Skocz do zawartości

Team Fortress 2


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się dużo rozpisywał o grze, bo istnieje już od bodaj 2007 roku i chyba każdy szanujący się gracz ją zna lub przynajmniej o niej słyszał.

 

Team Fortress 2 to dość nietypowy multiplayerowy FPS nastawiony w około 75% na zabawę, w 25% na skill. Mamy do dyspozycji 9 klas: Scout, Soldier, Pyro, Demoman, Heavy, Engineer, Medic, Sniper i Spy. Każda z nich różni się diametralnie i są świetnie wyważone, przez co nie ma najlepszej. Kilkukrotne zmienianie ich w czasie rozgrywki ze względu na sytuację to tutaj codzienność.

 

To, co chyba najbardziej rzuca się w oczy to pewnie grafika. Lekko kreskówkowa, kolorowa, jednak z pewnością nie cukierkowa. Pełno tutaj krwi i porozrzucanych kończyn. Do tego jeszcze typowy dla Valve humor oraz cały czas dodawane nowe uzbrojenie i czapeczki (<3).

 

 

 

Gracie? Jak Wam się podoba? <:

Odnośnik do komentarza

Na początku września miał wyjść Polycount Update, jeden z większych w ogóle. Wiadomo jak to jest z Valve, cały czas termin przedłużają i nie wiadomo kiedy się tego doczekamy. Ma dodać chyba 18 nowych broni, jakiś nowy tryb gry no i ofc czapeczki. Najlepsze jest to, że to wszystko zostało stworzone przez community.

Odnośnik do komentarza

Na dniach wyszedł nowy update, na razie największy ze wszystkich (ok. 6x większy od normalnego dla jednej klasy). Zawiera długo oczekiwany Polycount (65 nowych przedmiotów), system tradingu i co najciekawsze, od teraz można kupować przedmioty/dodatki za twardą walutę. Trochę się z tego TFa Battlefield: Heroes robi...

 

Na szczęście, prawie wszystkie itemy można albo zdobyć poprzez drop albo crafting. Do tego doszły zestawy (jak w Diablo przykładowo) przedmiotów. Jeśli zdobędziemy cały dostajemy bonusy.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Grałem w toto i po kilku godzinach odinstalowałem. Jest oryginalny klimat, ciekawe klasy, gra ma jaja, nie ma takiego zadęcia jak w codach czy battlefieldach, ale nie odczuwalem takiej samej przyjemności z zabijania wrogów jak we wcześniej wymienionych grach. Owszem, na początku coś mnie ciągnęło do ponownego odpalenia TF2, być może to była ciekawość, ale na dłuższą metę męczące jest takie radosne i chaotyczne bieganie i strzelanie. Uwielbiam produkcje valve, ale ta mi wyjątkowo nie podeszła.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z Rutkiem, gra ma naprawdę fajny klimat, nie tylko na PL serwach ale ogólnie jest mnóstwo pozytywnych ludzi. Mi z całego TFa 2 najbardziej podeszła zabawa w chowanego :) Szczególnie kiedy samemu się zostaje , załącza się muzyczka [urwa wyleciał mi z głowy tytuł] , zostało 10 sekund do końca rundy i wybiega się na koko dżambo żeby pokazać gdzie się kitrało :D

 

Ofkoz normalne granie też jest fajne :)

Odnośnik do komentarza

Gra tu trochę ludzi z forum aktualnie w TF2? Bo nie wiem, czy ponownie instalować, żeby pograć sobie ze znajomymi, grałem dawno temu, naparzałem ostro na etclan, czyli na Fun Fortress, ale to w czasach, kiedy siedziałem przy tym po kilka godzin dziennie, nie grałem nawet jeszcze po dodaniu "czapeczek", teraz już nawet zapomniałem, jak się gra :P

Odnośnik do komentarza

Gra tu trochę ludzi z forum aktualnie w TF2? Bo nie wiem, czy ponownie instalować, żeby pograć sobie ze znajomymi, grałem dawno temu, naparzałem ostro na etclan, czyli na Fun Fortress, ale to w czasach, kiedy siedziałem przy tym po kilka godzin dziennie, nie grałem nawet jeszcze po dodaniu "czapeczek", teraz już nawet zapomniałem, jak się gra :P

 

 

Sprawdź sobie na grupie PSXEXTREME na steam ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.