Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli custom games mają być nierankingowe to równie dobrze może ich dla mnie nie być. zresztą, Crysis 2 FTW!! :)

 

I dobrze, że nie będzie się liczyło. Chcesz nabić punkty do rankingu, zbierz oddział i go. Chcesz pograć z kumplami 4fun walisz w CG.

No niby masz rację, ale z tego co czytam to wychodzi na to, że system dobierania rankingowych meczy klanowych nie ulegnie kompletnie zmianie. Czyli nie ma szansy na to żeby rozegrać klanówkę z konkretnym klanem. Dalej zostanie odpalanie meczu klanowego i wku***ające do granic możliwości oczekiwanie przez kilkanaście minut na połączenie z randomowym klanem. Eh...

Odnośnik do komentarza

No niby masz rację, ale z tego co czytam to wychodzi na to, że system dobierania rankingowych meczy klanowych nie ulegnie kompletnie zmianie. Czyli nie ma szansy na to żeby rozegrać klanówkę z konkretnym klanem. Dalej zostanie odpalanie meczu klanowego i wku***ające do granic możliwości oczekiwanie przez kilkanaście minut na połączenie z randomowym klanem. Eh...

 

 

GG z(pipi)ało na maksa i o tym już dyskutowaliśmy. Powinien być osobny kanał na rozgrywki klanowe do którego dołączają członkowie klanu + drużyna przeciwna. W obecnym stanie rozgrywki klanowe nie mają sensu.. Myślałem, że to lepiej funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza

Taaaa ja wiem o co im chodzi... Przywrócą to wszystko w KZ4 i będą oczekiwać, że będziemy "allachy" przed nimi walić za to...

 

Nowy Motorstorm, KZ3, nowy Dragon Age, GT5, coś mi sie wydaje że mamy do czynienia z zamierzonym, sztucznym, przedłużaniem życia obecnej generacji konsol. Był kryzys, dostali w dupę, nie chcą pakować kasy w kolejną, niepewną, przepychankę sprzętową, więc ustalili przy piwku że dzięki delikatnemu regresowi gier (zwłaszcza tych mających wyznaczać, niby, kolejne generacje softu) zyskają kilka lat spokojnego koszenia naszych portfeli...

Edytowane przez Łebi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no wlaśnie żeby wam działały statystyki wyłączyli serwery żeby wczytać patcha na nie który ma wyeliminować ten błąd

a tu zmiany jakie mają dokonać:

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Server Side Maintenance March 28th - 11:00am - 12:00am GMT

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Next Monday we are planning some server maintenance. We expect an hour of downtime from 11:00am GMT to 12:00.

 

The result will be:

 

1. Improved balancing rules to make sure empty factions/games get balanced better and quicker.

2. A fix for Guerrilla Warfare games where scores were not correctly processed.

3. People with a slower connection sometimes experience ghost players in their game. This has been fixed. The symptoms of this were:

 

* Other players that quitted the game remain present in game (standing still and cannot be killed)

* Other players that quitted the game are shown on the leaderboards.

* When the player rolls over to the next round, he gets stuck in the connection screen.

 

Please note: this is not the next patch. These are server side fixes only. I will be listing details of the next patch in a separate post shortly.

Odnośnik do komentarza

no wlaśnie żeby wam działały statystyki wyłączyli serwery żeby wczytać patcha na nie który ma wyeliminować ten błąd

a tu zmiany jakie mają dokonać:

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Server Side Maintenance March 28th - 11:00am - 12:00am GMT

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Next Monday we are planning some server maintenance. We expect an hour of downtime from 11:00am GMT to 12:00.

 

The result will be:

 

1. Improved balancing rules to make sure empty factions/games get balanced better and quicker.

2. A fix for Guerrilla Warfare games where scores were not correctly processed.

3. People with a slower connection sometimes experience ghost players in their game. This has been fixed. The symptoms of this were:

 

* Other players that quitted the game remain present in game (standing still and cannot be killed)

* Other players that quitted the game are shown on the leaderboards.

* When the player rolls over to the next round, he gets stuck in the connection screen.

 

Please note: this is not the next patch. These are server side fixes only. I will be listing details of the next patch in a separate post shortly.

 

Znowu z(pipi)ali statystyki ^^ Ja pierniczę taki regres zaliczyć.. Nie naliczyło mi dzisiaj punktów, killów. Widzę, że się ranking posypał - połowy graczy nie ma.. Swietne poprawki GG!

PS. Czy tylko mi nie aktualizuje sygnaturki? :>

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą zalogowałem sie na Killzone.com. Wygląda na to że całkowicie zresetowało mi range do zera, mam zero killi i pierwszy level, co dziwne odblokowania broni i umiejętności niby zostały. Od kilku dni w ogóle nie włączałem KZ3. Ktos ma podobnie czy tylko ja mam takie szczęście?

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą zalogowałem sie na Killzone.com. Wygląda na to że całkowicie zresetowało mi range do zera, mam zero killi i pierwszy level, co dziwne odblokowania broni i umiejętności niby zostały. Od kilku dni w ogóle nie włączałem KZ3. Ktos ma podobnie czy tylko ja mam takie szczęście?

