Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam że po kilku wczorajszych partyjkach które udało się rozegrać (też mnie wywalało non stop echh) , wydaje mi się że po patchu z karabinu snajperskiego ciężej trafić teraz jednym strzałem , miałem kilka razy akcję że musiałem poprawiać czego wcześniej sobie nie przypominam (wszystko wchodziło hehe) , ciekawe czy to to zapowiadane zwiększenie staminy czy wzieli się konkretnie za ten sprzęt , co nie zmienia faktu że parę osób się pewnie ucieszy ( mi tam nie przeszkadza , mniej ofiar ale większa satysfakcja heh )

 

Pocieszyłeś mnie tą informacją, snajperze psują dynamiczną rozgrywkę. Zaraz zasiadam i obadam, wczoraj wywaliło mnie dwa razy, ale na samą rozgrywkę nie mogę narzekać - bez lagów, tym bardziej dziwi drop.. Oby to były sporadyczne akcje.

Odnośnik do komentarza

Akcja sprzed 20 minut. Po respawnie zabiłem kolesia miną, następnego meele, kolejnego tradycyjne z guna, czekałem na powiadomienie o 3 kill streak - nic się nie pojawiło, zabiłem kolejnych dwóch z guna (czyli już 5 kill streak) i pojawiła się informacja o 3 kill streak. :| po tym patchu panowie z GG będą musieli chyba więcej naprawić niż przed.

Odnośnik do komentarza

pograłem trochę dzisiaj i jest minimalnie lepiej niż wczoraj - tzn mniej lagów ale i tak dwa razy mnie już rozłączyło i zdążyło zawiesić konsolę co przed patchem nie zdarzyło mi się ani razu.

 

Zauważyłem,że poprawili trochę płynność gry na dużych mapach w warzone(np na rynku). Ja w sumie dalej, do czasu pojawienia się custom games, koncentruje się tylko na trybie partyzantka bo uważam,że jest on w chwili obecnej najmniej stresowy. Cieszę się zatem ,że patch zwiększa limit meczu w tym trybie a postać którą gram(medyk) wreszcie może uleczać na odległość wzorem K2.

 

ps. gdzie można zdobyć tego gamertaga co macie ?też chcę mieć statsy widoczne :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co wy macie za konsole, ale ja po dłuższej rozgrywce miałem ZERO problemów z grą. Żadnych rozłączeń, kłopotów z naliczaniem, czy większych lagów.

 

Konsole mam nówkę bo wcześniejsza padła na YLOD'a więc nie ma bata żeby była to wina sprzętu (inne gry na multi smigają aż miło). U mnie sytuacja w K3 wygląda tak, że przed magicznym patchem lagów praktycznie nie odczówałem a teraz nie ma rozgrywki co by mi kolesie się nie teleportowali :confused: dziś kolejne podejście ale jak na razie to żenada :down:

Odnośnik do komentarza

Problemy z multi to raczej nie kwestia konsoli, a sieci jak już. Problemy z lagami miałem tylko raz - kiedy spieprzył mi się router (cyrki o których pisałem). Do momentu premiery patcha grało się już cudownie, a od wczoraj różnica w jakości jest kolosalna. Na minus niestety :/ Warto zerknąć na forum KZ3 jak ludzie narzekają. Póki nie zrobią czegoś z tym syfem, to nadrabiam Black Ops (chociaż multi to niestety porażka do kwadratu, jeśli ktoś znowu powie mi, że multi w Killzone 3 jest bardziej chaotyczne to wyśmieję w twarz).

Odnośnik do komentarza

K@t- a śmiej się: multi w K3 jest bardziej chaotyczne niż Black Ops :P . Piszę to z perspektywy osoby dla której zarówno multi BO jak i K3 dają tyle samo funu, więc taki stronniczy nie jestem i w sumie nigdy nie widać konkretnych argumentów,porównań, które, by taką tezę podważały

Odnośnik do komentarza

No ja tu czytałem już na przykład, że w KZ3 ginie się od jednej kuli czy krótkiej serii, a coś takiego mi się jeszcze nie zdarzyło :P W BO natomiast to norma, czasem wystarczy się wychylić zza winkla i zgon. Niemniej plusem BO są duże możliwości customizacji klas i postaci, ale co z tego, skoro strasznie często trafiam na bydło na meczach :(

