Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mowie o kulturze masowej. Wiadomo ze Roy Batty itd to kult, ale Matrix pierwszy tez mocno daje rade. Co do Mnemonica, to tam ejst wszystko sypanie japonskimi nazwami czesci, gangi, Lundgren przybija ludzi gwozdziami do scian za cyberwszczepy, rozumny delfin... tylko widac ze to maly budzet i maly kaliber. Aha, ksiazkowy pierwowzor Blade Runnera zjada filmowa adaptacje na sniadanie.

Odnośnik do komentarza

W sumie to Blade Runner jest fajny jak sie w liceum slucha alternatywnego metalu i wkreca sie sobie jakim jest sie outsiderem i jaki to Blade Runner to mocny film z Fordem. Tak naprawde to jest troche nudno. IMO Matrix>Blade Runner, tako rzecze dziecko pokolenia MTV. Jak juz pisalem ksiazka fajna, w sumie slabo pamietam, wypadaloby sobie przypomniec.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

A czyj? Nie lubie jak film obraża moja inteligencje. Wiem doskonale ze moze to byla jedyna taka scena, filmu nie ogladalem z 7 lat, ae tego zapamietalem i juz nigdy tego nie wlacze.

 

 

oggozo jak zawze spie,mrodlil ze swoim postem, a moze w koncu dostał defaultowego ignora.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

mówię o niezniszczalnych xD

Ty teka ogolnie jestes skrajnoscią, latasz po forum i spuszczasz sie w co drugim poscie nad niezniszczanalnymi, który jest ostatnim scierwem na jakie pojdzie szanujacy sie czlowiek do kina, zachwalasz w kazdym temacie linkin park, co nawet zabawne nie jest ,a zaraz rzucasz jakimis mongolsko undergroundowymi nazwami filmów, walisz do smierci w wenecji i innych ksiazek , dziekujesz bogu za kylese.

Ciezko brac na powaznie co piszesz ;]

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

 

" JESTES NIEPEŁNOSPRAWNY UMYSŁOWOA MIMO TO CHCESZ ZOSTAC DETEKTYWEM?

NIE SZKODZI

KUP MASZYNKE ESPHER ! "

 

monitor jak od atari, cuda jak z kreskówki strusia pedziwiatra, witamy w przyszlosci wg blade runnera.

 

 

mnostwo z tego gatuynku jest na youtube

 

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Rutger to był bogiem w ślepej furii, a filmy oceniam stosownie do gatunku. Blade runner to ponoc kult i "wogle", a dla mnie to byl na poziomie robota joxa.

 

dla mnie 6+ to średniak, moge dać 6+ blade'owi.

A filmem roku jest mr fox, i nie obchodzi mnie ze jest z 2009 ;]

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

rutger był, jest i będzie bogiem gdziekolwiek się nie pojawi, a już w szczególności w hobo with a szotgan mam nadzieję, że tu możemy się zgodzić żeby ten wieczór zakończył się chociaż jednym pozytywnym akcentem

 

 

taaaa, a ktory tudej jest płyta roku?

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...