Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Skończone. Tak w skrócie:

 

Plusy:

+ rewelacyjny klimat

+ piękne miasto z wręcz idealną wielkością (nie lubię dużych światów, no chyba, że mówimy o GTA)

+ Kobieta Kot - chce z nią osobną grę!

+ nadal świetna walka

+ nadal świetne skradanie

 

Minusy:

- Dlaczego tak mało KOBIETY KOT?!

- właściwie to poza zwiększeniem terenu działania gra się w ogóle nie zmieniła od pierwowzoru

- taka se fabuła

- brak Stracha na Wróble, za mało Two Face'a, generalnie widać, że Rocksteady nie mogło się za bardzo zdecydować kto tutaj ma być głównym złym

 

Aha - brawa za odwagę jeśli chodzi o

uśmiercenie Jokera

Generalnie AA robiło lepsze wrażenie, również pod względem fabularnym, ale co oczywiście nie znaczy, że w AC nie warto zagrać. Ode mnie 8/10 i chciałbym, żeby to studio zostawiło na co najmniej 3 lata Batmana i zajęła się czymś nowym - może to być gra na licencji innego komiksu, byle tylko z jakimiś bardziej "dorosłymi" klimatami, czyli nie żadne Spidermany, Supermany itp.

Odnośnik do komentarza

Od 2010r Rocksteady są częścią Time Warner, więc za bardzo decyzja nie należy do nich za co się wezmą, choć mogą trzaskać każdą markę z DC Comics. Jedyną w sumie alternatywą dla Batmana byłby Lobo, tylko już to widzę jak przy przynoszącym spore zyski Batmanie Warner pozwala im robić grę z niszową (bo nie oszukujmy się, daleko mu w popularności do Batmana, Spidermana, czy Supermana) postacią komiksową.

 

Większy teren działania to nowe możliwości w poruszaniu się po mieście (rozbudowane latanie), side questy których poprzednio nie było, nie wspominając już o tym jak walka została wzbogacona. Także dla mnie to jest jednak różnica, gdyby tak się czepiać wszystkich szczegółów, to i do GTA5 będzie można się przyczepić, bo główna oś rozgrywki nie zmieni się od czasu GTA3.

 

Jeśli chodzi o Catwoman też chciałbym z nią grę, albo jakiś kilkugodzinny dodatek do Arkham City. Dugość jej epizodów to już przed premierą Rocksteady wspominali, że to będzie jakieś 10% czasu gry.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

8 na 10 dla gry roku panie daj pan spokój i jeszcze te argumenty.

 

Argumenty na które nie umiesz odpowiedzieć? :D

 

To nie moja wina, że Wy wzorcem każdego zachodniego recenzenta dajecie byle (pipi)m 10/10. Ja oceniam gry w pełnej skali i jeśli AC dostaje ode mnie 8/10 to znaczy, że warto go kupić...

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Argumenty na które nie mam zamiaru marnować czas, bo są z dupy wysrane, próbuj dalej.

 

To nie moja wina, że Wy wzorcem każdego zachodniego recenzenta dajecie byle (pipi)m 10/10. Ja oceniam gry w pełnej skali i jeśli AC dostaje ode mnie 8/10 to znaczy, że warto go kupić...

 

Jakieś dowody na to, że tak robimy ? czy z braku laku tak napisałeś, że by poczuć się lepiej?

Spoko Batman na 8 to U3 i GeoW 3 na 7 wszystko jasne, a tak btw 7 co oznacza u Ciebie ? że fajna gra ale nie warto kupować?

Odnośnik do komentarza
Argumenty na które nie mam zamiaru marnować czas, bo są z dupy wysrane, próbuj dalej.

 

Ależ nie muszę próbować, mnie tam ani trochę nie obchodzi Twoje zdanie.

 

 

akieś dowody na to, że tak robimy ? czy z braku laku tak napisałeś, że by poczuć się lepiej?

