Jump to content

Team Fortress 2


Ruther

Recommended Posts

Nie będę się dużo rozpisywał o grze, bo istnieje już od bodaj 2007 roku i chyba każdy szanujący się gracz ją zna lub przynajmniej o niej słyszał.

 

Team Fortress 2 to dość nietypowy multiplayerowy FPS nastawiony w około 75% na zabawę, w 25% na skill. Mamy do dyspozycji 9 klas: Scout, Soldier, Pyro, Demoman, Heavy, Engineer, Medic, Sniper i Spy. Każda z nich różni się diametralnie i są świetnie wyważone, przez co nie ma najlepszej. Kilkukrotne zmienianie ich w czasie rozgrywki ze względu na sytuację to tutaj codzienność.

 

To, co chyba najbardziej rzuca się w oczy to pewnie grafika. Lekko kreskówkowa, kolorowa, jednak z pewnością nie cukierkowa. Pełno tutaj krwi i porozrzucanych kończyn. Do tego jeszcze typowy dla Valve humor oraz cały czas dodawane nowe uzbrojenie i czapeczki (<3).

 

 

 

Gracie? Jak Wam się podoba? <:

Link to comment

Na początku września miał wyjść Polycount Update, jeden z większych w ogóle. Wiadomo jak to jest z Valve, cały czas termin przedłużają i nie wiadomo kiedy się tego doczekamy. Ma dodać chyba 18 nowych broni, jakiś nowy tryb gry no i ofc czapeczki. Najlepsze jest to, że to wszystko zostało stworzone przez community.

Link to comment

Na dniach wyszedł nowy update, na razie największy ze wszystkich (ok. 6x większy od normalnego dla jednej klasy). Zawiera długo oczekiwany Polycount (65 nowych przedmiotów), system tradingu i co najciekawsze, od teraz można kupować przedmioty/dodatki za twardą walutę. Trochę się z tego TFa Battlefield: Heroes robi...

 

Na szczęście, prawie wszystkie itemy można albo zdobyć poprzez drop albo crafting. Do tego doszły zestawy (jak w Diablo przykładowo) przedmiotów. Jeśli zdobędziemy cały dostajemy bonusy.

Link to comment
  • 8 months later...

Grałem w toto i po kilku godzinach odinstalowałem. Jest oryginalny klimat, ciekawe klasy, gra ma jaja, nie ma takiego zadęcia jak w codach czy battlefieldach, ale nie odczuwalem takiej samej przyjemności z zabijania wrogów jak we wcześniej wymienionych grach. Owszem, na początku coś mnie ciągnęło do ponownego odpalenia TF2, być może to była ciekawość, ale na dłuższą metę męczące jest takie radosne i chaotyczne bieganie i strzelanie. Uwielbiam produkcje valve, ale ta mi wyjątkowo nie podeszła.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment

Zgodzę się z Rutkiem, gra ma naprawdę fajny klimat, nie tylko na PL serwach ale ogólnie jest mnóstwo pozytywnych ludzi. Mi z całego TFa 2 najbardziej podeszła zabawa w chowanego :) Szczególnie kiedy samemu się zostaje , załącza się muzyczka [urwa wyleciał mi z głowy tytuł] , zostało 10 sekund do końca rundy i wybiega się na koko dżambo żeby pokazać gdzie się kitrało :D

 

Ofkoz normalne granie też jest fajne :)

Link to comment

Gra tu trochę ludzi z forum aktualnie w TF2? Bo nie wiem, czy ponownie instalować, żeby pograć sobie ze znajomymi, grałem dawno temu, naparzałem ostro na etclan, czyli na Fun Fortress, ale to w czasach, kiedy siedziałem przy tym po kilka godzin dziennie, nie grałem nawet jeszcze po dodaniu "czapeczek", teraz już nawet zapomniałem, jak się gra :P

Link to comment

Gra tu trochę ludzi z forum aktualnie w TF2? Bo nie wiem, czy ponownie instalować, żeby pograć sobie ze znajomymi, grałem dawno temu, naparzałem ostro na etclan, czyli na Fun Fortress, ale to w czasach, kiedy siedziałem przy tym po kilka godzin dziennie, nie grałem nawet jeszcze po dodaniu "czapeczek", teraz już nawet zapomniałem, jak się gra :P

 

 

Sprawdź sobie na grupie PSXEXTREME na steam ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.