Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gra skończona na hard, zacząłem new game+, ale jakoś mi się na razie nie chce kończyć :D

Zacząłem więc troszkę czelendży i jak te zwykłe raczej nie powinny mi sprawić większego kłopotu, to jak patrzę na kampanie to lol.... nie wiem, czy będzie mi się chciało bić 100%. ^^;;

 

Ogólnie kilka rzeczy mi się nie podobało, jak ten motyw na końcu, o którym wspominałem wcześniej, doszły jeszcze 3 freezy konsoli w czasie grania Batmana, ale gra na szczęście często robi autosave'a.

Odnośnik do komentarza

koledzy w poniedzialek bede mial swoja kopie batmana i jedno pytanie z wiazku z tym, czy grajac na hard w czasie walk nad przeciwnikami beda pojawiac sie te chmurki ktore oznajmiaja ze przeciwnik chce nas uderzyć ? Jedynke gralem jeszcze na pc wiec teoretycznie tutaj mistrzem refleksu nie bede. drugie pytanie - gdy gram na poziomie hard w story mode to wyzwania po ukończeniu historii rowniez beda na poziomie ciezkim - bo jesli tak to jednak lepiej zagrac na normalnym a w game+ cieszyc sie w pełnij

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim :))

 

Właśnie zaczęłam grać i wolałabym sobie przejść fabułę na spokojne a dopiero potem bawić się w trofea. Jest taka opcja czy są jakieś trofea do przeoczenia? Sory jeśli takie pytanie już padło ^^'

 

 

Z tego co pamiętam możesz ze spokojem skupić się na fabule, i tak grę będziesz musiał przejść min. 2 razy (wymóg paru trofeów), a trofki za postęp fabuły otrzymujesz i tak z automatu.

Odnośnik do komentarza

Ciezko z czasem to Ty bedziesz mial z chellengami a nie dwukrotnym przejsciem :)

 

Brzmi srogo, ale dam radę;] Jakbyś mi mógł jeszcze powiedzieć czy po przejściu fabuły na normalu (bo gram na norm), mogę sobie dalej latać po mieście i robić to wszystko co mi pozostało do końca, czyli challenge, czy jest koniec i mnie wrzuca na harda od razu i muszę je robić od początku, to bym była wdzięczna:)

 

PS. Mój nick chyba jednak nie ocieka kobiecością yhh :ninja::P

Odnośnik do komentarza

na poczatku strasznie arkham city mnie mierzilo, a kupilem zaraz po premierze. poszlo na polke, pogralem w kilka tytulow, wczoraj wrocilem i w koncu dobrze sie tym bawie...

 

problem mam z treningiem w advanced augumented reality. szlag mnie trafia :)

 

tak troche szkoda, ze jest sobie watek fabularny, mozesz sobie nim isc nie angazujac sie w watki poboczne i wydaje sie, ze wszystko jest ok a historyjka jest mila. ale w misjach pobocznych jest sporo takich smaczkow, ktore dodaja nieco pogladu na cala sprawe.

i teraz - albo skupiamy sie na watku glownym, albo rozpraszamy sie misjami pobocznymi gubiac watek, ale w zamian dostajac troszke smaczkow. drazni mnie to. jednak gry oparte o konwencje sandboxa nigdy nie blyszczaly fabula. tutaj jest ona mega wazna i mega fajna, a sandbox rozbija mi poglad na swiat i doprowadza nerwy do szalenstwa... :/

Odnośnik do komentarza

Dlatego pytałam czy misje poboczne można robić po przejściu fabuły. A skoro Zwyrodnialec pisze, że można, to idealnie, bo możemy spokojnie sobie zrobić wątek gł. a potem wszystko sobie pięknie uzupełnić challengeami:) Tylko trochę od dupy strony się za to wzięłam bo nie grałam w AA.. :confused: a powiadają, że są porównywalnie dobre, więc bankowo do niej wrócę;]

 

Też nie lubię tych treningów:P Przy tym co trzeba było wlecieć w jakiś ściek miałam ochotę wyrzucić tv przez okno :ninja:

Odnośnik do komentarza

na poczatku strasznie arkham city mnie mierzilo, a kupilem zaraz po premierze. poszlo na polke, pogralem w kilka tytulow, wczoraj wrocilem i w koncu dobrze sie tym bawie...

 

problem mam z treningiem w advanced augumented reality. szlag mnie trafia :)

 

tak troche szkoda, ze jest sobie watek fabularny, mozesz sobie nim isc nie angazujac sie w watki poboczne i wydaje sie, ze wszystko jest ok a historyjka jest mila. ale w misjach pobocznych jest sporo takich smaczkow, ktore dodaja nieco pogladu na cala sprawe.

i teraz - albo skupiamy sie na watku glownym, albo rozpraszamy sie misjami pobocznymi gubiac watek, ale w zamian dostajac troszke smaczkow. drazni mnie to. jednak gry oparte o konwencje sandboxa nigdy nie blyszczaly fabula. tutaj jest ona mega wazna i mega fajna, a sandbox rozbija mi poglad na swiat i doprowadza nerwy do szalenstwa... :confused:

 

Dlatego jak chcesz możesz za pierwszym razem przejść tylko misje fabularne, a dopiero później brać się za zadania poboczne. Jak ktoś lubi mieć kilka zadań na głowie jednocześnie, to też jest taka możliwość. Najważniejsze, że nic nie trzeba robić na siłę.

Odnośnik do komentarza

cholera... ja to jednak dzziwna bestia jestem... kilka godzin gralem w BAC i meczylem sie okrutnie. a teraz jak wrocilem, to po prostu nie moglem sie oderwac i dziwie sie, ze ta gra mnie zmeczyla tak mocno.

kilka ogolnych uwag:

- gra duzo prostsza od BAA (nie wiem jak z wyzwaniami na arenach)

- fabula ciekawa, pogmatwana i fajne bylo to, ze tak od postaci do postaci sie hulalo... co chwile inna persona uniwersum sie pojawia, a za nia nowa intryga

- zakonczenie fajne, podobalo mi sie ale szkoda ze ta walka finalowa taka latwa... spodziewalem sie solidnego starcia jak w BAA, a tutaaj rozczarowanie

- Joker spiewajacy na koniec "Only you" genialny - w ogole dubbing pana J niesamowity. oskar w swiecie gier sie nalezy.

- odnioslem wrazenie, ze miejscowki wewnatrz budynkow jednak duzo skromniejsze niz w BAA. a szkoda

- zaraz sie zlapie za niektore misje poboczne a pozniej sprobuje aren... jesli uda mi sie je zaliczyc to powalcze o platyne

- dziwi mnie mala ilosc misji poboczny. po tym co czytalem w recenzjach spodziewalem sie ich wiecej bo padaly okreslenia: gdzie sie nie ruszysz tam poboczny quest

- o dziwo gra roku to nie jest ale bawiłem się dobrze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...