 

Dowód mam chociażby taki, że z robisz raban w temacie tylko dlatego, że wystawiłem AC tylko O ZGROZO! - 8/10. Zapewne należysz również do tych ludzi, którzy chcieli powiesić Kutere z Polygamii za to, że ośmielił się dać U3 ZALEDWIE 4/5 co?

 

 

Spoko Batman na 8 to U3 i GeoW 3 na 7 wszystko jasne, a tak btw 7 co oznacza u Ciebie ? że fajna gra ale nie warto kupować?

 

Po pierwsze, nie grałem ani GeoW 3 ani w U3. Po drugie, na filmwebie masz ładnie zobrazowane co poszczególna ocena powinna oznaczać:

 

5- średniak

6 - niezły

7 - dobry

8 - bardzo dobry

9 - świetny

10 - arcydzieło

 

Niestety w Twoim przypadku wygląda to pewnie tak:

 

1-7 - (pipi)

8 - trochę lepsze (pipi)

9 - nawet, nawet

10 - OMG, REWELACJA, GOTY GOTY GOTY

Odnośnik do komentarza

Żyjemy w świecie w którym nasze zdanie nie wiele ma do gadania, liczy się zdanie większość z która oczywiście nie trzeba się zgadzać, ale należało by spojrzeć na nie racjonalnie, chodzi o to, że w naszym świecie graczy ocena 7=nawet nawet, 8=dobra gra, 9=bardzo dobra, gra a 10=rewelacja, przynajmniej tak było odkąd pamiętam. Oczywiście moje oceny odnoszą się właśnie do tej skali więc zmarnowałeś jakieś 2 minuty swojego życia na te swoje banialuki, z palca wyssane.

Czy to Ci się podoba czy nie 8 to ocena przeznaczona dla gry dobrej a nie bardzo dobrej jaką jest Batman AC, stąd moja interwencja, napisałeś, że byle gównie dajemy 10/10 co oczywiście nie jest prawdą a tym bardziej dowodem na to, ..no ale tłumacz sobie to jak chcesz.

 

A Polygamia jest tak samo beznadziejna jak ich system oceniania, wstydził byś się z nią w ogóle wyjeżdżać.

 

ps tak do Twojej wiadomości to gry się ocenia inaczej niż filmy.....

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
chodzi o to, że w naszym świecie graczy ocena 7=nawet nawet, 8=dobra gra, 9=bardzo dobra, gra a 10=rewelacja, przynajmniej tak było odkąd pamiętam.

 

To ciekawe, że właśnie "niektórzy" robili raban np. na polygamii za to, że U3 nie dostało maksymalnej oceny. Prawda jest taka, że system oceniania w ostatnich latach został bardzo mocno spłycony - jeśli gra dostaje oceny poniżej 9 to ludzie już piszą o wielkim rozczarowaniu. Ja "niestety" do osób, której każdej grze wystawiają najwyższe noty nie należę i oceniam tak jak mi się podoba - bo jak być może nie zauważyłeś to jest forum dyskusyjne i mam do tego pełne prawo...

.

 

 

ps tak do Twojej wiadomości to gry się ocenia inaczej niż filmy....

 

A kto tak twierdzi? Jakoś na filmwebie jest również ranking gier i skala jest dokładnie taka sama...

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Jakim kmiotem trzeba być, żeby przysrywać się do 8/10? żałosne.

 

Jeszcze na dodatek komentować czyjś pogląd na grę. Dżizas krajst. Weźcie się ogarnijcie wszyscy bo kreek bynajmniej nie wystawił 5/10 albo niżej tylko bardzo dobrą ocenę.

 

 

Czy to Ci się podoba czy nie 8 to ocena przeznaczona dla gry dobrej a nie bardzo dobrej

 

A kto tak powiedział? ty?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
To ciekawe, że właśnie "niektórzy" robili raban np. na polygamii za to, że U3 nie dostało maksymalnej oceny. Prawda jest taka, że system oceniania w ostatnich latach został bardzo mocno spłycony - jeśli gra dostaje oceny poniżej 9 to ludzie już piszą o wielkim rozczarowaniu. Ja "niestety" do osób, której każdej grze wystawiają najwyższe noty nie należę i oceniam tak jak mi się podoba - bo jak być może nie zauważyłeś to jest forum dyskusyjne i mam do tego pełne prawo...

