Skocz do zawartości

Team Fortress 2


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

do kubicz: ja mam tylko 50 miejsca i zaczelo brakowac miejsca na rozne zlomy ale lubie miec jakas tam kolekcje, i nie dano mi mozliwsciw zebrania wszystkiego nad czym ubolewam niemiłosiernie, niby te przedmioty nie daja jakieks wielkiej przewagi ale chcialo by sie je miec. tak tak mam free konto jestem nikim i w ogole,w zadnej grze nie kupie nic ,bom hardcorowiec najstarszy (pipi)aka według ludu mego obecnego.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wlasnie chyba go zostawie dla siebie, glownie gram 'spajem' to sie przyda. Mozliwe ze bedzie tez tak jak kumpel mowi, jak skonczy sie serie 40 skrzynek i wejdzie 50, to wartosc sapperow pojdzie w gore ;D Chyba ze przez te pol roku czy iles wypadnie ich tyle, ze straca na wartosci cholernie, ale chyba tak zle nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zagrałem z kumplami i kurka maciek co-op daje rade na maxa. Fajnie jest pograć wszystkimi klasami podbuffowanymi wszystkimi statami. Przykładowo soldier z BFG, czyli rocket launcherem +60% attack speed, reload speed i projectile speed calkowicie niszczy. W sumie dobrze, że wypuścili tego moda tak późno, kiedy wyszedł tryliard itemów, bo można sobie z nimi poeksperymentować. Niektóre bronie, które dotychczas w ogóle nie przydawały się na normalnym FFA tutaj często zyskują nowe zastosowania. Bardzo przyjemnie się gra i wcale się tak szybko nie nudzi.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę. Newsów nie czytałem, więc nie wiem o co chodzi z itemami, ale mi normalnie dropią, mam nawet wrażenie, że lepiej niż przeciętnie.

 

Nowy tryb świetny, daje dużo frajdy. Sentry Busters są strasznie wkurzające, Spy przy czołgach jeszcze bardziej, ale o to tu chodzi- radosna rozwałka z masą power-upów. I faktycznie, Żołnierz ładujący bazookę z prędkością światła wymiata ;D

Odnośnik do komentarza

Dołączałem 2x do serwerów gdzie grają kumple- bez żadnego czekania (wczoraj w nocy próbowałem normalnie i fakt, były kolejki).

A itemy dropiły mi dzisiaj normalnie, podczas rozgrywki. Serio. Nie wiem, może mam buga, albo po prostu nie zauważyłem tych zmian. Z resztą, ciągle nie mam premium account, więc w sumie i tak nie mogę za dużo zbierać. W razie czego: http://steamcommunity.com/profiles/76561198027686261/ dodawajcie do znajomych.

Edytowane przez Manga Ryu
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skad klucze, podczas grania dropia Ci itemy w trakcie granie. Masz jakis tam drop limit (od 6 do 12itemow na tydzien chyba), ktory resetuje sie w czwartki. Zazwyczaj itemy sa smieciowate i nic nie warte. 2bronie=scrap (0.11), 3scrapy=rec (0.33), 3rece=ref (1.00), 2.55=klucz. Wiec jeden klucz to 18broni, czyli mniej wiecej 2tygodnie. Do tego leca skrzynie, 99% jest smieciowych (na nic ich nie wymienisz, czasami ludzie daja 0.11 za 15skrzyn <_<), dopoki ma sie kosmicznego warta i wydropi tak jak mi jedna warta np. 6 kluczy. A jak ma sie jeszcze wiecej warta (tak jak ja xD), to sie otwiera skrzynie (1klucz) i wypada Ci rzadki item wart 10kluczy. Dokladasz te co zdobyles wczesniej z tych smieciowatych itemow i masz GTA CE =D Albo inne gierce w roznych 'cenach'.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...