Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem pare takich akcji.Jest to blokada na cziterow.Jak ktos ma jakies problemy z polaczeniem to wyczytuje go jako czitera i dostaje kopa z serwera aczkolwiek z tego co czytalem zdarzylo sie to tez uczciwym graczom

 

 

 

 

P.S.-mozecie sie zalogowac na killzone.com?Ja nie,caly czas wyskakuje mi komunikat "Missing return URL parameter" O co kaman?

 

Nie tyle oszustów, co faktycznie ludzi grających na słabym łączu, wprowadzających lagi do rozgrywki. Wielu polaków dostało bana, aczkolwiek jest to wywalenie gracza z konkretnej gry, bo zdarzało mi się, że takowego spotykałem ponownie za 20/30 minut na innym serwerze.

od piątku nie miałem problemów z logowaniem. Zaraz po patchu udostępnili serwis.

Edytowane przez elentario
Odnośnik do komentarza

@Bowser4

KZ3 jest gra druzynowa...az za bardzo.Sam nic nie wskurasz ale wystarczy ze bedzie jeszcze z 6 kumatych osob w twojej druzynie i w kazdej grze mozesz byc pierwszy.Jesli kazdy bedzie gral jak chcial i nie bedzie podazal za celem misji,to jaki dobry by nie byl,to oprocz tego ze przegra runde to na dodatek bedzie mial zrabane ratio a wspominam tu o ratio bo wiekszosc wlasnie tylko na to patrzy aby miec jak najlepsze i tylko goni za killami zamiast pomoc i przejac respa na przyklad.Wielokrotnie mialem akcje gdzie dostawalismy taki wpier.dol ze az sie plakac chcialo,gdy grajac z debilami ktorzy cholera wie co robili (bo cele misji na pewno nie) i gdy jako JEDYNY w 16sto-osobowej druzynie gralem taktykiem i probowalem,na darmo oczywiscie,przejac respa.Nikt z randomowych osob na publicu nie potrafi zrozumiec ze jesli nie pomoze druzynie i nie bedzie robil celow misji to nie ma bata aby wygrac.

 

Ja najczęściej sam muszę walczyć o punkty taktyczne. Dziwi mnie, że w grze jest tak mało taktyków. Wygląda na to, że o wyborze profesji najczęściej decydują dostępne dla niej bronie, stąd wielu snajperów i inżynierów. Z tym snipingiem to jest gruba przesada. Mam wrażenie, że na Zamarzniętej Zaporze lepiej położony jest obóz ISA i ma więcej miejscówek do kampienia i snajperki. Znajduje się na górce, co daje automatycznie handicap ISA. I od razu grać się odechciewa, zwłaszcza jak każdy lata bez sensu, zamiast skupić się na celach misji. Następna sprawa - Hala Turbin i dwa respy na górze. Czy przejmowanie ich i korzystanie z nich w ogóle ma sens skoro większość walczy na ziemi ? Plecak odrzutowy warto brać chyba tylko z uwagi na broń w jaką jest wyposażony. To chyba najgorsza dla mnie mapa w grze, obok Zamarzniętej Zapory.

Odnośnik do komentarza

@Bowser4

KZ3 jest gra druzynowa...az za bardzo.Sam nic nie wskurasz ale wystarczy ze bedzie jeszcze z 6 kumatych osob w twojej druzynie i w kazdej grze mozesz byc pierwszy.Jesli kazdy bedzie gral jak chcial i nie bedzie podazal za celem misji,to jaki dobry by nie byl,to oprocz tego ze przegra runde to na dodatek bedzie mial zrabane ratio a wspominam tu o ratio bo wiekszosc wlasnie tylko na to patrzy aby miec jak najlepsze i tylko goni za killami zamiast pomoc i przejac respa na przyklad.Wielokrotnie mialem akcje gdzie dostawalismy taki wpier.dol ze az sie plakac chcialo,gdy grajac z debilami ktorzy cholera wie co robili (bo cele misji na pewno nie) i gdy jako JEDYNY w 16sto-osobowej druzynie gralem taktykiem i probowalem,na darmo oczywiscie,przejac respa.Nikt z randomowych osob na publicu nie potrafi zrozumiec ze jesli nie pomoze druzynie i nie bedzie robil celow misji to nie ma bata aby wygrac.

 

Ja najczęściej sam muszę walczyć o punkty taktyczne. Dziwi mnie, że w grze jest tak mało taktyków. Wygląda na to, że o wyborze profesji najczęściej decydują dostępne dla niej bronie, stąd wielu snajperów i inżynierów. Z tym snipingiem to jest gruba przesada. Mam wrażenie, że na Zamarzniętej Zaporze lepiej położony jest obóz ISA i ma więcej miejscówek do kampienia i snajperki. Znajduje się na górce, co daje automatycznie handicap ISA. I od razu grać się odechciewa, zwłaszcza jak każdy lata bez sensu, zamiast skupić się na celach misji. Następna sprawa - Hala Turbin i dwa respy na górze. Czy przejmowanie ich i korzystanie z nich w ogóle ma sens skoro większość walczy na ziemi ? Plecak odrzutowy warto brać chyba tylko z uwagi na broń w jaką jest wyposażony. To chyba najgorsza dla mnie mapa w grze, obok Zamarzniętej Zapory.

