Skocz do zawartości

TGS 2010


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

TGS-2010-2.jpg

 

Ostatnio z coraz większą czestotliwością pojawiają sie w Internecie jakies newsy/przecieki z nadchodzących wielkimi krokami targów Tokyo Game Show.

Temat utworzyłem celu zgłebiania wiedzy o tym evencie i do prowadzenia ogólnej dyskusji.

 

Oficjalna Strona TGS 2010 - Click!

Przydatne informacje ;] PDF - Click!

>>TU MA BYĆ LIVE STEAM<<

 

 

  • Propozycje SCE:
     
  • LittleBigPlanet 2
  • Killzone 3
  • Heavy Rain
  • Gran Turismo 5
  • MotorStorm 3
  • Tokyo Jungle
  • SOCOM 4
  • Sly Cooper Collection
  • Heroes On The Move
  • Hustler King
  • Me&My Pet
  • Ape Escape Fury! Fury!
  • Beat Sketch!
  • Echochrome II
  • High Velocity Bowling
  • Kung Fu Rider
  • Sports Champions
  • The Fight: Lights Out
  • The Shoot
  • Tsumiki BLOQ
  • TV Superstars
  • Start the Party!
  • God of War: Ghost of Sparta
  • Patapon 3
  • Jeden niezapowiedziany dotąd tytuł

Brakuje... The Last Guardiana... osobiscie mam nadzieje, ze to bedzie taki as z rekawa zaprezentowany gdzies pod koniec targów. taki element zaskoczenia tak jak podczas E3 i zaprezentowania Twisted Metal

 

  • Propozycje Square Enix:
  • Final Fantasy Versus XIII,
  • Final Fantasy Agito XIII,
  • The 3rd Birthday,
  • Kingdom Hearts Re: Coded

  • Propozycje Konami:
  • Castlevania: Lords of Shadow
  • Metal Gear Solid: Peace Walker
  • Metal Gear Solid: Rising


  • Propozycje partnerów Konami:
  • The Legend of Heroes: Zero no Kiseki (Falcom)
  • Catherine (Atlus)
  • UFC Undisputed 2010 (Yukes)


  • Propozycje Capcom:
  • Monster Hunter Portable 3rd
  • Marvel vs. Capcom 3
  • Dead Rising 2
  • Sengoku Basara 3
  • MonHun Nikki: Poka Poka Ailu Mura

  • Propozycje Level-5:
  • Ni no Kuni: Queen of the Holy White Ash (PS3) - trailer i wersja grywalna
  • The Little Battlers aka Cardboard Senki (PSP) - trailer i wersja grywalna

  • Propozycje - Sega:
  • Vanquish [jedyna gra na PS3?]
  • Phantasy Star Portable 2 Infinity
  • Black Panther: New Yakuza Chapter
  • Shining Hearts
  • K-on! After School Live!!

  • Propozycje partnerów Segi:
  • F1 2010 (Codemasters)
  • Mafia II (Take-Two)
  • Arcana Heart 3 (Arc System Works)

  • Propozycje Namco Bandai:
  • Tales of Graces F (PS3): Playable, Video
  • Tales of the World Radiant Mythology 3 (PSP): Playable, Video
  • God Eater Burst (PSP): Playable, Video
  • Dragon Ball Raging Blast 2 (PS3/X360): Playable, Video
  • Naruto Ultimate Storm 2 (PS3/X360): Playable, Video
  • Enslaved Odyssey to the West (PS3/X360): Video
  • Macross F Hybrid Pack (PS3): Video
  • My Little Sister Can't Possibly Be This Cute Portable (PSP): Video
  • Knights Contract (PS3/X360): Video
  • Big 3 Gun Shooting (PS3): Video

 

*Pewnie dojdzie jeszcze kilka gier, ale nie doszukałem się ;]

**Oczywiście listy zawieraja gry, multiplatformowe lub majace status exclusive dla konsol z rodziny PlayStation

***Mile widziane wszelkie sugestie odnośnie zawartosci pierwszego postu ;]

Odnośnik do komentarza

Tutaj masz line up Konami http://www.ppe.pl/news-2559-Konami_na_Tokyo_Game_Show.html

 

Damn tylko żeby pokazali TLG mimo wszystko szkoda, że nie ma go na oficjalnej liście.

 

I nie ma w spisie SCE Ni No Kuni a ma być. Aha i RDR mają pokazywać ;] ale kosmos ;] western w Japan ;].

 

A najbardziej w związku z dzisiejszym newsem liczę na zapowiedź RE6.....proszęęęęęęęęęę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Na tegorocznym TGS czekam tylko na jakiś większy materiał z Catherine, The Last Guardian i Ace Combat:Assault Horizon, to mi w zupełności wystarczy.

Oczywiście nie pogniewałbym się gdyby Sega ogłosiła, że powstaje Valkyria Chronicles 3 na PS3 ale to tylko zapewne marzenia.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Ciekawe co to będzie za niezapowiedziana jeszcze gra, może Uncharted 3? :)

 

The Last Guardian musi być, nawet jeśli brakuje go na liście, to byłby niezły zawód, gdyby już na ostatniej dużej imprezie w tym roku nic nie pokazali.

 

Czekam też co pokaże Capcom. Może w końcu jakieś info o nowej Onimushy, albo Devil May Cry 5.