Tak czy siak w BO dopiero zaczynam grać na dobrą sprawę, może jak nabiorę trochę wprawy to będzie lepiej, ale pierwsze wrażenie przemawia jednak na korzyść Kylzołna :P

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

K@t- a śmiej się: multi w K3 jest bardziej chaotyczne niż Black Ops :P . Piszę to z perspektywy osoby dla której zarówno multi BO jak i K3 dają tyle samo funu, więc taki stronniczy nie jestem i w sumie nigdy nie widać konkretnych argumentów,porównań, które, by taką tezę podważały

Tyle, że multi w niemalze kazdym CoDzie (z wyjatkiem czworki) to wielka chaotyczna partyzantka. (:P) Tam nie liczy sie nic innego jak pierwszemu wpakowac serie w klate, a Nuke Town to najlepszy przyklad mapy w ktorej nie liczy sie nic innego jak rozpier.dol. Milo sie gra multi BO ale to sa u mnie zawsze chwilowe romanse, ktore koncza sie sprzedaza niedlugo po premierze.

Odnośnik do komentarza

TDM zdecydowanie fajniejszy w K3 niż w BO i w tym trybie spędzam większość czasu.

 

Warzone bez custom games niestety jest chaotyczny bo po pierwsze uważam,że 24 osoby to często za dużo na ten tryb a po drugie wywaliłbym exo i zablokował parę zdolności, które wkurzają w tym trybie jak w żadnym innym.

 

Operatons fajne, przypomina mi tryb rush z BC2 ale 3 mapy i zapowiedź,że nie dostaniemy żadnej innej to porażka na całej linii.

 

Podsumowując jak dla mnie na chwilę obecną K3 oferuje szybko nudzący się Operations, Warzone czekające na custom games i Partyzantkę w którą da się grać.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dziś w końcu miałem okazję przetestować ten nowy patch i muszę powiedzieć,że nie miałem żadnych problemów. Zero lagów,błędów itp. natomiast zmiany które wychwyciłem jak najbardziej na plus, w końcu widze wyraźnie czy mam włączony skill moim marksmanem :D no i nie da się go przypadkiem wyłączyć w ferworze walki, co dosyć często mi się zdarzało. Jak narazie gram jedynie TDM, bo mam takie samo zdanie na temat innych trybów jak Ficuś.

 

P.S z chęcia pogram z kimś z forum, mój nick PSN-sznajder, zapraszajcie,mam HS i akurat jestem na urlopie więc czas na granie się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza

VoytecCFC- piszesz o trybie TDM w BO czy ogólnie o multi w tej grze? Jeżeli o tym drugim, to wybacz, ale BARDZO się nie zgodzę. Jeżeli trafiamy na drużynę ziomków której nie interesuje wykonywanie zadań, to owszem, tylko wyżynka, ale czym to się różni od analogicnej sytuacji w K3? Jak dla mnie niczym, ale jak ktoś ma jakieś argumenty, który ten mit(według mnie) obalają, to z chęcią przeczytam.

K@t- po dłuższej przerwie(Killzone3) od BO, zagrałem w niego jakiś tydzień temu i muszę napisać, że tak tragicznego wyniku nie miałem od dawna. Problemem było oczywiście odzwyczajnie się od sterowania, ale też zdziwienie jak dużo muszę wpakować pocisków we wroga, żebym dostał +100 :D . Nie jestem pewien, ale w K3 nie uwzględniono spadku "mocy" przy strzałach na większy dystans, a np. w BO czuć to mocno. Jak zaczynałem grać w K3, to myślałem, że faktycznie musimy się sporo więcej namęczyć niż w BO, żeby ubić przeciwnika, ale to było raczej spowodowane nauką sterowania. Jak już ten element w miarę opanowałem ,to zdanie zmieniłem. W sumie tak się zastanawiam. Mógłby ktoś, kto ma obie gry przeprowadzić test. Ustawić cel i postrzelać w różne punkty, z różnych broni i z różnych dystansów, wtedy takie gdybania nie będą miały miejsca ^_^

