Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

- radyjka są całkowicie bezużyteczne, bo gracz zamiast respawnować się na nim respawnuje się w powietrzu na już otwartym spadochronie. skutek? spadając jest wyjątkowo łatwym celem a do tego ciągle znosi nas w jedną ze stron

Nie zgodzę się. W becie już tak było i można się do tego przyzwyczaić. Nie sprawdzałem jak to jest jak się postawi w budynku. To chyba zależy od mapy.

 

- działanie rpg jest dziwnie losowe - jednym razem można unieruchomić czołg jednym pociskiem a innym razem trzy strzały w amfibie nic nie dają

Akurat ta amfibia to taki jeżdżący bunkier, więc nie dziwota że ciężko rozwalić. Mówisz pewnie o tej sytuacji z rasza gdzie razem graliśmy.

 

- igła/stinger niby są bardzo przydatne ale nie widze celu używania czegoś co nie daje mi fragów - za każdym razem jak trafiłem w heli albo odrzutowiec dostawałem tylko punkty za unieruchomienie

Te rakiety nie niszczą pojazdu od razu. Trzeb użyć 2 rakiet. Ja mam kilka kilów. Dobrze też zdejmować samoloty które walczą z naszymi, wtedy łatwiej o fraga ;)

 

 

- stacjonarne AA - bezużyteczne względem jetów

Nie zgodzę się. A jak odkryjesz rakietki to w ogóle.

 

- losowość noża - raz zabije a innym razem, nawet przy przeciwniku odwróconym do nas tyłem, zwyczajnie "sieknie" i wtedy leżymy. Chociaż przyznaje, że raz udało mi się założyć instanta na gościu, który wbiegł prosto na mnie. Co ciekawe miał shotguna i wypalił ale gra chyba zgłupiała, bo on zginąl a mnie nałożyl się jakiś dziwny, "stalowy" filtr i wszystko wyglądało jak obraz na TV lampowym.

Ten stalowy filtr włącza się jak masz kilka % energii. A sam nóż na razie działa idealnie i zawsze wchodzi. OD TYŁU, bo od przodu po prostu ciachasz.

 

- Operacja Metro w CQ to jakaś kpina - takiej imby nie widziałem od lat. Wygrywają zawsze ci, którzy biegną od strony banku; ci od strony parku nie mają najmniejszej szansy wejść na schody. Może w przypadku 16/16 by to wyglądało inaczej ale w 64/64 to jest jeden wielki huk.

Też o tym pisałem. APOKALIPSA NA SCHODACH

 

 

:)

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

co do cq w metrze. To wygrywa zawsze ta druzyna, ktora sie zabunkruje kolo kas. Masz kasy wygrales

RPG jest bardzo randomowe. Np przy strzelaniu do piechoty. Gosc dostanie w glowe to przezyje. Dostanie pod nogi to padnie :D

Aby odblokowac rakietki w AA to trzeba sie ladnie nameczyc z tymi karabinkami, ktore sa daremne. Na wyspie shark praktycznie bezuzyteczne

Odnośnik do komentarza

Teraz mi się przypomina że w singlu jest taki ficzer że jak ktoś ci zapodaje kosę masz qte z klawiszem e i masz chwilkę żeby zrobić counter , w multi chyba tego ni ma co (jeszcze mi kosy nikt nie wbił na szczęście) . Z map na razie ( CQ/64) najbardziej podoba mi się chyba Kharg Island i Firestorm najmniej Metro i Damavand z tunelem pośrodku (rozumiem że jak chce skoczyć muszę sobie rasza odpalić? ) , Teheranu nocą jeszcze nie widziałem .

Odnośnik do komentarza

Teraz mi się przypomina że w singlu jest taki ficzer że jak ktoś ci zapodaje kosę masz qte z klawiszem e i masz chwilkę żeby zrobić counter , w multi chyba tego ni ma co (jeszcze mi kosy nikt nie wbił na szczęście) . Z map na razie ( CQ/64) najbardziej podoba mi się chyba Kharg Island i Firestorm najmniej Metro i Damavand z tunelem pośrodku (rozumiem że jak chce skoczyć muszę sobie rasza odpalić? ) , Teheranu nocą jeszcze nie widziałem .

W multi oczywiście czegoś takiego nie ma.

 

Metro w CQ rzeczywiście posysa, w Damavand tunel jest już lepszy, poza tym można go helką oblecieć ;>

Najfajniejsza mapka to jak dla mnie Kharg Island.

Odnośnik do komentarza

PB sprawiał problemy w BF2, sprawiał problemy w BF:BC2, sprawia problemy w BF3 - na ki (pipi) się trzymać tego rozwiązania, które działa chyba dość wybiórczo z tego co widać na niektórych profilach na Battlelogu.

 

 

@stona

Masz Origin po PL czy po ANG zainstalowane? Może to wpływa na język Battleloga u Ciebie. Wiem, ze język Origina determinuje w jakim języku będziem ściągać i grać w Crysisa 2. Bo wnioskuję, że w robocie Battlelog masz po ang (aka default) bo tam nie masz Origin (bo i po co).

 

 

 

 

 

[EDIT]

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654347704389762/

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...