Skocz do zawartości

Kung Fu Live


redundantor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niedługo zagramy w najgenialniejszą bijatykę pod słońcem. Powyższy trailer mnie rozwalił. Chyba na imprezach to będzie hicior. Ma być tylko po PSN.

Recenzje (np. w ostatnim PE) są bardzo dobre.

 

Już widziałem, że rozpisują konkursy kto pierwszy przejdzie grę na golasa i wstawi finałową walkę na forum. :)

 

Co więcej nie potrzeba do tego move tylko ps3 eye.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

W sumie to tak duzo miejsca nie wymaga-mam co prawda duzy pokój, ale jak się zapomnę i za bardzo się oddalam , lub zbyt "latam" na boki to i tak gra "upomina" do wrócenia w wyznaczony przed rozgrywką obszar.

Ale fakt, bardzo łatwo w coś uderzyć, kopnąć lub zaczepić o żyrandol-ale warto ;)

Acha-mishka nie trzeba mieć Mova, wystarczy sama kamerka.

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gra jest zajefajna, imprezowy killer, znajomym bardziej się podobał niż Sports Champions, osoby które w to nie grały szybciej łapały co i jak. Wielki freestyle w walce, można bić rękami, nogami, zalicza też ciosy z bańki :]]] Do tego mamy ciosy specjalne, czyli stajemy w odpowiedniej pozie i np. razimy przeciwników prądem, spowalniamy czas i ich obijamy czy szybko podbijamy do przeciwnika z mocnym ciosem. Przeciwnicy nie za trudni, pot, zadyszka murowana. Próbowaliśmy trochę "czitować" w grze ale program nie za bardzo łapał kija do baseballa ;] Co etap gra prosi by ustawić się w odpowiednich pozach, robi zdjęcia wkleja je do komiksu w którym opisywana jest historia pomiędzy kolejnymi arenami walki.

Aby gra dobrze fungowała trzeba mieć sporo miejsca, 2,5 m do telewizora i z 3 m na boki, dobrze oświetlone pomieszczenie i ubranie odcinające się od tła.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Ubranie odcinające się od tła to podstawa. Ja na początku grałem w samych majtkach bo po pierwsze mam za sobą bardzo ciemną kanapę, po drugie gra daje wycisk 10 razy większy niż sport champions. :)

 

Ale jest niezła :)

 

Potwierdzam też, że demko jest na PSS US.

 

To jest taki freestyle - leje się jak złoto czym popadnie. Można nawet strzelić z tyłka :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...