 

Coś Ci się pomyliło, na zamarzniętej zaporze lepiej usytuowany jest obóz helgów, on właśnie jest na górze i przy 4/5 snajperach robi się mega syf z rozgrywki.. :/ Dla mnie ta mapa jest ok, można ją dobrze wyczuć i skutecznie unikać snajperów.

Odnośnik do komentarza

Ja najczęściej sam muszę walczyć o punkty taktyczne. Dziwi mnie, że w grze jest tak mało taktyków. Wygląda na to, że o wyborze profesji najczęściej decydują dostępne dla niej bronie, stąd wielu snajperów i inżynierów. Z tym snipingiem to jest gruba przesada. Mam wrażenie, że na Zamarzniętej Zaporze lepiej położony jest obóz ISA i ma więcej miejscówek do kampienia i snajperki. Znajduje się na górce, co daje automatycznie handicap ISA. I od razu grać się odechciewa, zwłaszcza jak każdy lata bez sensu, zamiast skupić się na celach misji. Następna sprawa - Hala Turbin i dwa respy na górze. Czy przejmowanie ich i korzystanie z nich w ogóle ma sens skoro większość walczy na ziemi ? Plecak odrzutowy warto brać chyba tylko z uwagi na broń w jaką jest wyposażony. To chyba najgorsza dla mnie mapa w grze, obok Zamarzniętej Zapory.

 

Ja się z tym nie zgodze, ten resp u góry jest bardzo przydatny, nie z względu na plecaki, skrzynki z ammo, ale także na działka. Oba są skierowane w cele ISA lub Helgastów

w "odszukaj i zniszcz" raz grając higami zaliczyłem 20 zabić z działka i wysadziliśmy cel.

Odnośnik do komentarza

 

Ja się z tym nie zgodze, ten resp u góry jest bardzo przydatny, nie z względu na plecaki, skrzynki z ammo, ale także na działka. Oba są skierowane w cele ISA lub Helgastów

w "odszukaj i zniszcz" raz grając higami zaliczyłem 20 zabić z działka i wysadziliśmy cel.

 

Jakoś bagatelizowałem te działka dotychczas. Czasem odkrywam jakiś patent dopiero po wielu godzinach gry. W "odszukaj i zniszcz" wysadzić cel można tylko przyciskając kółko przy ładunku wybuchowym ?

Odnośnik do komentarza

 

Ja się z tym nie zgodze, ten resp u góry jest bardzo przydatny, nie z względu na plecaki, skrzynki z ammo, ale także na działka. Oba są skierowane w cele ISA lub Helgastów

w "odszukaj i zniszcz" raz grając higami zaliczyłem 20 zabić z działka i wysadziliśmy cel.

 

Jakoś bagatelizowałem te działka dotychczas. Czasem odkrywam jakiś patent dopiero po wielu godzinach gry. W "odszukaj i zniszcz" wysadzić cel można tylko przyciskając kółko przy ładunku wybuchowym ?

Tak, podkładasz kółkiem i to jedyny sposób.

Apropo tej planszy w jaki sposób uruchmia sie turbinę ?

A tak ogólnie to dziś lagów wogóle nie uświadczyłem, ale na kacu skil spada o połowę więc na razie odpoczywam :P

Możecie zalogować sie na killzone.com ?

Edytowane przez Fru
Odnośnik do komentarza

Tak, podkładasz kółkiem i to jedyny sposób.

Apropo tej planszy w jaki sposób uruchmia sie turbinę ?

A tak ogólnie to dziś lagów wogóle nie uświadczyłem, ale na kacu skil spada o połowę więc na razie odpoczywam :P

Możecie zalogować sie na killzone.com ?

 

Cholera mi lagowało masakrycznie w strefie wojny, partyzantka i operacja śmigają idealnie. Ten patch więcej z(pipi)ał, jak poprawił.

Strona killzone.com działa nieustannie od piątku.

Edytowane przez elentario
Odnośnik do komentarza

No żesz ku*wa mać. Po kilku dniach przerwy postanowiłem sprawdzić jak wygląda sprawa multi. Rozegrałem kilka meczy i na większości są lagi, jakich nie miałem nawet wtedy kiedy router szwankował - ludzie teleportują mi się przed oczami, detekcja trafień działa jak chce. A co najgorsze - gra zaczęła mi wieszać konsolę w samym środku meczy :/

 

Czyli nadal czekam, aż to poprawią. Cholera, patch, który miał poprawiać błędy, których praktycznie nie doświadczałem spowodował, że teraz mam je co chwile. O "world is full" przy co drugiej próbie wbicia do gry nawet nie wspominam.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Następna sprawa - Hala Turbin i dwa respy na górze. Czy przejmowanie ich i korzystanie z nich w ogóle ma sens skoro większość walczy na ziemi ? Plecak odrzutowy warto brać chyba tylko z uwagi na broń w jaką jest wyposażony. To chyba najgorsza dla mnie mapa w grze, obok Zamarzniętej Zapory.