Odnośnik do komentarza

Mowie o calym multi. Wiadomo ze najwazniejsze jest trafienie na dobra ekipe, ale tak jest z kazdym multi. W BC2 tez bywa chaotycznie jak gra sie z banda debili, nieinaczej jest z K3. Poza tym nie zapomne jak niedawno trafilem w Warzone na zaje.bista druzyne. Nie dosc ze kazde zadanie wykonywali swietnie, byli piekielnie dobrzy, to jak zostalem celem w Assassination to podszedl do mnie Marksman, pyk cloak, niedaleko niego trzymal sie medyk, inzynier rozstawil drona, taktyk byl niedakeko i eliminowal zagrozenie, poezja. Nikt mnie nie drasnal, a w tej partii nie zginal nikt z mojej druzyny. Zapada cos takiego w pamiec.

Odnośnik do komentarza

Coś czuję, że w najbliższym czasie sobie w Kz3 na multi nie zagram. Dzisiaj ponownie próbowałem zagrać i dołączyć się dołączę, ale dosłownie po kilku minutach wywala error -16 i tyle z grani. Wypuścić patcha, który zamiast naprawiać to bardziej coś psuje to tylko na konsolach.

 

MIałem lekkiego laga, więc wyszedłem z gry, połączyło mnie raz jeszcze, gra była pełna i zero lagów, a wcześniej problem był przy rozgrywce 8v8. Wydaje mi się, że to też kwestia lagujących graczy.

Odnośnik do komentarza

W K3 cholernie podoba mi się to, że gra wreszcie premiuje mądrą grę i wykonywanie celów misji. Nie jestem mistrzem fragów, nie potrafię dobrze wycelować, umiem się posługiwać praktycznie tylko M82 grając taktykiem. A jednak bardzo często uzyskuję najlepszy wynik w teamie. Staram się dobrze poznać mapę, przewidywać zachowania przeciwników, grać na "zero z tyłu" czyli w miarę bezpiecznie, trzymać się grupy, realizować cele misji, no i mądrze stosować zdolności taktyka (rekonesans jednak dużo daje). To wystarczy żeby nie będąc wymiataczem uzyskiwać dobre wyniki.

Odnośnik do komentarza

@Bowser4

KZ3 jest gra druzynowa...az za bardzo.Sam nic nie wskurasz ale wystarczy ze bedzie jeszcze z 6 kumatych osob w twojej druzynie i w kazdej grze mozesz byc pierwszy.Jesli kazdy bedzie gral jak chcial i nie bedzie podazal za celem misji,to jaki dobry by nie byl,to oprocz tego ze przegra runde to na dodatek bedzie mial zrabane ratio a wspominam tu o ratio bo wiekszosc wlasnie tylko na to patrzy aby miec jak najlepsze i tylko goni za killami zamiast pomoc i przejac respa na przyklad.Wielokrotnie mialem akcje gdzie dostawalismy taki wpier.dol ze az sie plakac chcialo,gdy grajac z debilami ktorzy cholera wie co robili (bo cele misji na pewno nie) i gdy jako JEDYNY w 16sto-osobowej druzynie gralem taktykiem i probowalem,na darmo oczywiscie,przejac respa.Nikt z randomowych osob na publicu nie potrafi zrozumiec ze jesli nie pomoze druzynie i nie bedzie robil celow misji to nie ma bata aby wygrac.

 

Jako kontrprzyklad podam Battlefielda (bad company 2 np) gdzie jest to gra duzynowa ale jednak jesli umiesz poslugiwac sie czolgiem to nawet jesli w twojej druzynie jest dwukrotnie mniej osob mozesz wygrac grunde.Wbije ci taki wymiatacz czolgiem i rozpocznie rzeznie.Skill+czas potrzebny do odrodzenia sie sprawiaja ze jedna osoba moze niezle namieszac w bazie i zwrocic cala uwage na siebie w czasie gdy reszta twojej druzyny bedzie robic cele misji.W KZ3 to jest praktycznie niemozliwe

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Widzialem pare takich akcji.Jest to blokada na cziterow.Jak ktos ma jakies problemy z polaczeniem to wyczytuje go jako czitera i dostaje kopa z serwera aczkolwiek z tego co czytalem zdarzylo sie to tez uczciwym graczom

 

P.S.-mozecie sie zalogowac na killzone.com?Ja nie,caly czas wyskakuje mi komunikat "Missing return URL parameter" O co kaman?

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...