Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

"Battlefield 3:Armored Kill also delivers huge battlefields for an all-out vehicle assault, including the biggest map in Battlefield history."

Na konsolach dla 24 graczuFF ofc ;p

ale za to będzie nowa baretka - pathfinder: "przebiegnij 5km i nie spotkaj nawet jednego wroga"

 

 

a to DLC przypomina mi cs_office i to nie jest zaleta

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

"Battlefield 3:Armored Kill also delivers huge battlefields for an all-out vehicle assault, including the biggest map in Battlefield history."

Na konsolach dla 24 graczuFF ofc ;p

ale za to będzie nowa baretka - pathfinder: "przebiegnij 5km i nie spotkaj nawet jednego wroga"

 

 

a to DLC przypomina mi cs_office i to nie jest zaleta

za male.

predzej cs_estate

Odnośnik do komentarza

Ja nie, w ogóle powoli tracę nadzieję że BF3 jeszcze da się uratować ;)

 

Ale ale, nawet jakbym grał namiętnie w BF3, to tego DLC bym nie kupił. Po co mi mappack do MW3? Jestem daleki od rozumowania "Kupię, bo to Battlefield".

Odnośnik do komentarza

Ja nie, w ogóle powoli tracę nadzieję że BF3 jeszcze da się uratować ;)

 

Ale ale, nawet jakbym grał namiętnie w BF3, to tego DLC bym nie kupił. Po co mi mappack do MW3? Jestem daleki od rozumowania "Kupię, bo to Battlefield".

 

Ty nie grasz już w BF3 w ogóle, bo za dużo ginąłeś :P

Odnośnik do komentarza

Gejplej:

http://www.youtube.com/watch?v=Po7Z4lEx1Eg

 

Pewnie zaraz zniknie, więc oglądać.

 

@Stona:

To też, ale głównie dlatego że jest suaby :D

 

@Edek:

Myślę jeszcze nad dokupieniem Ship Simulator, co o tym sądzisz? :P

 

@Topic:

To jest właśnie piękno DLC, a potem EA policzy dolary, wyjdzie że CoD mapki się sprzedają i następny BF będzie miał tylko takie. Albo takie, tyle że otoczone 100 km2 pustyni, dla picu.

 

Oh wait...

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

jeśli to DLC będzie zawierało tylko kilka klonów obecnych broni i kilka "map" o rozmiarach zapałczanego pudełka to ja odpuszczam. nie będę kupował czegoś dla samego faktu posiadania i mam nadzieję, że wielu zrobi podobnie przez co wybije DICE z głów pomysły na robienie cod-a-like

 

a dog tagi mnie nie kręcą - nie ma takiego systemu jak w BC2 więc tutaj czy to Edek, Stona czy jakiś losowy gracz to każda blacha jest tylko +1 do wyniku a więcej customów do wlasnych blach nie potrzebuję, bo i tak gram na serwerach gdzie respawn trwa 1sec

Odnośnik do komentarza

wtedy ja rzucę w cholerę całą grę i mogą zapomnieć o moich pieniądzach za jesienne i zimowe dlc.

 

i tak obecnie jedyne w co chce mi się jeszcze grać to TDM na SaK, KI i OM oraz CQ na KI. squad rush i rush są kompletnie niegrywalnymi trybami, sqdm to jakies popłuczyny po bc2, tdm na NK i CB to reconfest natomiast cq na takich mapach jak OM czy SC to śmiech albo irytacja na FS i CB jak się rozstawi kilka soflamów i człowiek w spokoju nie może polatać nawet 10 sekund, bo mu wszystko zaczyna buczeć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...