Skocz do zawartości

Wybór TV


Ölschmitz

Rekomendowane odpowiedzi

ok, wiem, ze pewnie to glupie pytanie i glupi temat, ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi, najlepiej do jutra xD

 

nie znam sie w ogole na telewizorach. mam okolo 2k na zakup nowego tv. pojawily mi sie dwie opcje:

 

Sony KDL-40EX401 http://www.sony.pl/product/t32-ex-series/kdl-40ex401

 

Samsung PS-42C450 http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/plasma-tv/PS42C450B1WXXH/index.idx?pagetype=prd_detail

 

 

HELP, naprawde nie wiem czym one dokladnie sie roznia takze prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no dostalem, ale bylem w mm i koles mi oba odradzil, powiedzial, ze nic specjalnego i zebym w tym przedziale cenowym (do 2,5k max) zainteresowal sie a) plazma b) panasonikiem

 

pojechalem gdzie indziej i zapytalem kolesia jaka ma najlepsza plazme 42 cale panasonic, polecil mi wlasnie ten. czytalem kilka recenzji na zachodnich serwisach i wszedzie pisza, ze to dobry wybor, telewizor bez podniety, ale porzadny. ceneo.pl znalazlo mi sklep gdzie wyrwe go za 2k rowno, w sklepie w toruniu chcieli 2,5.

 

na full hd mi nie zalezy bo malo gier obsluguje, a filmow na blureju az tak duzo nie planuje miec.

Odnośnik do komentarza

Brak Full HD przy 42 calach, to blad, Panasy Plazmy spoko, ale nie ten model. Za 2 kola z hakiem to ma sie porzadnego lcd 32 cale Full HD.

pewnie nie zauwazyles, ale wszystkie telewizory w tym temacie o ktorych wspomnialem maja conajmniej 40 cali.

 

 

no ale do czego mi full hd? bo moze ja czegos nie rozumiem? przeciez jesli podlacze dajmy na to 'nke' to i tak zadnej roznicy nie zauwaze bo obraz i tak bedzie wyswietlany w 720p (ewentualnie w 1080i). tak samo gry na ps3 (wiekszosc).

 

typ w sklepie wlaczyl mi dwa tv panasonica, jeden full drugi ready i bodajze mtv hd. roznicy nie bylo zadnej.

Odnośnik do komentarza

w sensie, ze koles mnie na niego namawial zeby sie go pozbyc? watpie, bo zaczal polecac mi na poczatek full hd, ale ja powiedzialem, ze wole hd ready i dopiero wtedy napie.rdalal o tamtym.

 

 

czytalem kilka jego recenzji i wszedzie oceniaja go za(pipi)iscie.

 

myslalem o full hd, ale to jest konkretna doplata, rzedu ok 500 stow i naprawde nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza

Mam 32ex500, swietny tv, polecam. Telewizor to nie jest zabawka na pol roku, lepuej troche sie wykosztowac i kupic cos swiezego, niz inwestowac w tanszy, ale technologicznie stary juz sprzet.

 

100 Hz w grach i tak wylaczysz, bo wszystkie bajery zwiekszaja input lag, ale filmy z wlaczonymi 100 Hz wygladaja IMO swietnie. Do tego ex500 ma dlna i prosto z kompa poprzez kabel rj-45 mozesz streamowac sobie wszelkie video w prost na tv.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

ok, wiem, ze pewnie to glupie pytanie i glupi temat, ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi, najlepiej do jutra xD

 

nie znam sie w ogole na telewizorach. mam okolo 2k na zakup nowego tv. pojawily mi sie dwie opcje:

 

Sony KDL-40EX401 http://www.sony.pl/p...ies/kdl-40ex401

 

Samsung PS-42C450 http://www.samsung.c...type=prd_detail

 

 

HELP, naprawde nie wiem czym one dokladnie sie roznia takze prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...