Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=wapDDxuvhCg&feature=player_embedded

 

 

Dostęp do samolotu AC-130 zdobywamy przez posiadanie określonej flagi na mapie. Samolot nie może być pilotowany - automatycznie krąży nad punktem. Maszyna może zostać obsadzona przez maksymalnie 4 osoby: dwóch strzelców obsługujących działa 125mm, oraz dwóch ludzi broniących samolot przed wrogimi maszynami za pomocą dział przeciwlotniczych. AC-130 służy również za mobilny punkt odrodzenia, ale nie może być naprawiony. Oznacza to, że może on zostać zniszczony przez przeciwnika.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

konsolowcy już mają przegrane tyle godzin w CQC że bokiem nam wychodzi :D a Wy jak tam platformo docelowa? a serio to Stoenk faktycznie spodoba Ci się ta mapka, zresztą jak prawie wszystkie 4 - mimo małych rozmiarów NIE MA miejsca skąd nie ma conajmniej dwóch wyjść, więc o cluster fucku możesz zapomnieć

Odnośnik do komentarza

Łudziłem się, że o 0:00.

 

DICE/EA to niezłe chuje- nowe bronie wyraźnie przewyższają na papierze i w praktyce te z podstawki i B2K, szczególnie od enga.

muszą Cie jakos zachecic do zakupu dodatku :)

zapewne jak nie kupisz to bedziesz padal non stop od gosci z nowymi broniami

Odnośnik do komentarza

Łudziłem się, że o 0:00.

 

DICE/EA to niezłe chuje- nowe bronie wyraźnie przewyższają na papierze i w praktyce te z podstawki i B2K, szczególnie od enga.

muszą Cie jakos zachecic do zakupu dodatku :)

zapewne jak nie kupisz to bedziesz padal non stop od gosci z nowymi broniami

W b2k nie było żadnej broni, która przewyższałaby ewidentnie pukawki z podstawki, mało tego- były nawet gorsze.

 

Poza tym to nie jest żadna zachęta, to szantaż:" Kupisz Premium/CQC albo będziesz dostawał baty od low ranków".

Odnośnik do komentarza

Łudziłem się, że o 0:00.

 

DICE/EA to niezłe chuje- nowe bronie wyraźnie przewyższają na papierze i w praktyce te z podstawki i B2K, szczególnie od enga.

muszą Cie jakos zachecic do zakupu dodatku :)

zapewne jak nie kupisz to bedziesz padal non stop od gosci z nowymi broniami

W b2k nie było żadnej broni, która przewyższałaby ewidentnie pukawki z podstawki, mało tego- były nawet gorsze.

 

Poza tym to nie jest żadna zachęta, to szantaż:" Kupisz Premium/CQC albo będziesz dostawał baty od low ranków".

famas ? biegajac z nim bylo sie niesmiertelnym

Odnośnik do komentarza

I serio ja jakoś nie widzę wielkiego problemu żeby zapierdalać ludzi którzy mają lepszą broń niż Ty. Sam często gęsto grywam z M16 które zostało srogo znerfione. I jak ktoś mnie zapierdala na dłuższy dystans z jakiegoś celniejszego patyka to wychodzę z założenia że to mój brak skilla w celowaniu, a nie że kolo ma lepszą broń.

 

Jest jeden wyjątek. G18. No jak ja kurwa nienawidzę tej broni to jest nieporozumienie. Dla mnie osoby które jej używają to podludzie ;)

Odnośnik do komentarza

A co złego jest w 20 kilach z AT? Ja je zrobiłem zanim w ogóle wystartowało CC, grając na Kaspianie :)

Acziwy są imho sympatyczne i sensowne choć w 3 minuty wymyśliłbym lepsze i bardziej wpływające na timplej.

 

Dziś rozwaliło mnie jak 2 kolesi jeździło EOD botem i próbowało kogoś zabić.. na CQ domination na mapce z milionem schodów itp XD

Zamiast po ludzku iść na normalne CQ i podjechać jakiegoś kampera w krzakach :D

 

Guncośtam nawet przyjemne tylko trzeba grać od początku rundy, bo jak zaczniesz w połowie to szanse na zwycięstwo są praktycznie zerowe.

CQ Domination.. rozumiem zamysł ale pokpiono czas w którym przejmuje się flagi. Dzieje się to za szybko. Podbiegasz, 5 sekund flaga zdjęta, 2[!] sekundy flaga stoi. LOL WOOT?

 

Fajnie się rozkurwia wszystko jak ktoś jest po drugiej stronie pomieszczenia :D Ta plansza w tej fabryce rządzi , później ta forteca. 2 pozostałe na razie mi nie robią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...