Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ale sztos to power rangers. przypomina bardzo tego shorta mortal kombat: rebirth.

W przyszłym roku niby premiera Power Rangers od lionsgate, ma byc powazniejsze podejscie do tematu niz w serialu.

W produkcji kolejny super power beat down, green ranger vs ryu, calkiem fajnie mu odpicowali kostium

tumblr_nfz9krdjOb1qmben0o1_500.jpg

Odnośnik do komentarza

No własnie widać, żeś siedział pod kamieniem skoro dopiero teraz ogladasz True Detectiva czy DBC.

Mozna tak powiedzieć. Oglądam praktycznie tylko to, co w kablówce puszczają (Canal+, HBO)- mimo ze wrzucają tam często naprawdę świeże produkcje (rok, czasem mniej od premiery kinowej), to jednak pewne opóznienie jest. Na chodzenie do kina nie mam o kilku lat warunków, a z neta nie ściągam z zasady (wole zaczekać aż puszcza w tv, niż kraść- bez tego nie zdechnę). A tez inna sprawa, ze ostatnimi miesiącami w wolnym czasie więcej grałem niż oglądałem- ostatnio dopiero trochę proporcje zmieniłem, do tego intensywniej wróciłem do czytania, ale zaległości sa.

 

To DBC czy Muda muszę obczaić jak puszcza, skoro tak zachwalacie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Szczerze? Mnie bardziej dziwi, ze w ogole na niego trafilem. Ostatni serial, ktory regularnie ogladalem (poza Top Gearem, ktorego miesiacami tlukli w kolko na BBC Knowledge) to byly chyba "Rozowe lata 70." Olalem (i wciaz olewam) wszystkie kultowe/najpopularniejsze/najczesciej nagradzane/najwyzej oceniane seriale ostatnich lat: Zaginionych, Walking dead, Dr Housa, House of cards, Knick, Bitwa o tron i czym tam jeszcze sie wszyscy podniecaja, a o czym nawet nie wiem. Nie ogladalem nic z powyzszych. O, jedynie Prison brejka obczajalem (przynajmniej pierwszy sezon) i troche pozniej CSI: Miami.

Powod? Przede wszystkim brak czasu. Zwyczajnie zbyt nieregularnie ogladam tv- nie ma szans, zebym miesiacami sledzil cokolwiek co dzien/co tydzien o tej samej porze. Czasem mam ochote poczytac, czasem pograc, a czasem na innym kanale leci jakis mecz czy film, ktory chce obejrzec. Filmy maja ta zalete, ze zasiadasz wieczorem, 2h ogladasz i jest wszystko jasne. Serialowi musisz poswiecac tygodnie, podporzadkowujac mu jeszcze moze swoja organizacje wieczoru, do tego jak opuscisz jeden czy kilka odcinkow (czy koncowke sezonu) to czasem sporo tracisz.

W poprzednia niedziele akurat nie bylo zadnego dobrego filmu o tej porze, a mial leciec ten Detektyw- po rzucie oka na imdb (srednia 9.3, nie kojarze nic rownie wysoko ocenianego) postanowilem obejrzec i spodobal mi sie, ale juz np. w kolejna niedziele ogladalem jakis film i drugi odcinek przegapilem.

Z kolei w sciaganie z neta calych sezonow (czy chocby pojedynczych odcinkow) jak wspominalem sie nie bawie, zreszta i tak nie mialbym czasu, na ogladanie tego.

Doba jest zwyczajnie za krotka :whyyy:

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

:obama:

Ja bym tak nie umiał. Jakby nie seriale i filmy tobym musiał chyba na kroplówce z jakąś filmową mieszanką jechać na okrągło. Oprócz gierek jedyna rzecz po której stres ucieka. Szkoda, że nie ma takiego serwisu gdzie płacisz taki "ps plus" na rok i tam możesz ściągać sobie seriale o jakiej porze chcesz bo w tv zazwyczaj puszczają seriale z mocnym opóźnieniem i w najmniej odpowiednich porach.

Ale rozumiem powody. Zresztą kosy na polu bitwy same się nie powbijają.

