Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jest szansa, ze BF3 bedzie wygladal na moim leciwym PC, co najmniej tak, jak na PS3/X360?

 

Specyfikacja:

 

Procesor - Core 2 Duo E8500 3,16Ghz x2

Grafika - GeForce 9600GT 512MB AMP! Gold Edition

Ram - 4GB DDR2 Black Dragon

Odpalane w rozdzielczosci 1280x1024

 

i drugi PC:

Procesor - i5-2410M

Grafika - GeForce GT 540M

Ram - 8GB DDR3

Odpalane w laptopowym odpowiedniku FullHD (chyba 1366x738).

 

 

oczywiscie rozumiem, ze nie jestescie jasnowidzami, jednak dla mnie, typowego konsolomaniaka to czarna magia :)

 

 

edit: widze, ze guwno z tego bedzie i pozostaje mi granie na padzie. Ale na pocieszenie moge powiedziec, ze bede gral na 32" zamiast 17, kwadratowego LCD, na ktorym najwyzsza rozdzielczosc to 1280x1024. :)

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam zielonego pojecia kiedy moja kopia przyjdzie (kupowalem na allegro - na stronie ultimy (sorry Fenix :P) nie chcialo mi sie logowac), w tym tygodniu na bank ;P.

Jednak nie moge sie juz doczekac... :D

Co do plynnosci to beta na Metro (Caspina nie gralem) chodzilo mi wszystko bardzo plynnie...

Odnośnik do komentarza

Obeskitu, siedzę w tej robocie i umieram. Tak sobie myślę, że jeśli dojdzie przed oficjalną premierą w kraju, to walnę sobie tego singla, co mi szkodzi :D

BTW. Widzieliście że oficjalnie w PL ma być 27,a nie jak było jeszcze do niedawna 28X ?

 

Za 2-3h powinny być pierwsze aktywacje przez Hong-Kong. Zobaczymy :D

JARAM SIĘ

Odnośnik do komentarza

To że praca zjada Ci ~9h z doby. Wtedy już człowiek nie ma wy(pipi)ane na to czy premiera jest 27 czy 25, bo 26ma CAŁY DZIEŃ WOLNY i mógłby grać. Jak się okaże że grę odblokuję dopiero 27, to kolejny wolny dzień mam dopiero 30 ;/

Ogólnie nie ogarniesz tego do momentu aż nie zaczniesz pracować i układać sobie różnych rzeczy pod grafik w pracy ;)

PASOŻYCIE społeczny ;P

 

 

Day 1 patch

 

- commo-rose

- joystick support

- console

- unguided rocket pods for jets

- air flare unlocks at 200 points

- air missile unlocks at 400 points

- contrast fix for all maps

- helicopter handling tweaks

- squad leader only spawn on normal (didnt understand him here could be hc?)

- lots of server settings for the game to be as close as possible to bf2

- unlock speed tweaks

- bug fixes

- and much more

pogrubienie nie moje, żeby nie było że mam dżojstika [chciałbym jakiś fajny).

 

KCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM GRAĆ

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Jest szansa, ze BF3 bedzie wygladal na moim leciwym PC, co najmniej tak, jak na PS3/X360?

 

Specyfikacja:

 

Procesor - Core 2 Duo E8500 3,16Ghz x2

Grafika - GeForce 9600GT 512MB AMP! Gold Edition

Ram - 4GB DDR2 Black Dragon

Odpalane w rozdzielczosci 1280x1024

 

i drugi PC:

Procesor - i5-2410M

Grafika - GeForce GT 540M

Ram - 8GB DDR3

Odpalane w laptopowym odpowiedniku FullHD (chyba 1366x738).

 

 

oczywiscie rozumiem, ze nie jestescie jasnowidzami, jednak dla mnie, typowego konsolomaniaka to czarna magia :)

 

 

edit: widze, ze guwno z tego bedzie i pozostaje mi granie na padzie. Ale na pocieszenie moge powiedziec, ze bede gral na 32" zamiast 17, kwadratowego LCD, na ktorym najwyzsza rozdzielczosc to 1280x1024. :)

 

mam podobnego kompa co ten twoj pierwszy, jeno procek slabszy. Ogolnie dziala calkiem ok. Wiadomo, wszystko na low, rozdzialka tez niska itp itd. W becie zauwazylem, ze jednego dnia gra potrafila smigac pieknie, a drugiego troche ja mulilo... mam nadzieje, ze pelnej bedzie staly (oczywiscie wysoki) poziom.

 

Szkoda tylko, ze tych sterow nie moge zainstalowac, argh.

Odnośnik do komentarza

Kurde a ja se z rańca nie pogram (Ultima - daliśmy radę w 90% - reszta jutro) . Stawiam landrynki że pierwszeństwo miały wersję konsolowe , ech kończę chyba z pre-orderami "ze sklepów" i przerzucam się na elektroniczne wersję , piętrzący się stos pudełek i tak mnie zaczyna denerwować heh.

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Szczurek, czytałem teraz wpisy i wiara mówi że single ma większe wymagania niż multi jeśli chodzi o grafę.

Z multi na razie jest porażka i co chwilę są crashe itp ale to chyba dlatego że wiara gra przez VPN [XD]

 

Ja tam nie wiem, singla pewnie nawet nie tkne ,a jezeli juz to moze pare minut, wiec mnie to ryra.

Odnośnik do komentarza

ga już do mnie idzie, wszystkie bonusy przypisane do konta :D. Pierwsze 5-6h to SP później zabawa w multi.

 

P.S.

Ciekawe czy będzie mozliwość zagrania w SP na padzie. Z chęcią zobacze singla na moim 51 cali ;). Będę się czuł jak bym grał na PS3 tylk "trochę" lepsza grafa będzie ;), a to ponoć robi wrażenie na ultra :D

Odnośnik do komentarza

 

Ja tam nie wiem, singla pewnie nawet nie tkne ,a jezeli juz to moze pare minut, wiec mnie to ryra.

 

Jeśli gra dojdzie do mnie jutro , a MP jeszcze nie będzie działał to po powrocie z roboty przejdę sobie singla i tyle. W końcu coś trzeba robić ;)

 

Jeśli będzie działał normalnie MP, to na singla mam wy(pipi)ane do momentu braku neta :D

Odnośnik do komentarza

(inna sprawa że czułem się na maksa dziwnie grając w multi PC na padzie heh) .

 

To akurat czułeś się prawidłowo ;)

To tak jakbyś chciał startować w wyścigu na 100m zakładając do tego ciężkie buty do wspinaczki wysokogórskiej ;)

 

Multi działa idealnie po wałku z aktywacją. Trzeba przełączyć origin w tryb offline i można grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...