Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No ja musialem stanac przed jednym supportem i pisac, ze potrzebuje ammo :P

Ja tam ludzi ostro apteczkami zawsze szpikuje i ressuje :(.

Tak przy okazji, ma ktos info jak dokladnie mozna wlasny (tak, wlasny dedykowany serwer (swoj) na wlasnym duzym laczu) serwer stawiac, a nawet pare?

Odnośnik do komentarza
nie ma jakieś broni która ewidentnie kosi wszystko inne jak m60 w BC2
odblokujesz G3 to zmienisz zdanie

 

+ hitboksy, kod sieciowy: przynajmniej dla mnie sprawują się tu dobrze
wydaje mi się, że to jest zależne od stylu gry. Ja na ten przykład ciągle pcham się pod lufę i często uciekam pod ostrzałem co skutkuje doświadczeniami jak to kiedy ja jestem już za litą ścianą a mój hitbox najwidoczniej został przed nią, bo ginę.

 

+ destrukcja dostała sporego kopa względem BC2, na szczęście nie niszcząc przy okazji rozgrywki
kopa to powinien dostać ale ten co to nazwał 3.0, bo jak inaczej wytłumaczyć brak możliwości rozwalenia drzwi garażowych z blachy falistej? W BC2 mogłeś rozwalić absolutnie wszystko, tutaj tylko wybrane przez deva elementy

 

 

Co mi się nie podoba to przemodelowanie map w CQ64 względem CQ32. Rozumiem, że winny być większe ale dlaczego zmienili rozstawienie flag? Wczoraj z pamięci pobiegłem na C (na mapie z rzeką i murowanym mostem) i nic nie znalazłem. Czy naprawdę tak wielkim problemem by było zwyczajnie dodać dwie flagi w zablokowanym dla CQ32 fragmencie mapy a resztę zostawić bez zmian?

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Ktoś ogarnął wyłaczanie blooma? Gram na monitorze 16", a jak dojdzie czat i jeszcze pierdyliard innych ikonek, to już zupełnie nic nie widzę.

 

edit:Ok mam dokumenty>bf3>settings>profile>szukamy słowa "enlighten" i zamieniamy 1 na 0. gra ciut przyspieszyla, ale jesli chodzi o widocznosc, to jedynie 20% lepsza

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza
Zacznę od offtopa: nie wiem w jakie wersje graliśmy, ale ja pamiętam w BF2 supporta który zdejmował na dwa hity z odległości takich jak snajper.

 

Z PKMa i czasem z RPK może i tak, spróbuj pograć m249, zapewniam że ta broń jest sp.ierdolona.

Odnośnik do komentarza

 

 

+ oprawa: dźwięk, grafika, animacja ale to wiadomo

Dźwięk tak, animacja tak, grafika to zależy gdzie popatrzeć. IMO bardzo nierówna jest ta gra pod tym względem, a tła czesto wołają o pomstę do nieba. W 2011 roku teł tak płąskich i słabej jakosci się nie spodziewałem...

+ spam granatami, hitboksy były zrąbane a bronie takiego supporta bezużyteczne

No to teraz podobnie, hitboxy nadaj zrąbane (zostają za modelem), spam granatami i rakietami to drugi Quake, a bronie recona są generalnie bezużyteczne.

+ dobry balans klas, każda do czegoś się przydaje i nie zauważyłem żeby jakiś gadżet górował nad wszystkimi (no może trochę mortar ale łatwo go skontrować)

Taki recon to przydaje się chyba tylko do wystawiania radyjka, bo inne zastosowania na HC ciężko znaleźć. Mortar to grube przegięcie pały IMO.

+ dobry balans broni, nie ma jakieś broni która ewidentnie kosi wszystko inne jak m60 w BC2

G3A3, UMP-45... ;)

+ hitboksy, kod sieciowy: przynajmniej dla mnie sprawują się tu dobrze

Jest dużo lepiej niż w becie, ale z bliska nadal wiekszość zgonów wygląda jak 1 hit, a hitboxy jak już wspominałem - zostają za modelem.

+ battlelog który wcześniej wydawał mi się dziwacznym pomysłem okazuje się że jest całkiem fajny i użyteczny

Nie licząc ciągłych dziwnych błędów, problemów z party join, server browserem który IMO jest do bani (filtrów milion, ale 2 przydatne), no i generalnie nawet do prostego menu z BC2 startu nie ma.

+ destrukcja dostała sporego kopa względem BC2, na szczęście nie niszcząc przy okazji rozgrywki

Dostała to chyba kopa w tyłek, i sobie poszła ;)

 

 

Z resztą punktów generalnie się zgadzam lub nie zwracam na nie uwagi.

Czy spędzę nad BF3 więcej czasu niż nad BC2 - okaże się co przyniosą patche i serwery same w sobie. Póki co 90% meczy mnie po prostu irytuje, zamiast bawić.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra dobra Stona, powiedz jeno jak żeście tyle killsów razem z ako natrzepali. Siedzieliście w czołgu nawalając do spawnujących się, nieświadomych waszego supportu, gości w tunelu na Damavanie mając za sobą schowanych 3 Engi, którzy was spawali non stop. Za samą tę akcję dostałem 4 ribbony "naprawiacza" xD

 

 

 

A nie, to nie ta runda. Ten screen to z Bazaaru jest xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...