Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no bez przesady, aż tak mała nie jest, przynajmniej ma dwa poziomy :D Jest wielkości flagi D na Sharqi i dwóch budynków które tam stoją.

 

To kĄsolomaniak. Oni siedzą przed kĄsolą po 10h dziennie i na(pipi)iwają jakieś platynki. Inny świat.

 

Cały temat w dziale konsolowym to inny świat, sto ileś tam stron gdzie 90 procent postów to opisy przygód typu "dziś zdjąłem 3 dogtagi" albo rzucanie linkami z battleloga i licytowanie się statami. Beka.

Odnośnik do komentarza
Cały temat w dziale konsolowym to inny świat, sto ileś tam stron gdzie 90 procent postów to opisy przygód typu "dziś zdjąłem 3 dogtagi" albo rzucanie linkami z battleloga i licytowanie się statami. Beka.

"koszenie w ten sposób,tez jest co najmniej dwuznaczne moralnie,jeżeli się pojedynkujemy z kimś na kosy"

 

Panowie, od dzisiaj zanim pomyślicie o zabraniu komuś dogtaga najpierw pomyślcie trzy razy, bo może się okazać, że urazicie jego uczucia.

 

 

Swoją drogą konsolowcy chyba inaczej rozumieją takie gry - ciągle ktoś tam wspomina o polowaniu na blachy, o irytowaniu się na tego czy tamtego. Wśród nas tylko Stona miał ból jak go kubicz z magnetycznym nożem gonił ale reszta brała to jako czystą zabawę.

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą konsolowcy chyba inaczej rozumieją takie gry - ciągle ktoś tam wspomina o polowaniu na blachy, o irytowaniu się na tego czy tamtego. Wśród nas tylko Stona miał ból jak go kubicz z magnetycznym nożem gonił ale reszta brała to jako czystą zabawę.

 

Wybacz że nie lubię oszustw które psują mi zabawę. Tak samo jak kubiczowe czity na noże, irytują mnie spajder many na dachach w BF3.

Odnośnik do komentarza

@Stona

ale przecież kubicz nie oszukiwał. On nawet nie glitchował tylko zwyczajnie miał dobre wyczucie w kwestii odległości. Sam z nim ścigałem się w ilości blach i mieliśmy podobny wynik na sobie. Czy to znacza, że ja też oszukiwałem? To, że noże w BC2 niekiedy były "magnetyczne" to nie wina graczy.

 

@Kazuun

no nie mów, nie pamiętasz jak próbowaliśmy wysadzić amtraca przy pomocy jeepa... na wodzie? Wtedy to akurat tylko ako jakoś cicho siedział i nabijał sobie punkty a my głupkowaliśmy przy śluzie.

Trzeba się będzie umówić, że np. w trójkę wsiadamy do czołgu, działonowy bierze rakietę sterowaną, trzeci siada na CITV i oramy całe niebo

 

 

tak btw

eeeejjjj... co ma oznaczać "próbuje wojować"? ja zwyczajnie mam inny styl latania i częściej potrafię wyryć o jakąś lampę :)

Odnośnik do komentarza

To kĄsolomaniak. Oni siedzą przed kĄsolą po 10h dziennie i na(pipi)iwają jakieś platynki. Inny świat.

 

Cały temat w dziale konsolowym to inny świat, sto ileś tam stron gdzie 90 procent postów to opisy przygód typu "dziś zdjąłem 3 dogtagi" albo rzucanie linkami z battleloga i licytowanie się statami. Beka.

 

To ja sobie przycupnę z boku i poczytam jak się właściwie gra w Battlefielda

 

 

Kto da więcej

 

k3ascm.jpg

O, wait, to chyba twoje :]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To kĄsolomaniak. Oni siedzą przed kĄsolą po 10h dziennie i na(pipi)iwają jakieś platynki. Inny świat.

 

Cały temat w dziale konsolowym to inny świat, sto ileś tam stron gdzie 90 procent postów to opisy przygód typu "dziś zdjąłem 3 dogtagi" albo rzucanie linkami z battleloga i licytowanie się statami. Beka.

 

To ja sobie przycupnę z boku i poczytam jak się właściwie gra w Battlefielda

 

 

Kto da więcej

 

k3ascm.jpg

O, wait, to chyba twoje :]

 

Chyba masz wadę wzroku i problemy z czytaniem. Spoczko.

Odnośnik do komentarza

@Kazuun

Tylko na serwerach "all weapons". To będzie taka sama rozgrywka jak na Metrze w CQ tj. jak masz odpowiednie zasady i ogarniętego admina, który wie jak ustawić autokicka to gra się naprawdę fajnie, nie ma cluster fucka i nie ma irytacji. Nie zmienia to jednak faktu, że większość i tak będzie biegać z DAO.

 

@Stona

Gdybyś zobaczył co robią coniektórzy na serwerach knife only w BF3 to byś zmienił zdanie co do stylu gry kubicza. Tam nóż był magnetyczny, tutaj nie dość, że jest magnetyczny to jeszcze istnieje kombinacja stand-prone-crouch która sprawia, że przez chwilę biegasz na leżąco (prędkość czołgania jest taka jak prędkość biegania). To jest glitch, bo wymaga kombinacji z klawiszami; jeśli "glitchowanie" kubicza ograniczało się do kliknięcia w jeden przycisk w odpowiednim momencie to to nie było glitchowanie.

 

Używanie MAVa to też nie glitch czy exploit tylko wykorzystywanie go niezgodnie z przeznaczeniem. Jak mam ponad 200 fragów na mavie to znaczy, że czituję? Jak rozwalę czołg strzelając w C4 i zaliczy mi fraga jako pistolet to czituję? Jak używam IRNV za dnia to czituję? Jak postawię spawn przy budynku a następnie na nim wyląduję to oznacza, że oszukuję? Jak na OM w TDM claymore w dwóch miejscach można położyć tak, że zapadają się pod ziemię to to jest moja wina? Jak claya można przykryć paczką z nabojami to to też jest glitch? Nie zrzucaj błędów DICE na graczy. Jeśli czegoś nie usunęli i jest to zawarte w grze a pbuster nie ma nic przeciwnko to znaczy, że jest to część gry.

Zaznaczę tylko, że chodzenie pod czy nad mapą na OM jest exploitem i za to powinny być kicki.

Odnośnik do komentarza

Teraz to chyba nie zażyłeś lecytynki i pojechałeś po swej ułańskiej fantazji.

Wykorzystywanie błędów gry to dla mnie glitchowanie [jakkolwiek brzmi to w tej odmianie]. I choćbyś zjadł tysiąc kotletów, to tego nie zmienisz.

 

 

edyta. literówka

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Kubicz nie czitował per say..... ale miał tak dobre wyczucie kiedy pacnąć "click", że aż niewiarygodnie w(pipi)iał. Poza tym biegał w kapciach domowych, a nie butach wojskowych, żeby go nie słyszeć :P

 

No ale co jak co, kudosy dla niego za skill nożem - bez dwóch zdań.

 

 

 

 

 

Rinek ma rację. To, że plantujesz C4, giniesz, respisz się, wysadzasz i dostajesz +3 fragi to też nie jest glitch tylko BF daje Ci taką możliwość aka dozwolone.

Latanie na MAVach by dostać się w niedostępne miejsca jest zachowaniem po chvju totalnie (na mapach jak Karkand np gdzie latania jako takiego nie ma), ale cóż zrobić - do next patcha jakoś trza z tym żyć i nie można tego nazwać glithem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...