Skocz do zawartości

Sports Champions


PanPawcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zauwazylem dziwna rzecz w menu gry: :)

Przy celowaniu kontrolerem w ekran kursor mniej-wiecej zgadza sie z polozeniem kontrolera, jednak po skierowaniu kontrolera w dol pod ekran (praktycznie w kierunku podlogi) i powrocie na ekran kursor jest nieco przesuniety w gore wzgledem kierunku wskazywania kontrolera. Zeby wszystko wrocilo do normy trzeba skierowac na chwile kontroler w gore nad ekran.

 

Dodam, ze kontrolery mam dobrze skalibrowane i sprawdzalem to kilka razy i zawsze jest tak samo, kamerke mam tuz pod ekranem TV, a w innych grach ten ''bajer'' nie dziala. :)

 

Troche to zakrecone, ale mam nadzieje, ze wiecie o co chodzi. :)

 

Dzisiaj pogralem troche w siatkowke - poczatkowo myslalem, ze jest dosyc skomplikowana, ale okazalo sie, ze sterowanie jest tak jak w innych grach bardzo intuicyjne i bardzo fajnie sie gra. Pogralem juz we wszystkie dyscypliny i bardzo mi sie podobaja, poczatkowo troche brakowalo mi troche kregli, ale Bocce daje o wiele wiecej mozliwosci i frajdy. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

gra jest swietna. wprawdzie od ponad rygodnia nie obczailem wszystkich dyscyplin(gram w ping ponga, gladiatorów i łócznictwo) to jestem przekonany ze reszte da rade.to o czym piszesz rowniez zauwazyłem i mnie to denerwuje.

Podobno kazda gra na MOve jest zpolonizowana natomiast jak chcialem to spawdzic to nie ma (pipi)a zeby ustawic polski tez tak macie?

Odnośnik do komentarza

Jak dlamnie wszystkie sporty sa super, ale jak narazie faworytem jest tenis stolowy :) Z kumplami gramy wieczorami turnieje ... te emocje hehe. Super jest opcja ustawienia trudnosci przed gra dla kazdego gracza osobno (nizszy poziom wieksze "wybaczanie" ruchow przez gre) dzieki czemu , nowy gracz niema wiekszych problemow z powalczeniem z bardziej doswiadczonym graczem. Jedynie szkoda ze niema gry online, moze patch lub dlc w przyszlosci... albo dopiero sports champions 2 :)

Odnośnik do komentarza

Świetna gra, nie wiem jak oni zrobili brak lagów w ping pongu, ale tak po prostu jest. Gra wystarczy na bardzo dłuuuuuuugo, poziom trudności jest dobrze ustawiony tzn. w kolejnych pucharach trzeba naprawdę mocno się napocić ( i nie jest to przenośnia ;] ). Ja muszę robić przynajmniej dwudniowe przerwy po dłuższej sesyjce w ping ponga i gladiatorach, bo boli mnie ręka :] Reszta konkurencji jest na szczęście spokojniejsza i też daje masę radochy. Ta gra jest świetnym starterem dla PS Move. Każdy powinien w nią zagrać nim zacznie psioczyć, że jest dla niedzielnych graczy, zdobycie w niej platyny jest nie lada wyzwaniem.

 

BTW

Jaką maksymalną prędkości ściny pinglu udało wam się osiągnąć?

Mnie 110,2 km/h.

 

Ping pong konsolowy ma też tą przewagę nad normalnym, że nie trzeba schylać się po piłeczkę ;]

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w końcu miałam okazję pobawić się Movem właśnie przy Sports Champions. Rzecz jasna wybrałam osławiony już tenis stołowy, bo strasznie tęskni mi się za tym sportem i chciałam sprawdzić jak mają się nawyki z przed prawdziwego stołu do tej gry. Przyzwyczajenia zarówno pomagają, jak i szkodzą. Np. łapałam się na tym, że różdżkę trzymałam tak, jakby była to rakietka - pod kątem. Kiedy przeciwnik plasował mi piłę tuż przy siatce, zbyt nisko poruszałam kontrolerem. Przy serwach trzeba wykonać ruch ręką szybciej niż normalnie. Kilka razy nie trafiłam w piłkę przez to :D Z plusów należy wyróżnić fakt, że tenisista z bagażem nie będzie musiał się w ogóle starać o ciekawe zagrania (trudne dla przeciwnika mocne odbicia). Generalnie strasznie mi się spodobało i może kiedyś SCh zawita pośród innych moich gier. Ale to na pewno jeszcze nie teraz, bo Move ma za małą paletę gier.

Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznac, ze warto Sports Champions dla samego tenisa stolowego qpic, choc inne deycypliny tez sa swietne. W tenisie zdobylem zloty puchar i niespodzianka -pojawil sie puchar mistrzow. Nie ukrywam, ze aby zdobyc zloty puchar, to trzeba si troche spocic :) Juz nie moge sie doczekac, gdy qpie drugiego move'a ktorego na razie nigdzie nie mozna dostac...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie pytanie, wlasnie zamowilem starer pack razem ze sport champions, bo u kumpla sie dosc wczulem w gladiators ;) pytanie, czym dokladnie juz navigation stick? dziala na tej samej zasadzie co drugi kontroler? czy np grajac w owa pozycje, zwykly kontroler z ta galka bedzie odpowiadal za miecz, a navigation stick na tarcze? czy tak to dziala?

Odnośnik do komentarza

Panowie pytanie, wlasnie zamowilem starer pack razem ze sport champions, bo u kumpla sie dosc wczulem w gladiators ;) pytanie, czym dokladnie juz navigation stick? dziala na tej samej zasadzie co drugi kontroler? czy np grajac w owa pozycje, zwykly kontroler z ta galka bedzie odpowiadal za miecz, a navigation stick na tarcze? czy tak to dziala?

 

Navigation stick nie ma nic z Move. To taki okrojony DualShock 3. Właściwie można go zastąpić DS3, tylko wiadomo że trzymanie Move w jednej ręce i DS3 w drugiej to o wiele mniejszy komfort.. Więc nie, navigation stick nie posłuży ci za tarczę. I nawet w ogóle ci się nie przyda w Sports Champions. Jedyne gry, w których ci się przyda to RE5 i HR.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...