 

Powinny wrócić dzisiaj. Już raz tak miałem i po ok. 10h wróciły mi punkty z killami. Wiadomo trochę przepadło, ale całości nie stracisz na 100%. Widać, że chłopaki z GG nie ogarniają. Praktycznie na każdej rozgrywce tracę punkty i zmniejsza się ilość zabić. Przykładowo wczoraj - specjalnie zwróciłem uwagę i polecam abyście się też zakręcili w temacie. Zamiast 32:9 zapisali mi 21:6 w prywatnych statystykach, a w tabeli nie uznali punktów, a same kille wpadły w okrojonej ilości.

Odnośnik do komentarza

PRZEPADAJĄCE STATYSTYKI

 

PS. Moderatorze drogi proszę nie usuwaj tego posta, nie skracaj i nie łącz z powyższym.

 

GG częściowo zaradziło, ale nie wiem jak Wam, mnie nadal przepadają statystyki. Jak temu zaradzić? Zauważyłem, że aktualizacja jest natychmiastowa w Statystykach Osobistych, natomiast to nie ratuje sytuacji. ważne jest aby przed wyłączeniem konsoli po kilku godzinnym cioraniu, owe statystyki spłynęły do Tabeli Znajomych.

 

Testowałem wczoraj i 3/4 nie zapisało mi punktów, gdy wyłączyłem konsole zaraz po rozgrywce. Punkty spływają partiami do Tabeli Znajomych, a dopiero z tego miejsca leci aktualizacja na www.

 

Jeżeli po meczu zaktualizuje Wam punkty w Statystykach Osobistych (co niewątpliwie nastąpi), to poczekajcie 10/15 minut na aktualizację w Tabeli Znajomych

 

Na ok. 100 tys. punktów przepadły mi może 3 tys. a nie tak jak to miało miejsce wcześniej - 1/2, 1/3 punktów.

 

 

Sorry za kolorki i rozpiskę, ale mnie cholernie wy(pipi)ali na punktach i ratio, a to jak na razie dobra metoda. Czekamy aż GG ogarnie temat.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No cóż, od pół godziny czekam i tabeli znajomych nadal mi nie zaktualizowało. Poza tym nie działają znowu statsy na Killzone.com, więc nie wiem już czego to wina tym razem. Niemniej DLC chyba sobie odpuszczam póki co, bo na dobrą sprawę NIC nie zostało naprawione. Wprawdzie nie miałem już problemów z lagami, ale sam fakt, że BDB multi zostało tak schrzanione to kpina.

 

Można połączyć z wcześniejszym postem.

 

EDIT

Aha, DLC i tak się dzisiaj nie pojawi.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

No cóż, od pół godziny czekam i tabeli znajomych nadal mi nie zaktualizowało. Poza tym nie działają znowu statsy na Killzone.com, więc nie wiem już czego to wina tym razem. Niemniej DLC chyba sobie odpuszczam póki co, bo na dobrą sprawę NIC nie zostało naprawione. Wprawdzie nie miałem już problemów z lagami, ale sam fakt, że BDB multi zostało tak schrzanione to kpina.

 

Można połączyć z wcześniejszym postem.

 

Jak jest 'awaria na całego' to nic nie działa. :) Jak oni mogli tak spieprzyć sprawę.. Czyżby było to spowodowane aktualizowaniem statystyk na www? W sumie to nie dziwne, nawet blizzard miał swego czasu z tym problemy.

Odnośnik do komentarza

No cóż, od pół godziny czekam i tabeli znajomych nadal mi nie zaktualizowało. Poza tym nie działają znowu statsy na Killzone.com, więc nie wiem już czego to wina tym razem. Niemniej DLC chyba sobie odpuszczam póki co, bo na dobrą sprawę NIC nie zostało naprawione. Wprawdzie nie miałem już problemów z lagami, ale sam fakt, że BDB multi zostało tak schrzanione to kpina.

 

Można połączyć z wcześniejszym postem.

 

EDIT

Aha, DLC i tak się dzisiaj nie pojawi.

Ja odpukać problemów ze stasami nie mam żadnych wszystko ładnie się odświeża.

A DLC czemu dzisiaj się nie pojawi ?

Odnośnik do komentarza

Bo na amerykańskim PSStore się nie pojawiło, a wątpię, żeby Europa miała tu jakieś inne przywileje :] Inna sprawa, że DLC nie było w sumie oficjalnie zapowiedziane na dzisiaj - jedynie ploty jakieś krążyły.

 

Jest już update europejskiego bloga - nie ma DLC.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Przed 4 minutami zakończyłem uwaga.. Ponad godzinny mecz w strefie wojny, gdzie do 60 minuty był wynik.. 0:0! :) Zadania niby były, ale np. przy zamachu nie było określonego celu, podłożyć ładunek, ale gdzie? Nie było zaznaczone. W sumie rozegraliśmy 2,5x cały schemat zadań i dopiero ostatnie dwa były liczone. Na sam koniec patrze do tabeli, a 4 gości ma 0/0/0.. :) Po ponad godzinnej grze. Poszły faki w kierunku GG i z całej ekipy 26 osobowej do następnej rozgrywki przystąpiłem ja i PROOOstitution, który swoją dorgą dołączał 4x do tej samej gry bo statystyki stały mu w miejscu. Hehe.. Prze(pipi)ane rozdanie. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...