Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre sidequesty wynikają z fabuły wątku głównego i wtedy dostaniesz wytyczne. Możesz też słyszeć np. Jak jest gdzieś w ciemnej uliczczce bity więzień polityczny wtedy gdy usłyszysz wrzaski możesz go spróbować wypatrzyć w detective mode albo po wciśnięciu select na mapie masz lokazję, w której jest dokonywany atak. Inne znów subquuesty pojawiają się np. po zauważeniu zwłoj lub usłyszeniu wystrzału, po którym musisz znaleźć zwłoki na danym terenie. Tylko właśnie nie wiem w jaki sposób pojawiają się kolejne dowody w niektóryvh sprawach itd, o co spytałem się w poprzednim poście. PS jestem po ukończeniu głównego wątku i nie mogę rozwiązać tego subquesta związanego z freezem (nie mogę znaleźć celu misji) mógłby ktoś mi pomóc?

Odnośnik do komentarza

Pojawiają się same na mapie wraz z progresem.

Czyli co - beda po prostu zaznaczone na mapie (tej pod selectem) jako jakies konkretne punkty ?

Slyszalem jakies rozmowy i pomyslalem, ze moze jestem w poblizu jakiegos subquestu.

 

 

Subquesty pojawiają się z progresem w fabule. Ofiary Deadshota, poza pierwszą będziesz musiał sam szukać. Więźniowie polityczni obijani przez brudasów w zaułkach będą jęczeć jak będziesz niedaleko i pojawi się taki pulsujący punkt na mapie. Generalnie spokojnie, po ukończeniu "story mode" będziesz mógł wszystko na spokojnie zrobić.

Co do zakładników Riddlera, to trzeba rozwiązywać zagadki i zbierać pytajniki :) Dopiero jak wszystkie zbierzesz, dotrzesz do niego samego, jak i kolejnych zakładników.

 

Ps. Gra Roku beż żadnych wątpliwości :)

Odnośnik do komentarza

Ż gra roku to ja też wiem, ale jak otworzyć te drzwi w dzielnicy fabrycznej czy jak to się tam zwie. Swoją drogą - czy Batman nie posiada naprawdę żadnych argumentów by je rozwalić? :P bo próbowałem już chyba wszystkiego...

Dla tych co nie grali to spoiler, (nie wiem jak zrobić, aby tekstu nie było widać)

 

Prawdopodobnie chodzi ci o quest z Mr. Freeze odnośnie jego żony, to nie masz się wbijać prze frontowe drzwi, tylko od strony wody, stań na taką łódkę blisko tego budynku, rzuć ten cały lodowy wybuch, po czym na niego wskocz, po czym użyj detonatora, rozwal ścianę i wbijasz do pomieszczenia.

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1325370746' post='2534773']

Pojawiają się same na mapie wraz z progresem.

Czyli co - beda po prostu zaznaczone na mapie (tej pod selectem) jako jakies konkretne punkty ?

Slyszalem jakies rozmowy i pomyslalem, ze moze jestem w poblizu jakiegos subquestu.

 

 

Subquesty pojawiają się z progresem w fabule. Ofiary Deadshota, poza pierwszą będziesz musiał sam szukać. Więźniowie polityczni obijani przez brudasów w zaułkach będą jęczeć jak będziesz niedaleko i pojawi się taki pulsujący punkt na mapie. Generalnie spokojnie, po ukończeniu "story mode" będziesz mógł wszystko na spokojnie zrobić.

Co do zakładników Riddlera, to trzeba rozwiązywać zagadki i zbierać pytajniki :) Dopiero jak wszystkie zbierzesz, dotrzesz do niego samego, jak i kolejnych zakładników.

 

Ps. Gra Roku beż żadnych wątpliwości :)

 

Tak samo trzeba szukać samemu kolejnych ofiar (Hush) obie są w dzielnicy Park Row i Azraela. Jeśli chodzi o dostanie się do Riddlera to mając Catwoman nie trzeba zbierać wszystkich, tylko do 400. Na pewno nie miałem wszystkich zagadek rozwiązanych dla Nietoperza, a Wyrocznia i tak się odezwała. Ostatnie wyszukałem już po złapaniu Riddlera.

Odnośnik do komentarza

Jak to w koncu jest z Catwoman ?

