Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No ale ogólnie mówię, bo takich kwiatków w grze jest najmniej kilka. Nie wiem, czy to gorszy dzień dizajnerów, czy po prostu jawnie sobie jaja robią - oczami wyobraźni widzę jak próbuję nożować mortarowca, a jego model zamienia się na trollface z faglightem w zębach :D

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

@up

da się, kilka razy zginąłem od noża kiedy latalem MAVem

 

a co do mortar-pojazd to filozoraptor ma pytanie: jeśli obsługa mortara to siedzenie w pojeździe a zniszczenie t-ugsa uznawane jest za zniszczenie pojazdu to czy jeśli będę biegał ze strzykawką w ręce to jak ktoś mnie zabije to dostanie bonusowe punkty za zniszczenie pojazdu?

 

 

 

nie wiem czy to okres świąt ale wczoraj TDM złapał retard-mode - każdy biegał z rpg jako primary albo kampił (tak, kampił na TDM)

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj trochę na samym tylko SaK i stwierdzam, że ta mapa jest bardzo niedopracowana. Albo pochrzanili mechanike zniszczeń albo zwyczajnie nie chciało im się robić oddzielnych stref dla każdego elementu i walnęli jedną warstwę na wszystko. O czym mowa? O:

- strzelaniu przez ruiny - kupa kamieni z prześwitami pomiędzy nimi zachowuje się jak jeden wielki gruz (nawet pojawia się animacja odpadających kawałków kamieni podczas strzelania przez taką dziurę)

- strzelaniu przez barierki na balkonach - mimo prześwitu jest to jednolita ściana przez którą nie przechodzą pociski

- braku możliwości przejścia w kuckach przez podniszczony płot - strzelając w płot niszczy się tylko dolna część więc dosumy ctrl i staram się przejść, nie tutaj

- braku możliwości przeskoczenia przez 30cm murek - pojawia się animacja skoku i postać stoi w miejscu

 

Nie przypominam sobie takich problemów na mapach z podstawki gdzie na Kharg można było strzelać przez szczeliny w budynku a na Metrze leżąc pod pociągiem.. Wnioskuję, że te z dodatku robili na szybko i wyszło jak wyszło.

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

- strzelaniu przez ruiny - kupa kamieni z prześwitami pomiędzy nimi zachowuje się jak jeden wielki gruz (nawet pojawia się animacja odpadających kawałków kamieni podczas strzelania przez taką dziurę) - Nie sprawdzałem, nie wiem, nie wypowiadam się.

 

- strzelaniu przez barierki na balkonach - mimo prześwitu jest to jednolita ściana przez którą nie przechodzą pociski - To źle strzelasz, bo ja z BARIERKAMI nie mam problemu. Jedynie z jednolitymi ścianami balkonów, które mają małe romby jako "okienka". Tu się zgodzę.

 

- braku możliwości przejścia w kuckach przez podniszczony płot - strzelając w płot niszczy się tylko dolna część więc dosumy ctrl i staram się przejść, nie tutaj - Zależy jak się płot rozbije, ja nie mam z tym problemu.

 

- braku możliwości przeskoczenia przez 30cm murek - pojawia się animacja skoku i postać stoi w miejscu - Operation Metro, last part of it, says "Hi".

 

 

Nie przypominam sobie takich problemów na mapach z podstawki (...). - Mapy z pdst nie mają płotów, a i też mają podobne problemy.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam problem ze strzelaniem przez szpary w ruinach, pociski odbijają się jakbym celowal w gruz.

ale np na teheran jak na 1 bazie sa te zasieki z workow z piaskiem jak sie z c4 wysadzi ziemie pod nimi to mozna sie polozyc i strzelac pod tym :D

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz nabić punkty, to rozstaw miny, a później lataj samolotem. Jak ktoś wjedzie na miny a Ty będziesz w samolocie, to dostaniesz punkty do niego. Możesz też zabijać wiarę która dopiero startuje. Odpuść sobie strzelanie do tego co naziemne. Fajnie jest też dorwać pełną krowę, wpada dużo punkcików. Lataj raczej na fajerstormie, bo tam najwięcej tego lata i nie trzeba tak bardzo uważać na AA, szczególnie jak się jest hamerykanem.

Odnośnik do komentarza

gra zakupiona dopiero wczoraj. Ogolnie jestem bardzo zadowolony jednak jest jeden problem, nie wiem czy spowodowany moim absolutnym noobismem czy zlymi opcjami sterowania ale mam straszne trudnosci w zestrzeleniu kogos z jeta z gun'a a inteligenci na poczatku zablokowali rakiety i flary.... jakies male porady ? :P

spotuj :P

a tak na serio dorwij sie do f35 i zrob hoover nad flaga, Majac szczescie dostaniesz +500pkt do samolotu

Odnośnik do komentarza

Na piechotę nie licz, ale przeciez gun na inne jety i helki działa jak marzenie. Zestrzelisz dwie helki i flary masz. Mychą nakierować i fajer! Ja mam wszystko odblokowane w jecie a jak latałem to tylko z gunem, heatseekery sa do bani. Jak to opanujesz to luzno jetem będziesz klepał nawet i MVP, tym bardziej jak odblokujesz rocket pody.

 

Gwarantuję Ci że jak gunem nikogo nie ustrzelisz, to tym bardziej rakietami, bo teraz wiekszość ma flary/ecm.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...