Odnośnik do komentarza

Jak pierd.olną U3 to biorę prochy na sen i nastawiam budzik dopiero na premiere ;) Jeśli ten Agent ma być od R* to ok ;D TLG mnie specjalnie nie interesuję. RE6 może być, może poczekać.

 

Pierwszy raz mam większą nadzieję na U3 :) No bo wszystkie niby hity zapowiedziane. Można by wymieniąc w nowościach i wymieniać. Wg. mnie albo dadzą U3 albo wyskoczą z czymś nowym. Innej opcji nie ma ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam Uncharteda na PSP bym łyknął ;D W sumie patrząc na te serie ND (Crash, R&C, Uncharted) to każda najpierw wychodziła na stacjonarną konsole a potem na PSP jakoś. Był Crash Mind over Mutant i Clash of the Titans czy jakoś tak ;p Był Secret Agnet Clank, to może teraz Nathana wrzucą na PSP ;D Jednak wersję na PS3 chętniej bym przytulił ;D

Odnośnik do komentarza

A tutaj pare tytulow, ktore zobaczymy od Namco Bandai:

 

?Tales of Graces F (PS3): Playable, Video

?Tales of the World Radiant Mythology 3 (PSP): Playable, Video

?God Eater Burst (PSP): Playable, Video

?Super Robot Wars L (DS): Playable, Video

?Dragon Ball Raging Blast 2 (PS3/X360): Playable, Video

?Naruto Ultimate Storm 2 (PS3/X360): Playable, Video

?Solatorobo (DS): Playable, Video

?Enslaved Odyssey to the West (PS3/X360): Video

?Idolmaster 2 (X360): Video

?Macross F Hybrid Pack (PS3): Video

?My Little Sister Can't Possibly Be This Cute Portable (PSP): Video

?Knights Contract (PS3/X360): Video

?Big 3 Gun Shooting (PS3): Video

?SD Gundam Sangokuden BraveBattleWarriors (DS): "Exhibit

 

Jakby tylko zapowiedzieli jakiegos "Tales of" (ToV, ToG czy nowego Tales'a) w zrozumialym jezyku bylbym naprawde szczesliwy(jednak jak zawsze jestem przygotowany na zawod...jak zawsze w przypadku Namco :/ )

Odnośnik do komentarza

Jak pierd.olną U3 to biorę prochy na sen i nastawiam budzik dopiero na premiere ;) Jeśli ten Agent ma być od R* to ok ;D TLG mnie specjalnie nie interesuję. RE6 może być, może poczekać.

 

Pierwszy raz mam większą nadzieję na U3 :) No bo wszystkie niby hity zapowiedziane. Można by wymieniąc w nowościach i wymieniać. Wg. mnie albo dadzą U3 albo wyskoczą z czymś nowym. Innej opcji nie ma ;)

 

A ja pierwszy raz nie wierzę w te gry to znaczy, że ja zapowiedzą czy pokażą: Agent, U3.

TLG zapewne pokażą ale wyżej wymienione wątpię.

 

Za to dzisiejszy wysyp newsów - "zapowiedzi" odnośnie takich gier jak RE6, DMC5 mógłby pozytywnie zaskoczyć. Baa imo przebiłby E3 i GC do tego jeszcze jakaś zapowiedź exa od Sony czy niespodzianka jak ME2 na GC i pozamiatane ;].

Odnośnik do komentarza

Z tegorocznego TGS to liczę na TLG oraz, jeśli chodzi o ten niezapowiedziany tytuł (ludzie przestańcie z tym U3, bo się znów srodze rozczarujecie), to mam nadzieję na Team Ico Collection lub Okami "HD" pod Move (oba tytuły ominęły mnie na PS2 - bo go po prostu nie miałem :P - a podobno są bardzo dobre). I jeszcze mam wielką nadzieję na ME2 (Edit: chodzi mi oczywiście o Mirror's Edge 2) od EA (na tej ich imprezie dzień przed TGS).

 

P.S. Sony będzie mieć konferencje na TGS? Będzie gdzieś transmisja video?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Rok temu było słabo więc nie podniecam się za bardzo. Może TLG będzie, ale się nie zdziwię jak w ogóle nie będzie. Agenta na bank nie będzie. ;/

 

Mają być RE6 i podobno DMC5 więc może być ciekawie. Były ploty, że Hideo ma coś nowego pokazać, MGS5 przykładowo. :potter:

Odnośnik do komentarza

Uncharted 3 bedzie miał premiere na VGA (watpie aby był na TGSie).

 

To, że Sony zapowiedziało tak U2 to nie znaczy, że z U3 też tak będzie.

 

Uncharted stało się flagową, najważniejszą marką Playstation 3 i myślę, że trzecią część (moim zdaniem, ostatnią na PS3) będą chcieli oficjalnie zapowiedź i pokazać z przytupem i wielkim show. Obstawiam następne E3.

Odnośnik do komentarza

Uncharted 3 bedzie miał premiere na VGA (watpie aby był na TGSie).

 

To, że Sony zapowiedziało tak U2 to nie znaczy, że z U3 też tak będzie.

 

Uncharted stało się flagową, najważniejszą marką Playstation 3 i myślę, że trzecią część (moim zdaniem, ostatnią na PS3) będą chcieli oficjalnie zapowiedź i pokazać z przytupem i wielkim show. Obstawiam następne E3.

No właśnie stawiam że będzie jak przy U2, czyli trailer na VGA, a na E3 mocarny gameplay.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...