Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

elo ma ktoś problem z wersją PC preorder - wywala mi sprawdzanie daty premiery:

 

Sprawdzanie daty premiery

 

To oprogramowanie wymaga zweryfikowania daty premiery przy pierwszym uruchomieniu po zainstalowaniu. Weryfikacja wymaga aktywnego połączenia z Internetem i będzie ponawiana aż do daty premiery. Do tego celu NIEZBĘDNE JEST AKTYWNE POŁĄCZENIE Z INTERNETEM.Do serwera przesyłane są identyfikatory aplikacji i sprzętu.

W przypadku udanego sprawdzenia daty premiery z serwera pobierany jest klucz niezbędny do rozszyfrowania plików i folderów.

Kliknij przycisk 'Akceptuj' , aby rozpocząć sprawdzanie daty premiery, lub przycisk 'Wyjdź' , aby przerwać ten proces.

 

 

a po sprawdzeniu kupa

 

 

Niniejsza aplikacja nie może zostać uruchomiona przed dniem oficjalnej premiery. Zaczekaj do dnia oficjalnej premiery i uruchom wtedy aplikację ponownie. Kliknij przycisk 'Wyjdź', aby zakończyć.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę pomocy technicznej dostępną pod adresem http://eapo-new.custhelp.com.

Data premiery Twojej gry to: 27 październik 2011, 01:00

 

coś źle zrobiłem czy jaki ...?

Odnośnik do komentarza

Ale powiem wam że nie wierzyłem że poprawią hitboxy a poprawili. Nie jest to jeszcze to co by mogło być ale nie ma już szydery z bety.

Poza tym JA(pipi)E :D

 

W ogóle nie ogarniam map i widać że wiara też bo biegniesz za kim, kolo nagle uświadamia sobie że to nie ten kierunek i zawraca :D

 

Dużo crashy jest po zakończeniu rundy, nie wiem czego to wina na razie.

Odnośnik do komentarza

Odpowiem Ci na przykładzie BF2.

Jechałem wtedy chyba na Radku 9250. Minimalne detale i w ogóle zero wodotrysków, a i tak fun był na 102.

Bo liczy się gejmplej, nie grafika :sweat:

Gdybym miał grać teraz w BC2 na minimalnych lub średnich, to też pewnie bym grał. Przynajmniej bym więcej widział biggrin.gif

Jasne ja tez się tak pocieszałem jak miałem starego kompa i prawie rok BF2 leżał na półce bo nie dało się grac.

Odnośnik do komentarza
Rinek, jechałeś na jedną kartę, czy dwie? AA pełne?

Jedna 6970 na stockowych zegarach; AAx2 (krawędzie to mogę podziwiać w jakiejś przygodówce a nie w fps :) ), HBAO wyłączone, połowa opcji na ultra, druga połowa na high - stale 55fps (przez większość czasu jest stale 60 ale niekiedy trafiają się delikatne dropy). Z dwoma sprawdzę jak kupię chłodzenie, bo przy 3k obrotów to jest suszarka a do tego rozgrzewa się do 75*C. Raz pograłem na 104*C, nie chcę popełnić tego błędu drugi raz.

 

 

Za jednym posiedzeniem znalazłem dwa rażące bugi z czego jeden uniemożliwił mi dalszą grę i będę musiał powtarzać całą misję Night Shift.

 

http://www.youtube.com/watch?v=RL0jlC3mGdY

 

Dodatkowo, tak jak wspomniałem wcześniej, komputer na hard zwyczajnie oszukuje - przeciwnicy strzelają zza krzaków, niektórzy znad głowy potrafią trafić mnie z odległości kilkudziesięciu metrów; co najgorsze to to, że w wielu misjach cały ogień skupiają na mnie całkowicie olewając pokaźny oddział, który stoi obok. Akcje w ktorych stoję w absolutnej ciemności a boty wyskakują zza rogu i strzelają mi prosto w głowę pominę. innymi słowy - hard zamiast hard jest irytujący i ostatni raz byłem taki podminowany dwa lata temu, grając w Ninja Gaiden 2.

 

 

kilka skryptowych bugów:

- musimy iść dokładnie za liderem; w innym przypadku ten się zatrzymuje w swoim miejscu i czeka aż podejdziemy (mimo tego, że jestesmy już dalej)

- w misji z atakującym nas myśliwcem nawet nie myślcie chować się za czyms innym niż przeszkody za którymi chowają się towarzysze - wyprzedziłem ekipę i schowałem się za tirem - zginąłem; poczekałem na ekipę i schowałem się za wrakiem auta - przeżyłem

- wielokrotnie gra nie mówi nam co od nas wymaga - w misji z dyktatorem miałem doprowadzić go do medvaca. Gośc jest w medvacu a ja nie mogę do niego wejść. Co się okazało? Musiałem odczekać jakieś 15 sekund aby weszli ci, którzy mnie obstawiali (sic!).

 

skrypty skryptami ale jak to jest nowy standard to wygląda on gorzej niż codowy, bo tam gra nas popychała do przodu a tutaj wymyśla sobie jakieś przeszkody.

 

ale to tylko singiel - na raz aby mieć zaliczonego hard i idzie toto w odstawkę a od czwartku multi :)

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Podziwiam, ja singla nie odpalam nawet :D

 

Optymalizacja jest lepsza niż w becie. Choć teraz gram na SSD więc mogę mieć zakłamany obraz rzeczywistości ;)

 

loooooooooofciam tę grę <3

 

 

PS. W trybie HC jest normalnie minimapa, widać na niej spoty. Nie ma licznika zdrowia/amunicji itp. C(pipi), może to jeszcze zmienią, bo na razie to ten HC to taki dziwny jakiś.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...