Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@Ruther jak używasz GeForce wróć do ostatnich WHQL , na becie 290.53 też mi muliło punktowo na Karkand i Sharqi zrobiłem downgrade i wsz\ystko wróciło do normy . Average mam gdzieś na poziomie Edzia w High , tyle że gram w 1080p . Mimo wszystko też mi się wydaje że "starsze" mapy były lepiej dopracowane pod kątem optymalizacji .

Odnośnik do komentarza

@Ruther jak używasz GeForce wróć do ostatnich WHQL , na becie 290.53 też mi muliło punktowo na Karkand i Sharqi zrobiłem downgrade i wsz\ystko wróciło do normy . Average mam gdzieś na poziomie Edzia w High , tyle że gram w 1080p . Mimo wszystko też mi się wydaje że "starsze" mapy były lepiej dopracowane pod kątem optymalizacji .

No niestety, jadę na Radku hd6770. Wątpię, żeby była to wina sterowników.

 

Serio, dziwna sprawa. Próbowałem wyłączać vsynca w ustawieniach karty, wpisywalem dziwne komendy w konsolę i nic, to samo.

 

Poczekam do lutowego update'a. Mam nadzieję, że coś poprawi w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza

Ładnego masz RInek potFForka pod biurkiem, ze masz average FPS na poziomie 80 klatek w Ultra.

kiedyś już wspominałem, że stabilne 60fps jest dla mnie ważniejsze niż jakieś upiększacze dlatego też nie gram na ultra tylko na high z wyłączonym hbao i AA zmniejszonym do x2. Z tego samego powodu nie rozumiem gości co na Labie piszą, że jak zmienią na ultra to mają niewiele ponad 30 klatek i że muszą tak grać... a prawda jest taka, że po jakimś czasie człowiek przeestaje zwracać uwagę na grafikę i skupia się na samej grze. W BC2 też zaczynałem na maksymalnych a skończyło się na minimalnych gdzie wszystko było bardziej przejrzyste.

Odnośnik do komentarza

Wku.rwiła mnie mega ta gra dzisiaj, a raczej pjerdoleni cziterzy.

 

Jeden na Wake Island ubijał 1 strzałem z m16 z jednej flagi na drugą, drugi kładł mnie na glebę na karkandzie z M4A1 z US Spawna, kiedy ja siedziałem na budynku przy B.

 

I jeszcze sie wypiera qtas :<

 

Ot przypomniałem sobie o urokach grania na PC :|

Odnośnik do komentarza

A się nie znasz kurfa Stona xD

Mnie się morda uśmiechała co chwilkę. Aż wyczekiwałem tego slow-mo buggy.

 

Motyw z identycznym podzieleniem ekranu na trzy przy "artylerii".... ja lubię takie sentymentalne podróże w czasie :)

No i właśnie dokładność w oddaniu mi się podoba. Popuszczanie fantazji by sprawiło, że nie było by to remake intra a nowy filmik, który mógłby nie mieć nic wspólnego z pierwowzorem.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o mnie to o wiele lepiej idzie mi na padzie jeżeli chodzi o wyniki , i też nie chcę jakiejś wojny wszczynać ( bo widzę że taki @Mazzeo wymiata tu i tu ) ale wydaje mi się że na PC jest o wiele więcej możliwości/kreatywności , ostatnio na domówce grałem w MW3 na konsoli i strasznie "ciężko" mi było powrócić do pada , od razu przestawiłem sensivity na maxa ( a z tego się kiedyś śmiałem) ale to nie to samo .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...