Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ten bug zdarzył mi się dwukrotnie.

 

Teraz przechodzę combat challenge i o dziwo są łatwiejsze niż w AA. Udało mi się zrobić combo x101 :) Trudność może sprawić Zadyma w domu zabaw na extreme, gdzie mamy do czynienia z dwoma zbirami na Tytanie i bratem Abramovici.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Ten bug zdarzył mi się dwukrotnie.

 

Teraz przechodzę combat challenge i o dziwo są łatwiejsze niż w AA. Udało mi się zrobić combo x101 :) Trudność może sprawić Zadyma w domu zabaw na extreme, gdzie mamy do czynienia z dwoma zbirami na Tytanie i bratem Abramovici.

Zgadzam się combat challenge są łatwiejsze, jednak w Arkham City dodali jakieś kampanie. Chwile w nie pograłem i tu może być ciężko (te zestawy trzech plansz jako jedno).
Odnośnik do komentarza

atakując na platyne w grze natknąłem się na 1 zagadkę i 1 znacznik z którymi mam solidny problem. Całą resztę dało rade po chwili oględzin oraz namysłu bezproblemowo zebrać.

 

mapa / lokalizacja ( zagadka ): http://imageshack.us...5/1002888w.jpg/ ( zwyczajnie nie mogę znaleźć zielonej kropki )

mapa / lokalizacja ( znacznik ): http://imageshack.us...2/1002889x.jpg/ ( budynek związany z misją poboczną :) )

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

edit. z zagadką już się uporałem, lecz co do znacznika nadal aktualne...

Edytowane przez WidmoPL
Odnośnik do komentarza

Dzięki bardzo przed chwilą do tego doszedłem. :) Tylko teraz pojawił mi się kolejny problem:

 

Mam 382 / 400 z czego na mapie nie mam już żadnych znaczników ani zagadek ( łącznie z pomieszczeniami ).

Brakuje mi 20 grafik koncepcyjnych, oraz 1 modelu postaci.

Wydaje mi się że kamery mam zniszczone ( wszystkie 4 jednostki centralne zhakowane, a żadnego elementu już na mapie )

To samo tyczy się głów Harley Q. oraz pingwinów.

Defacto nie mam nic więcej zaznaczonego na mapie. Co teraz mam zrobić, czego brakuje?

Odnośnik do komentarza

platynka wpadła, super giera, minimalnie wyższy poziom co w AA, ale te kampanie... tego mi brakowało w 1. batmanie :D

 

(btw myślałem, że kocicą wyzwania będą łatwiejsze, a są równie trudne, jeśli nie trudniejsze).

 

już czekam na trójeczkę z niecierpliwością ;)

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...