Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dla zainteresowanych: zakończenie Donte may Cry już wyciekło. Jest...

(nagranie o kiepskiej jakości).

 

 

Na pocieszenie macie screena z dostępnymi kostiumami dla Dontego i

:wallbash:

 

Acha, prawie o tym zapomniałem. Trybu Bloody Palace nie bedzie na płycie. Wydadzą go później jako darmowe DLC. Vorgil nie będzie grywalny w BP.

 

 

Żal. Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Prawdę mówiąc, jedyne co mi przeszkadza patrząc na tą część, to brak 60 fps'ów...chociaż udostępnione demo chyba było starym kawałkiem kodu z czasów kiedy pokazywali tamten gameplay na targach, więc po cichu liczę, że nie widzieliśmy jeszcze tych magicznych "30 działajacych jak 60" i wrażenia z walki będą jeszcze lepsze. Natomiast co mnie drażni to fakt, że postacie za bardzo starają się być cool, rzucając co drugie słowo f*ckami, kto na kogo narobi itp....nie biorą mnie te klimaty i jednak wolałbym Dantego w wydaniu "This party's getting crazy". Całą resztę łykam bez wahania. Przy Heavenly Sword i Enslaved świetnie się bawiłem, w stare DMC nadal lubię pograć ale jednak już się trochę zestarzały, więc mam spore oczekiwania względem DMC5 - na pewno zapowiada się najlepsza gra tego studia, a jesli Capcom pomógł im w optymalizacji kodu(dropy fps'ów były największym mankamentem gier NT) liczę ze będzie prawdziwy killer. Do tego reżyseria artystyczna w tej grze masakruje większość obecnych na rynku tytułów.

Odnośnik do komentarza

Design prześwietny, walka efekciarska, muzyka rewelacja. Dla mnie bomba. Poprzednie części wyglądają strasznie drewnianie przy tym jak rusza się nowy Dante.

Estel prowo czy mówisz to na serio? Zwłaszcza ten kawałek z muzyką ;)

A 60fps'ów to będzie ale raczej na PC, w końcu UE więc na kąsolach 30klateczek to będzie super szybkość jaką wycisną mistrzowie kodu z NT :D

Nigdy, nie pojmę jak te coś się może podobać, mam nadzieję, że MG Rising zgniecie ten śmieszny tytuł.

Sorry ale od początku była to dla mnie padaka od designu głównego bohatera,którego nazwali Dante, taki sobie poziom trudności, dziwne rozwiązania w kwestii gameplay'u mające przypodobać się współczesnym dzieciakom i mainstreamowi,muzykę, wykorzystanie UE na "humorze" i na siłę robieniu cool klimatu w rytm bluzgów i innych pseudo śmiesznych rzeczy kończąc, a demko mnie tylko w tym utwierdziło, że to te całe DMC to padak i tak już zostanie. No ale jaka branża taki Dante można by rzec.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzisz, a u mnie demko właśnie zakończyło fazę hejtowania DMC5, natomiast ogrywam ostatnio DMC4 i już mnie nie "bierze" jak kiedyś, ale to też kwestia tego że DMC zawsze traktowałem jako odskocznię od Ninjy Gaiden i Bayo więc starych części nie będę specjalnie bronił, a nowej nie zamierzam krytykować bo jest naprawdę spoko - wizualnie nowy Dante jest ok(przynajmniej już nie wygląda jak naćpany Tameem Antoniades), muzyka ....wolałbym normalne rockowe klimaty, ale jakoś przeżyję te wszystkie Noisie i Combichristy. MG Rising na bank zniszczy Devila w kwestii systemu walki, ale to oczywiste że tym oszołomom z Platinum Games na obecną chwilę chyba nikt nie jest w stanie podskoczyć, a już na pewno nie jakieś brytyjskie studio.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, powiem więcej, że prócz tragicznego, jak dla mnie, designu poczwar i braku 60klatek to jest wszystko w tym tytule co potrzeba do dobrego slashera. Ostatecznie do kupna w premierę przekonał mnie filmik z systemu walki, może i go uprościli i zrobili bardziej efekciarskim, ale żeby znowu grac na najwyższym poziomie nie obejdzie się bez spędzenia sporej ilości czasu z tym tytułem. Tylko ponoć DMD jest mocno średnie...

 

E: a cena na PSS jest znana? 18złociszy pewnie?

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...