Oj nie,tu nie masz wogole racji.Na tej mapie to ten kto ma oba respy na gorze ten zawsze wygrywa runde (no chyba ze na prawde NIKT z druzyny nie bedzie robila celow misji).Czemu tak jest?Bo:

-wiecej plecakow odrzutowych (szybsze przemieszczanie sie po mapie,bardzo dobra sila ognia, "latanie" ulatwia zajscie przeciwnika od tylu)

-blizej do jakiegokolwiek celu misji oraz blokada przeciwnika (majac obydwa respy na gorze to ciezko jest przeciwnikowi przejsc przez sam srodek i podlozyc ladunki w S&D)

-ammo & dzialka.Jak tylko sie respisz bierzesz ammo i mozesz dluzej biegac po mapie nie martwiac sie o to ze za 2 kille skonczy sie amunicja a dzialka swietnie sie sprawuja w S&D (bronienia jak i atakowania)

-ogolnie lepsza pozycja niz resp w glownej bazie.Praktycznie nikt wychodzac z bazy nie patrzy do gory wiec broniac respa mozna sobie ladnie pofragowac :P i tak jak powiedzialem wczesniej,blizej do celow i flankowania przeciwnika.

 

Podusmowanie: na 99,99% przypadkow,jesli nie masz chociaz jednego gornego respa to znaczy ze zapowiada sie niezly wpierd*l :whistling::teehee:

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza
Widać jednak że mieć łącze u monopolisty to nic złego. W BF to może z 3razy lagi miałem. W Cod-a nie gram to nie wiem.

Tya? Powiedz to ludziom z całego świata narzekającym na te problemy na forum KZ3 :rolleyes:

 

Jakoś do momentu premiery patcha takich cyrków nie miałem.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Hmm, dziwna sytuacja. Gralem przed chwila i niemalze wszystko bylo idealnie. Zadnych lagow, bledow, za wyjatkiem tego, ze zaczela sie... sypac mapa :mellow:

 

Kilka razy zniknela mi sciana, wyskakiwaly w srodku pomieszczen szare, trojkatne tekstury. Pojawialy sie i znikaly...

 

A tak poza tym to git :D

 

To samo miałem dzisiaj rano :whistling:

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem jakich wy macie dostawców internetowych. Ja mam Neostradę i ani razu w serii KZ. Nie miałem takich problemów co ludzie opisują, lagi, rozłączania. Widać jednak że mieć łącze u monopolisty to nic złego. W BF to może z 3razy lagi miałem. W Cod-a nie gram to nie wiem.

 

Najwyraźniej masz niedaleko centralę. Ja nie miałem większych problemów, może ok. 14/15 lagowało, ale ogólnie było git, a teraz zaczynają się skoki i na moje nieszczęście skumałem o co chodzi z tą teleportacją.. PRZE JE BA NE!

Edytowane przez elentario
Odnośnik do komentarza

Może masz racje centralę mam z 10km stąd. ale na osiedlu mam jeszcze kable i skrzynki z początku lat90. Przychodza nieraz panowie i sprawdzają, jak prosiliśmy o światłowód to powiedzieli że nie opłaca się zakładać. Więc pierwszy raz napiszę Dziękuję ci Tp za dobry internet

Ja tez mam neostrade i nie pamietam tygodnia, zeby nie bylo problemow. To nie chodzi nawet o dostawce, tylko u mnie sa stare kable, ktorych Neostrada nie chce wymienic bo sie im nie oplaca. Niewazne jakiego bym mial dostawce, na tych kablach bede mial zawsze tego samego neta, max 6 mega.

 

 

Ale to nie temat o tym jaki kto ma internet. Fru, bardzo pocieszyl mnie Twoj post, bo myslalem ze z konsola sie cos dzieje :)

Odnośnik do komentarza

Może masz racje centralę mam z 10km stąd. ale na osiedlu mam jeszcze kable i skrzynki z początku lat90. Przychodza nieraz panowie i sprawdzają, jak prosiliśmy o światłowód to powiedzieli że nie opłaca się zakładać. Więc pierwszy raz napiszę Dziękuję ci Tp za dobry internet

 

Mniejsza o to, nie było problemów, a teraz multi jest niegrywalne dla wielu użytkowników, którzy wcześniej nie mieli żadnych problemów. Ta teleportacja to k u r w a jakiś żart!?

Odnośnik do komentarza

chlopaki...to jest wypisz wymaluj sytuacja jaka byla z kz2

po nowym patch GG dopuscilo do gry osoby z bardzo slabym pingiem stad te lagi...do tego dochodzi takze przeciazenie serwerow

 

Mamy odpowiedz:

 

Wpływ katastrofy w Japonii na branże gier:

PlayStation Network nadal funkcjonuje w Japonii, Sony informuje jednak, że łączenie z serwerami może być w najbliższych dniach utrudnione.

 

Więcej na http://www.ppe.pl/news-6351-Wplyw_katastrofy_w_Japonii_na_branze_gier.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...