Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Casuale do których stare części były za trudne teraz teraz mogą poczuć się jak wymiatacze trzaskając SSS z palcem w du.pie, a hardkory czekają grzecznie na MG:R. :P

 

Nie ma co nawet porownywac, w dmc mozna SSS trzasnac rollujac sie jak idiota nawet bez potrzeby podtrzymywania wyniku tylko dobijac na raty, zas w MGR kazdy aspekt podchodzi pod ocene walki, nawet czas w jakim sie rozprawimy z wrogami, ja zeby cale demko zrobic na S musialem sie skupic jak na sra-czu choc i tak pomimo ogrania go z 50 razy udalo mi sie to tylko z 3 razy moze...

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dunpeal nie jestem Mistrzem ok a po drugie czy ja cie zapytalem czy mi sie wydaje ze Garyego. Sorki ale nie lubie jak ktos innego wyzywa bo jest gorszym graczem od lamusow. Napewno az takiego skilla nie mam bo z Seria jestem od Dmc4 wiec mam duze braki:D

Ale jak juz sie odezwales moze ty Powtorzysz to.

 

http://www.youtube.com/watch?v=cv0zLHUgLRU&feature=share&list=UUI-wZj2PQ75vELyysbUlmSQ

 

 

Ps. Dunpeal myslialem ze pijesz do mnie sorki:D Zle popatrzylem:D

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

guess whos baaackkk

 

DmC jest wy.je.ba.ne w kosmos :)

dawno mnie nie bylo, widze ze jak zwykle pi.er.do.le.nie o szopenie a pewnie jeszcze nikt na DMD jeszcze nie gral i nie skonczyl heheheh

pozdrowienia dla starych wyjadaczy co wyrzezbili w dmc4 calaka

 

ps.(pipi)ac NG

ps2. Bayoneta to szajs :)

yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh

Odnośnik do komentarza

Apropo DMD, właśnie ukończyłem.

20130121191422.jpg

To tyle na temat tego poziomu trudności. Najłatwiejszy Devil z serii, nawet DMC2 było trudniejsze na MD.

Jak już bawimy się w rankingi części to mój przedstawia się tak:

DMC4 > DMC > DMC3 > DmC >>> DMC2

Dawać Bloody Palace i można sprzedawać ten tytuł. Bawiłem się naprawdę bardzo dobrze, ale nastepną cześcią niech zajmie się ktoś inny.

Odnośnik do komentarza

DMC4 ma najlepszy system walki i to, ze pol gry to kopiuj wklej nie zmienia faktu, ze jest to genialna produkcja.

 

Jutro bede miec swoj egzemplarz i zobaczymy co tam splodzilo Ninja Theory (licze na pierwsza dobra gre tego studia).

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

XM - nie ma jak na pierwszym miejscu dać grę, w której druga połowa, to była pierwsza połowa, ale od drugiej strony. Rzeczywiście geniusz.

Tyle w temacie:

DMC4 ma najlepszy system walki i to, ze pol gry to kopiuj wklej nie zmienia faktu, ze jest to genialna produkcja.

Przepraszam, że nie tasuje się przy "trójce" jak całe forum.

Odnośnik do komentarza

Akurat system walki w DMC4 to jeszcze lepsze rozwinięcie tego z DMC3, czyli nie wiem czy można coś jeszcze ciekawszego wymyślić. Gierce w głównej mierze obrywa się za backtracking, co oczywiście jest uzasadnione.

@up:coś czułem, że to będzie jakiś twór z dubstepem i się nie pomyliłem. Serio przez całą grę, dudnią takie śmieszne pierdziawki?

Dubstep tu dubstep tam, w grach,trailerach itd, za chwilę do wszystkiego władują tą chałę, oby chociaż MG Rising się bez tego obszedł.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/articles/2013-01-21-uk-chart-dmc-devil-may-cry-horns-its-way-to-top-spot

Launch week sales for DmC Devil May Cry were just a third of the amount that previous entry Devil May Cry 4 sold during its launch week in 2008.

That's despite DmC having an extra three days on sale - it launched last Tuesday, compared to Devil May Cry 4's Friday launch, the traditional day that new video games hit shop shelves in the UK.

Odnośnik do komentarza

Dubstep tu dubstep tam, w grach,trailerach itd, za chwilę do wszystkiego władują tą chałę, oby chociaż MG Rising się bez tego obszedł.

 

Dubstep powstał w Wielkiej Brytanii i fajnie, że jet także w brytyjskiej grze. Utwór podczas walki z bossem z dema bardzo mi pasował. Szkoda, że na początku tego roku jest tak dużo premier bo pewnie bym tego DmC wziął.

Odnośnik do komentarza

Ost daję radę - może nie wybija się ponad przeciętność, ale i nie drażni. A tracków dubstepowych to jest może ze 3. Ewidentnie brakuje instrumentalnych utworów jak w starszych częściach z jakimś chórkiem co by budowały klimat. Soundtrack z "jedynki" od 12 lat nie do pobicia, żaden slasher nie doczekał się takich kawałków, aczkolwiek i DMC3 ma fantastyczną oprawę dźwiękową:

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie ukonczylem jeszcze (jestem w 14 misji), ale na chwile obecna sprawa wyglada dla mnie tak:

 

DMC4 > DMC3 > DMC > DmC >>> DMC2

 

Gra sama w sobie jest dobra. Jest to pierwszy prawdziwy slasher Ninja Theory i jest lata swietlne za beznadziejnym Heavenly Sword. W koncu udalo sie im zrobic system walki, ktory ma rece i nogi. No ale niestety jako Devil May Cry to mamy tutaj kompletne pudlo. System walki nie ma szans z trojka i czworka, nie ma frajdy z kombinowania, przeciwnicy sa nudni, a bossowie po prostu beznadziejni. Lokacje, muzyka i festyniarska oprawa tez kompletnie nie pasuje do tej serii. Tej gry w ogole nie ma sie ochoty masterowac tylko zaliczyc i sprzedac jak najszybciej, co tez pewnie uczynie w ciagu najblizszej doby. No i nie bede nawet wspominac o 30fpsach i braku lockowania ...

 

Tak wiec:

 

Gra sama w sobie - 8+/10

 

Nowa czesc DMC - 5/10

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...