Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

też mogę pomóc ale grajmy np. tylko na Seine/SaK/Metro - wczoraj sam widziałeś, że na Seine bezproblemowo można rozbić przeciwnika do 30 punktów. Pozostałe jak Damavand czy Granica są całkowicie niegrywalne, bo raz, ze są olbrzymie a dwa, że 90% grających kampi w krzakach i zacienionych miejscach.

 

Dodatkowo jakby znalazł się czwarty to może pójść jeszcze lepiej, bo wczoraj był z nami w drużynie gość ale nie dołączył do składu więc nie liczyło jego punktów.

Odnośnik do komentarza

Akurat w SQDM zwycięstwo może zapewnić prosta taktyka - trzymać się w kupie. 4 asfaltów, nawet nie musza mieć wyjatkowego skilla, moze wygrac bez problemu, jeslipozostale druzyny sa podizelone.

 

No no, można sobie teoretyzować. SQDM w BF3 to totalny random a liczenie punktów to jakaś kpina.

Odnośnik do komentarza

To akurat jest sprawdzone w praktyce przeze mnie - 2 lub 3 zabija, 1 lub dwoch podnosi i dopoki trzymaja sie w kupie, zabijaja i podnosza nie traca ticketow na korzysc wroga, a jedynie je zyskuja. Jako, że mało które drużyny grają w ten sposób, to w konfrontacji z podzielonym wrogiem stosujac taka taktyke masz oczywiscie wieksze szanse.

 

LMAO

http://i.imgur.com/X285H.png

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Tego, że tak na prawdę community kładzie chvja na DLC i chce pacza ;)

Edit: albo tego, że CQC jest równie mocno oczekiwany jak AK... rofl, batylfild komjunity dało ciała.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Ja od zawsze byłem fanem Urban Close/ish Combat. Pierwsze kilka dni na Seine i Bazaar to był dla mnie raj. Potem się okazało jak mega duży splash mają RPG i inne wybuchowce, ludzie dobili levele do USASów.... i się zaczęła frustracja.

 

Obecnie prawdę mówiąc nie wiem na co czekam. Chyba chciałbym mapy w stylu Laguna Presa i White Pass - czyli mapy na których:

- nie ma wąskich uliczek zachęcających do claymora na rogu/walenia w ściane z RPG

- zawalonych krzakami/pojedynczymi budynkami z ograniczoną widocznością co by miast sniper festu stworzyć semi-close combat enviroment

 

Z patcha to tylko zmiany odnośnie latania MAVem chcę.

Odnośnik do komentarza

Ja od zawsze byłem fanem Urban Close/ish Combat. Pierwsze kilka dni na Seine i Bazaar to był dla mnie raj. Potem się okazało jak mega duży splash mają RPG i inne wybuchowce, ludzie dobili levele do USASów.... i się zaczęła frustracja.

 

Obecnie prawdę mówiąc nie wiem na co czekam. Chyba chciałbym mapy w stylu Laguna Presa i White Pass - czyli mapy na których

Ja też bardzo lubię CQC, ale w wydaniu BC2, a nie MW1/2/3. Za mapy typu Oasis, Arica Harbor i White Pass + tryb infantry only w BF3 oddałbym nerkę. Ba, wystarczy tylko AH i byłbym w niebie.

W BF3 wqrwia mnie to samo co Ciebie, jak widzę. Dodał bym jeszcze obecność czołgów na "miejskich mapach" - dupa nie granie.

Szkoda tylko, że z drugiej strony, jak się chce pograć pojazdami, to można pier.dolca dostać od ciągłego pipkania, ew. zasnąć na tank-easymode (bardziej usypiające jest tylko latanie HINDem w BC2 :P). Tak źle i tak niedobrze <wybrzydza>.

 

edit: polska jenzyk cienszka jenzyk

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=T2py6Z5q9wE&feature=player_embedded

 

Określenie haj definyszyn destrakszyn mnie rozwala :D

 

widziałem przynajmniej dwie sztuki nowej broni.

 

L86%20lsw-4.jpg

L86 u supporta

 

ACR.jpg

 

ACR u inżyniera

 

EDIT: ludziki na forach zauważają jeszcze AUGa (<3), Spas 12, MTAR-21 i SCAR-L (który zapewne będzie różnić się tylko skinem i magazynkiem od wersji H :/)

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Już widzę ten festyn jak zrobią serwy 64p na tych mapach XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

haha można można, raz byłeś świadkiem jak jakiś szaleniec to zrobił w drużynie przeciwnej. Runda startuje a tu nagle C4 x miliard na hudzie XD

 

a LOL, on to zrobił we wrogiej drużynie. Jak to wyjdzie na szersze wody to można zapomnieć o graniu od początku rundy ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...