Czytalem, ze podobno po wpisaniu kodu (wpisalem) gra sie nia na samym poczatku jakies 3 godziny. :)

Okazalo sie jednak, ze

co prawda gralem nia na poczatku, ale tylko jedna walke. Rozwalilem kilku bandziorow i otworzylem sejf po czym Catwoman zostala zlapana przez Two Face i na tym gra kociakiem sie zakonczyla. Pozniej zaczela sie gra Brucem Waynem i tyle widzialem kociaka :confused:.

 

 

Kod na Catwoman wpisalem jeszcze przed rozpoczeciem gry, kupilem Steelbooka z dodatkowym DLC z Joker Challenge, ktory rowniez wpisalem. ;)

Jak na razie gra bardzo mi sie podoba - kobieta kot wymiata pod kazdym wzgledem - chcemy wiecej ! :o

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Panowie warto wydać 55zł .na The Arkham Bundle - Batman: Arkham City? Jak z długością tych dwóch dodatków z Robinem i Nightwing ? Jeśli dobrze wyczytałem to są to tylko wyzwania?

 

@saptis z biegiem fabuły odblokują się następne misje.Łącznie wszystkie misje trwają około trzech godzin.

Edytowane przez GwynBleidd_79
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wlasnie wyczytalem w pewnym przewodniku do gry, ze ze znajdek mozna jeszcze rozwalac glowy tym gadajacym kuklom Harley Quinn, ktore byly w hucie.

Nie wiedzialem, ze mozna je zbierac - byl jakis tutorial, albo miejsce gdzie pisali, ze mozna je ''zbierac'' ? Jakos nic nie widzialem, a bylem w miejscu gdzie mozna je znalezc. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ja wiedziałem o balonach, szczękach Jokera i znajdźkach zagadki chyba tylko, a to rzeczywiście nowość dla mnie jeżeli można to również zbierać :) A są one potrzebne do ukończenia gry na 100% czy nie ma ich w statsach w głównym menu?

 

Wszystko jest opisane w zakładce zagadki. Są też zadania fizyczne i one też są zaliczane jako zagadki typu wejdź na budynek w 8 idealnych skokach w przypadku Catwoman, albo przeleć ileś tam m Batmanem nie dotykając podłoża.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przesiadłem się na slimkę i pobieram wszystkie dodatki, a zaraz rozpocznę grę już na hardzie, a nie normalu. Swoją drogą polecam harda od początku, ja, mimo że nie grałem w AA, na normalu zginąłem dosłownie kilka razy z czego większość przez głupotę, a nie faktyczną trudność danego etapu.

 

 

Parę razy spadłem w piasek zaraz przed walką z jednym z bossów, raz przestałem bić królików, bo myślałem, że to będzie się w nieskończoność ciągnąć (jeszcze Kapelusznik ciągle mówił, żebym się poddał, bo to nic nie da haha xD) no ale okazało się, że trzy razy wystarczy go trzepnąć i koniec pieśni, poza tym w tym queście bardzo fajne, że jak się obudziliśmy widok stołu i gości Kapelusznika zwala z nóg dosłownie :D No i z Freezem musiałem raz powtórzyć, a walkę Jokerem (Clayfacem) tuż przed wprowadzeniem procedury 10 "aż" dwa razy :o. No cóż, mam nadzieję, że na hardzie będzie trochę trudniej, żebym nie mógł dokładnie spamiętać wszystkich momentów śmierci

 

 

W ogóle gra jest pod tym względem i tak świetna, bo mimo, że nie ginięcie nawet przeciwko dużym grupom jest zadaniem często po prostu banalnym, to już zrobienie większego kombosa czy zdobycie 3 gwiazdek w wyzwaniu może być naprawdę wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza

Ja ukonczylem Arkham Asylum na normalu, zaczalem Arkham City na hard i na dzien dobry dostalem kilka razy w poczatkowej walce Catwoman. :D

Postanowilem grac na normalu, nie chce sie meczyc i zatrzymywac przy wiekszych walkach, wole grac na spokojnie - nie jest zbyt latwo, wiec to nie ''rambo style'', jest w sam raz. :)

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz wyzwanie to zagraj na NG+ bez sygnalizacji o ataku jest jednak trochę trudniej, no i "życie" szybciej schodzi i trzeba szczególnie uważać na uzbrojonych. Jeszcze Batman trochę wytrzyma, ale Catwoman ginie bardzo szybko.

 

Jeśli chodzi o wyzwania to ja męczyłem się tylko z jednym i to w łowcy, bo walka jest prosta. Chodzi o ostatnią mapkę w wieży Strange'a na poziomie ekstremalnym grając Catwoman.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...