No nie. Miałem nadzieję, że BC2 pożyje trochę dłużej. Znając życie większość z BC2 się przerzuci na BF3 :confused:

Trochę nie rozumiem polityki EA. Szybko wyrzucają konkurujące ze sobą tytuły, które są w stanie zarabiać na siebie dłużej (BC2, MOH, BF3). Zapowiedzieli dodatek do BC2, kto go kupi jak może poczekać ileśtam i kupić BF3. Poza tym BC2 jest tak zabugowane, że powinni poświęcać trochę więcej czasu na doszlifowanie swoich produktów, a nie produkcja taśmowa.

Podtrzymuje swoją opinię. Do tego mam problemy z Vietnamem (grać nie mogę), a lista bugów wcale się nie zmniejszyła.

Odnośnik do komentarza

No piszę, piszę. Poprosili żebym przetestował swoje łącze programem do ULTIMA ONLINE (!), a potem żebym im dxdiag wysłał. Nigga pliz. Zepsuło się z dnia na dzień bez żadnej przyczyny, a oni (i przez to ja) błądzą we mgle.

 

Silnik jest nieprzystosowany do PC i mydlenie oczu, że BF3 jest pisany pod komputery osobiste jest śmieszne. MOH na niemal tym samym silniku ma problemy (z tego co czytałem). O tym, że VoIP wciąż nie działa nawet nie wspomnę. ;-)

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Ja zamówię jak będzie wiadomość że się dostaje keje do bety :D

klucz do bety podobno ma być tylko dla tych co kupili MoH (z tego też powodu ciągle trzymam ten paść w domu)

 

Ja tej gry dla bety BF3 nie kupię, no chyba że w okolicach bety ta gierka będzie za 30pln.

 

Garść nowych newsów:

 

bg-rtksm.jpg

 

The Battlefield 3 Limited Edition includes Battlefield 3: Back to Karkand at no extra charge.

 

The themed expansion pack features four legendary maps from Battlefield 2 boldly re-imagined with Frostbite 2 physics, destruction, and visuals. Completing the package are classic Battlefield 2 weapons and vehicles, unique rewards, new achievements/trophies, and more. For those who don't pre-order to secure the Limited Edition, Battlefield 3: Back to Karkand expansion content will be available for purchase approximately one month after the game's release.

 

Jeśli przeczytacie co jest na tym plakacie to macie info że...

 

 

BĘDZIE SaK :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

FCK YEAH :D

 

+3 inne mapki z BF2 :)

Odnośnik do komentarza

mapki mapkami - mnie najbardziej łechta ta informacja o 64 graczach na serwerze w wersji PC

 

ciekawi mnie jak to rozwiążą w kwestii wyważenia broni tak aby czołg nie był nazbyt OP ale aby z drugiej strony nie wyglądało to tak, że czlowiek wsiądzie a tu my na głowę spadnie 10 rakiet, bo przeciwnik ma 16*recon + 16*engi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...