 

Słuchaj Polygamia mnie nie interesuje, już Ci coś pisałem na ten temat.

 

Zgadza się to już nie jest to coś kiedyś, ale pewnych zasad trzeba się trzymać, nie ja to sobie wymyśliłem, tak się po prostu przyjęło i to już bardzo dawno temu.

Ja również nie walę 9-10 na lewo i prawo i nie wiem zupełnie skąd wzięła się u Ciebie teza, że tak robię ?!

Masz do tego pełne prawo od tego jest forum ale bądź przygotowany na konsekwencje jakie mogą Cię czekać po napisaniu swoich postów, tyle ile jest ludzi tyle opinii każdy ma swoje zdanie to jest forum i tu się dyskutuje co też właśnie robimy.

 

 

A kto tak twierdzi? Jakoś na filmwebie jest również ranking gier i skala jest dokładnie taka sama...

 

Słuchaj jak by na świecie ludzie oceniali tak gry jak filmweb to oceny gier były by zupełnie inne niż są teraz. I niestety należało by się do tego dostosować, albo przynajmniej wspomnieć i napisać od razu, że u mnie 8 to jak 9 u innych :D

 

 

Jakim kmiotem trzeba być, żeby przysrywać się do 8/10? żałosne.

Jeszcze na dodatek komentować czyjś pogląd na grę. Dżizas krajst. Weźcie się ogarnijcie wszyscy bo kreek bynajmniej nie wystawił 5/10 albo niżej tylko bardzo dobrą ocenę.

 

Słuchaj no wypierdku mamuta nie wcinaj się między wódkę a zakąskę, bo za chudy w uszach jesteś mało tego od razu lecisz z wyzwiskami, kmiotem to sobie możesz nazywać swoich kolegów z klasy a ode mnie to wara. Z tego co kojarzę to AC MaZZeo nie grał więc skąd wie na co ta gra zasługuje ?

 

 

A kto tak powiedział? ty?

 

Mam wymieniać poszczególne serwisy czy wystarczy jak napiszę branża gier?

Odnośnik do komentarza
Gość Drozdoo

Jestem po solidnym ograniu AC i dla mnie to gra genialna. szacunek dla twórców ze tak bardzo urozmaicili rozgrywkę, dodali dużo rzeczy. Co mnie najbardziej ucieszyło to jak ta taką grę (tzn. ze to nie rpg czy coś) dali naprawdę sporo grania dla gracza singlowego, zamiast wrzucać na siłe multi.Pozatym nie każdy ma mozliwość gry przez neta.

Ktos tu wspominał o U3 i GeOW3:

ja odpusciłem sobie U3 na rzecz AC, jestem zadowolony i choć w U3 nie grałem to wydaje mi się ze nie dorówna Batmanowi (tylko wg mnie oczywiście) bo dla mnie seria Naughty Dog zaczęła zjadać własny ogon, pozatym ze jest najlepsza technicznie i bombarduje niesamowitymi akcjami to cała reszta opiera sie na tym samym. nie wspomne o tym ze po przejsciu kampanii jeśli nie ma sie neta(online pass) to jest dupa. To samo tyczy się Gearsów :) które ograłem.

 

Ogólnie AC to gra warta każdej złotówki, dla mnie druga gra którą napewno zapamiętam z tego roku (obok L.A Noire)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem na co gra zasługuje, wiem że 8/10 to nie jest niska ocena, jak ktoś uważa inaczej to ma problem. Jak ktoś też nie może uszanować czyjegoś poglądu na grę, na dodatek każdy argument nazywa "z dupy wysranym" przy okazji pisząc co post ile to serwisów koło chu.ja ma to też ma problem. Tyle ode mnie, bo żadnej dyskusji z tobą ostatnio nie ma bo ciskasz się od jak żyd po pustym sklepie za każdym razem. Cya.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...