Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

5,5h snu, pora wracać na pole bitwy :)

 

OMG ile n00bów w to gra [chyba świeży narybek z CoDa. Na ogół w całej drużynie spotują 2-3 osoby. Wiara wsiada do pojazdu jako strzelec i w ogóle nie ogarnia że wypada używać karabinku a nie siedzieć i zgarniać punkty za to że przejmujemy flagę.

Na razie mój rekord 30-5. Napierdalałem sobie APC dookoła planszy [bazar chyba] zbierając flagi. Nikt z przeciwnej drużyny NIE POMYŚLAŁ żeby zabrać eng. i mnie rozwalić.

 

Max lvl jaki na razie widziałem to 20 [ja mam chyba7 ;f]

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Wczoraj nadziałem się na kolesia który miał 41lvl i staty 30-0... W Europie jeszcze nie było premiery a już zdarzają się ludzie którzy grają ze 'wspomagaczami' -_-

 

Poza tym miło się zaskoczyłem bo na moim leciwym radku 3850 gra działa znośnie (poza Grand Bazaar FPS nie spadają poniżej 30 na low w 1280x800) i mogę sobie pograć w oczekiwaniu na powrót sporo lepszej karty z serwisu ;>

Odnośnik do komentarza

Widziałem filmiki na youtube, gdzie niby gra hula elegancko. A Ty Stona testowales na tym radku? Potrzebuje wiedziec na pewno.

 

 

Mam 5850 który jest pi razy drzwi tak samoj wydajny niż Twój radosław.

Na multi wszystko na haj w 1680x1050 mam ~50fps [40-60(vsync on)] więc śmiem twierdzić że na 1080p na ultra nie będzie płynniutko [50-60fps :) ].

 

Nie grałem singla, więc nie wiem jak to w nim wygląda.

 

Wczoraj nadziałem się na kolesia który miał 41lvl i staty 30-0... W Europie jeszcze nie było premiery a już zdarzają się ludzie którzy grają ze 'wspomagaczami' -_-

 

 

Czyli jak w pewnym momencie miałem 28-2 to też jechałem na haxach? ;>

 

Widzę jest już wuchta statspadderów i ludzi którzy mają killstreak po 10k XD

Z tego co pamiętam przez jakiś czas w BF2 było to chyba banowane.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Wczoraj nadziałem się na kolesia który miał 41lvl i staty 30-0... W Europie jeszcze nie było premiery a już zdarzają się ludzie którzy grają ze 'wspomagaczami' -_-

Czyli jak w pewnym momencie miałem 28-2 to też jechałem na haxach? ;>

 

Widzę jest już wuchta statspadderów i ludzi którzy mają killstreak po 10k XD

Z tego co pamiętam przez jakiś czas w BF2 było to chyba banowane.

Tak ;p

Ludzie z przeciwnej drużyny ciągle pisali że on ich teleportował(?), zresztą taki wynik uzyskał w jakieś 5min po wejściu na serwer i było to inf only.

Odnośnik do komentarza

A ja dostałem dziś swoją kopię i po prostu kopara opada przy tym multi (singiel już dwa razy zaliczony i dziś jeszcze pewnie w dymie zobaczę jak kolega przechodzi , @Stona jak już kiedyś odpalisz nie zapomnij coś skrobnąć heh , ja nadal twierdzę żę kampania jest świetna i akcja jest lepiej prowadzona niż w bajce CoD ) . Optymalizacja chyba lepsza niż w becie , HIgh w 1080p bez AA i stałe 60 klatek nie zwalnia nawet na moment (na Ultra 30-40 klatek a że różnica niewielka w porównaniu do Ultra w Crysis 2 moim zdaniem High zdecydowanie bardziej optymalny i wygląda za(pipi)iście) . Swoją drogą takie wyniki bencha rok temu w ciemno bym brał z dobrodziejstwem inwentarza .

Odnośnik do komentarza

Mój ziom naparza na słuchawkach 7.1 , w betę nie chciał normalnie grać tylko stał koło psa startowego i nasłuchiwał heh . Krótkie spostrzeżenia - mapka nad Sekwaną RZEŹNIA jak tu przeżyć więcej niż 5 sekund ?, mortar jest na metro nieprawdopodobnie wcurviający bo wszyscy znają "ścieżki" , rpg w Humvee i wybucha za DRUGIM-TRZECIM uderzeniem wtf ?? musi być direct hit czy co ??? . Reszta booooossskaaaa nie kupuje żadnej gry przez najbliższe miesiące to pewne . Pytanko bf- owego nooba - Czy można ustawić serwer by mieszał tryby co rundę (cq na przemian z rush i tdm )? I czy będziecie tutaj organizować jakiś serwer PSX czy cuś ???

Odnośnik do komentarza

Też mnie trochę boli wytrzymałość autek ;/ Na ogół po 1 mam disable ale żeby rozwalić trzeba 2-3

to jest strasznie irytujace.

czasami 1 pocisk np zabija strzelca/kierowce autka a czasami tylko unieruchamia.

Tak samo mam z czolgami. Czasami 1 pocisk unieruchamia a czasami laduje 4 rpg i dopiero.

z samolotami i heli mam tak samo. Ile razy trafilem z igly/stingera to w 99% przypadków jest "unieruchomiono" a pilot sobie normalnie wyskakuje

Odnośnik do komentarza

Tak samo mam z czolgami. Czasami 1 pocisk unieruchamia a czasami laduje 4 rpg i dopiero.

z samolotami i heli mam tak samo. Ile razy trafilem z igly/stingera to w 99% przypadków jest "unieruchomiono" a pilot sobie normalnie wyskakuje

 

No to akurat jest okej IMHO

moim zdaniem jak chca byc pr0 elo realism to np strzal w gasienice powinien unierychamiac zawsze a nie jakos randomowo.

 

Łapcie profil pro gracza : http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/therussian59/

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Tak samo mam z czolgami. Czasami 1 pocisk unieruchamia a czasami laduje 4 rpg i dopiero.

z samolotami i heli mam tak samo. Ile razy trafilem z igly/stingera to w 99% przypadków jest "unieruchomiono" a pilot sobie normalnie wyskakuje

 

No to akurat jest okej IMHO

moim zdaniem jak chca byc pr0 elo realism to np strzal w gasienice powinien unierychamiac zawsze a nie jakos randomowo.

 

Łapcie profil pro gracza : http://battlelog.bat...r/therussian59/

Zauwazyles, ze te 1shoty... to jak w tyl czolgu strzelisz... to wtedy?:P

Co do pro gracza... ciekawe w/l ratio oraz nie wiem czy miales juz ta nieprzyjemnosc (jak ja) byc zalatwianym z jednego konca mapy (tryb HC) w drugim przez goscia z pistolem i K/D: 40:1 na gre.

Odnośnik do komentarza

Ja po kilku godzinach wiem że będę naparzał tylko w CQ/64 mapa +pojazdy+otwarty teren , ten Rush na PC mogli sobie spokojnie darować (nad Sekwaną istny Armageddon , a na mapie ze skokiem w tunelu pośrodku OMG ile rpg in air , więcej tego nawet nie zapuszczam heh , w CQ masz przynajmniej kilka opcji drogi) . Motyw z nie traceniem życia po wskrzeszeniu jak najbardziej na + , ale ogólnie widać na mapach totalny chaos.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...