Skocz do zawartości

Sports Champions


PanPawcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

obadałem demo dołączone do zestawu - mamy możliwość gry w ping ponga i rzut dyskiem w lesie. O ile ping pong faktycznie jest rewelacyjny to już rzut dyskiem jest mega średni i po prostu nudny. Ale dla samego ping ponga jestem skłonny dać te 99zł za tą grę. Choć i tak nie rozumiem ocen w okolicach 9/10 dla tego tytułu gdzie podobno oprócz ping ponga jedynie walki gladiatorów są super a reszta gier wypada bardzo przeciętnie.

Odnośnik do komentarza

ale dużo grania jest w tym tytule. Ukończyłem złoty turniej w ping ponga. Odblokował mi się bonusowy mecz z robotem i po pokonaniu blaszaka niespodziewanie odblokował się czwarty turniej arcymistrzów gdzie znowu jest 10 przeciwników a mecze trwają do 15 pkt. Pewnie w innych dyscyplinach będzie podobnie

Odnośnik do komentarza

wczoraj pomachałem trochę w gladiatorach i dziś prawie nie mogę ruszać ręką XD

 

Właściwie to Move wraz z takim Sports Champions nie są już bezmyślnym machaniem przed TV, jak miało to miejsce za czasów PS2 i Eyetoy. Precyzja tego urządzonka determinuje wymasterowanie rzeczywistego ruchu rękami (i w dodatku często bardzo dokładnego) aby cokolwiek uzyskać w grze na wyższych poziomach. :D

 

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony możliwościami jak i wykonaniem Move'a.

Odnośnik do komentarza

Swietna gra - od kilku dni sie zagrywam i wciagnela mnie jak ruchome piaski !

Po fajnym, ale bardzo ograniczonym Wii Sports nie spodziewalem sie zbyt wiele po tego typu grze, ale bylem pozytywnie zaskoczony, okazalo sie ze Sports Champions ma do zaoferowania o wiele, wiele wiecej niz gra od Nintendo.

 

W Sports Champions kazda z 6 gier ma po trzy poziomy trudnosci - braz, srebro i zloto, w ktorym jest po 10 rozgrywek z przeciwnikiem oraz jeden Challenge do przejscia. Do tego w zaleznosci od rezultatu zdobywamy od jednej do trzech gwiazdek, za trzy dostajemy nowe stroje lub akcesoria dla postaci, poza tym w grze jest duzo rzeczy do odblokowania, wiele roznorodnych lokacji (np. kilka miejscowek do gry w ping-ponga). W grze nie ma niestety trybu Online Multiplayer, ale jest za to ranking z punktacja, wiec mozna sprawdzic jak maja sie nasze wyniki do wynikow innych graczy. Jest tryb multiplayer, w ktorym w zaleznosci id gry mozna grac od dwoch do czterech osob - w niektore mozna spokojnie grac jednym kontrolerem - zmieniajac sie co runde.

 

Jesli chodzi o samo sterowanie kontrolerem Playstation Move to jest bardzo precyzyjne i dokladne - ruchy sa bardzo dobrze odczytywane i przenoszone na pole gry.

 

Mam Wii z grami Wii Sports i Wii Play, ale przy Sports Champions sa po prostu zwyklymi popier.dolkami - moze i fajne, ale poza zwykla rozgrywka nie oferuja zbyt wiele - najlepsze w nich jest samo ''sterowanie ruchem'' i po jakims czasie staja sie nudne bo po prostu nie ma tam nic do przechodzenia lub odblokowania. :)

 

Co do oprawy graficznej to jest dobrze - moze to nie jest God OF War III lub Uncharted, ale lokacje w ktorych rozgrywa sie gra wygladaja calkiem fajnie - w rzutach Frisbie sa fajne jeziorka i gory, do tego niektore gry sa rozgrywane po zmroku. Same postacie rowniez dobrze wygladaja - podoba mi sie ich animacja - podczas rzutu dyskiem lub innych gier postacie bardzo naturalnie sie ruszaja i maja fajne, roznorodne animacje.

 

Jesli ktos nie jest przekonany to na prawde polecam ta gre - sam sie zdziwilem jak bardzo jest rozbudowana, zapewnia duzo swietnej zabawy. Gralem w demo Start The Party i moim zdaniem Sports Champions jest zdecydowanie najlepszy, wiec jesli ktos chce kupic Playstation Move to polecam zestaw wlasnie z gra Sports Champions. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

W pełni zgadzam się z powyższym.

Początkowo Disco Golf traktowałem jako ciekawostkę, ale po paru godzinach ciągłego rzucania zorientowałem się, że nie obczaiłem nawet wszystkich dyscyplin, co zaraz uczyniłem. Ale tylko na chwilę by powrócić do fresbee (tak to się chyba pisze). Ta dyscyplina tak genialnie odwzorowuje precyzję rzutu i adekwatny do tego lot dysku, że machanie Movem to istna przyjemność.

Pozostałym dyscyplinom też niczego nie brakuje. Są świetne.

Ja już nie pamietam kiedy pada trzymałem w rękach, nawet menu konsoli obsługuję już Movem.

Jestem z nowej zabawki Sony zaje.biście zadowolony.

Edytowane przez orpelek
Odnośnik do komentarza

ponoć leaderbordsy

 

ps.Saptis każda z dyscyplin ma co najmniej 4 poziomy trudności. Po pokonaniu brązu,srebra i złota odblokowuje się ukryty 4 turniej z 10 kolejnymi zawodnikami. Nie wiadomo co się dzieje po nim bo jeszcze go nie skończyłem (odkryłem na razie tylko w ping pongu)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...