Odnośnik do komentarza

Jakby nie seriale i filmy tobym musiał chyba na kroplówce z jakąś filmową mieszanką jechać na okrągło. Oprócz gierek jedyna rzecz po której stres ucieka.

u mnie wlasnie czasami nic nie dziala na to lepiej niz znozowanie z 50-100 kolesi wieczorem.

Oglądanie seriali według ramówki :pawel:

chetnie poznam, jak robi to prawdziwy zawodowiec. Mowie serio. Oświeć mnie. Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

Szkoda, że nie ma takiego serwisu gdzie płacisz taki "ps plus" na rok i tam możesz ściągać sobie seriale o jakiej porze chcesz

No czekamy na netflix w Polsce.

 

 

Działa przez proxy w polsce. 

 

Tommi te najbardziej popularnie seriale, które wymieniłeś to straszne crapy imo, oprócz średniej gry o tron to nawet nie warto się nad nimi pochylać. HBO ma zazwyczaj dobre seriale (w końcu od nich jest The Wire) więc dobrze, że oglądasz TD bo jest na wysokim poziomie. A co do Masorza to on ogląda każdy nowy serial hehe. Jak już skończysz z TD to sprawdź Breaking Bad na pewno ci podejdzie. 

Odnośnik do komentarza

 

Jakby nie seriale i filmy tobym musiał chyba na kroplówce z jakąś filmową mieszanką jechać na okrągło. Oprócz gierek jedyna rzecz po której stres ucieka.

u mnie wlasnie czasami nic nie dziala na to lepiej niz znozowanie z 50-100 kolesi wieczorem.

Oglądanie seriali według ramówki :pawel:

chetnie poznam, jak robi to prawdziwy zawodowiec. Mowie serio. Oświeć mnie.

 

 

Chodziło mi o to, że oglądam kiedy chcę, pod warunkiem ofkoz, że już wyszedł. Nie potrafiłbym czekać na konkretną godzinę co tydzień.

Odnośnik do komentarza

Słyszałeś o czymś takim jak ściąganie plików z internetu?

Nie jestem pewien- mówisz o ściąganiu plików, za które zapłaciłeś czy o kradzieży? Ja bardzo niedomyslny jestem- musisz pisac wprost i nazywać rzeczy po imieniu (jak zreszta na prawdziwego kozaka przystało). Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ej, kur.wa, no co z tobą? Zawodzisz mnie. Dopiero co taki zaje.bisty i zabawny byłeś, a teraz nagle nie potrafisz nazwać wprost najprostszej rzeczy? Zwykłej codziennej czynności, jak pójście do kibla? Myślałem, ze masz więcej jaj. Otrząśnij sie. Weź moze pierd.olnij sobie jakiegos hejt posta na otrzeźwienie, moze ci wróci odwaga. Moze byc na mnie, nie obrazę sie. Jak będzie dobry to nawet plusika ci wrzucę dla otuchy. Albo kazuba poproś o pomoc... nie, czekaj, jak to było? "Poparcie"!... Na pewno nie odmówi. Moze we dwóch jakoś dacie radę.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Kazub i ten trzeci, który coś tam po tobie pisał, dla was mały quiz teraz. Zaznacz właściwa odpowiedz (moze byc kilka).
Kradnę bo:
A) wszyscy kradną
B ) i tak sie nikt nie dowie
C) lecą na to laski (warunek dodatkowy: 50 cm w bicku)
D) mnie nie stać / starzy skąpią na kieszonkowym, a przeciez MUSZĘ KUR.WA TO OBEJRZEĆ!!!
E) to cool i daje +2 do respektu (w gimnazjum działało) 
F) raz zapłaciłem, nie podobało mi sie i teraz sie mszcze
G) to wygodne (z rowerami zawsze działa)
H) jestem tępym chu.jem nie odróżniającym "kupić" od "ukraść"

 

Masorz kradnie, ale przynajmniej zasady jakies ma: 

pod warunkiem ofkoz, że już wyszedł. 

:pawel:

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...