Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrozum źle tylko patrzałem czy działa heh (nawet nie zabiłem/zginałem) , nawet bym nie śmiał tak grać . Kurde wiem że jestem żałosny ale mi smutno że nie załapałem się na jutrzejszą wysyłkę z Ultimy , nawet brak release na scenie żeby singla ogarnąć a na dodatek sprzedałem patent z vpn znajomemu z u.k (tam pre 28) i też już zaciąga i będzie spamował na skype "wrażenia" chlip , chlip (rozpala blunta...)

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Nie zrozum źle tylko patrzałem czy działa heh (nawet nie zabiłem/zginałem) , nawet bym nie śmiał tak grać . Kurde wiem że jestem żałosny ale mi smutno że nie załapałem się na jutrzejszą wysyłkę z Ultimy , nawet brak relase na scenie żeby singla ogarnąć a na dodatek sprzedałem patent z vpn znajomemu z u.k (tam pre 28) i też już zaciąga i będzie spamował na skype "wrażenia" chlip , chlip (rozpala blunta...)

 

Release juz krazy od godziny moze dwoch, od jednego ze sprawdzonych "wydawcow" ;).

Odnośnik do komentarza

Dostałem maila z Ultimy że paczkę wysłali, a ja... jeszcze jeden powód żeby nienawidzić Krakowa xD

 

@up: gdzie "fak ju" się pytam ;)

Ja zadnych maili nie dostalem, kupowalem przez allegro u nich... nic od allegro ani ultimy... . Niby 90% wyslali juz, a reszta jutro rano.

Znajac zycie to jestem w tych pozostalych 10%... . Wczesniej zadnych kodow rowniez nie dostalem... w ostatecznosci D3 (ew. limitke) zamowie sobie gdzies indziej (PE).

Odnośnik do komentarza

 

I niby czemu z dupy rozmieszczenie?

 

Bo masz to totalnie nielogicznie rozłożone. Jeśli robisz jakieś przyciski to robisz to na logikę.

 

Skoro w lewo masz tak, to w prawo masz nie.

Tutaj masz wrzucone to na jana byle gdzie.

 

A tak wyglądała CommRose na BF2:

 

sElnm.png

 

Ład i porządek vs kejos i syf

 

Ja zadnych maili nie dostalem, kupowalem przez allegro u nich... nic od allegro ani ultimy... . Niby 90% wyslali juz, a reszta jutro rano.

Znajac zycie to jestem w tych pozostalych 10%... . Wczesniej zadnych kodow rowniez nie dostalem... w ostatecznosci D3 (ew. limitke) zamowie sobie gdzies indziej (PE).

 

Ta, skąd to znam. Niby mi już wysłali ale znając życie jutro się okaże że kurier dostał ataku padaczki i zgubi moją paczkę albo przyjedzie, akurat będę w pracy a on łaskawie nie zadzwoni tylko se wpadnie na plan że przyjedzie kolejnego dnia. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Już na samą myśl się drzaźnię ;)

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Ja zadnych maili nie dostalem, kupowalem przez allegro u nich... nic od allegro ani ultimy... . Niby 90% wyslali juz, a reszta jutro rano.

Znajac zycie to jestem w tych pozostalych 10%... . Wczesniej zadnych kodow rowniez nie dostalem... w ostatecznosci D3 (ew. limitke) zamowie sobie gdzies indziej (PE).

To nie wiem, ja w sumie aż 3 maile dostałem w ciągu ostatnich 3 tygodni - informacja o statusie zamówienia i przewidywanej dacie dostawy, potem informacja o kodach na dlc i dzisiaj wiadomość o wysyłce. Dlatego też zawsze wolę zakupy robić na oficjalnych stronach sklepów ;)

 

Stonka nie narzekaj, i tak nie będziemy tego używali :P

Szczerze mówiąc, to jest jedna z tych rzeczy, przy których pytam "ale w sumie, po co?".

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

No nie tyle granaty dymne, co w sumie nie wiem jak to się nazywa ale wiem ocebe :D

 

Ale nie dodadzą, już widać że commrose jest dodana na siłę bo community się burzyło. Te gry są coraz prostsze i coraz mniej skomplikowane :<

 

Powiem Ci Edziu, że fajnie jak sobie kiedyś zassasz Project Reality. Tam jest wszystko :D

Odnośnik do komentarza

Taaaa, bo będę instalował BF2 kiedyś mając SaK w trójce. Bo kiedykolwiek odpalę BC2, ahym xD

 

 

 

 

[EDIT]

 

Default USA:

http://www.gigabuste...Profiles_US.jpg

 

SpecAct USA:

http://www.gigabuste..._specact_us.jpg

 

 

 

SpecAct Russian (prawdopodobnie):

http://genuinegamers...specact_rus.jpg

 

 

 

Co do ruskich to nie jestem pewien bo nie mogę znaleźć default skinów.

 

 

 

 

 

 

 

PS:

http://img651.imageshack.us/img651/498/62526076.jpg

 

I haz no friendz :(

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

IMO miażdży kampanię z BC2 , haterzy wytkną pewnie długość ale rozmach jest naprawdę okrutny a animacja i światło mistrzowskie . I pomyśleć że to tylko "przekąska" heh . Edit; @Yacek jest króciuteńki ( normal pękł w 5h) ale niesamowicie intensywny i wygląda bajecznie - jak na "dodatek" do multi to wyszło im to naprawdę elegancko .

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...