Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, Vayne strasznie wkur'wia, bo jest nowa. A na szczęście po pierwsze Riot ją nieco znerfi za chwile, a po drugie ludzie nauczą się, że w TF to (pipi) trzeba targetować, bo w innym wypadku zmiecie nukera na dwa strzały. Duży problem stanowi dla mnie jej early... no może nie problem, ale drażni to. Ostatnio ciągle gram Anivią na midzie i ta wieśniara nie daje mi wiele zrobić do 6 levelu (a później jak to Anivia - idealnie zrobione combo i przeciwnika nie ma) - gdybym miał rage-chatakter, to zdychałbym co chwilę, bo jeden jej skill zabiera mi zazwyczaj prawie 2 bary. Ale to co Soul pisał - Xin ją bierze na combo (inna sprawa, że sam Xin jest teraz OP świnia :P)

 

 

 

 

A z tym Rumble chwilę grałem i faktycznie głupie gó'wno. :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Xin był pro odkąd sięgam pamięcią (gram od października or so). Nie mam pojęcia po co mu buffa dali ostatnio.

Ludzie narzekają na passive Vayne, a mnie on nie rusza. Jak bym miał nerfy jej robić to bym zmniejszył "W" z 8% na 5% i ciutkę zwiększył cd Tumble.... tak z 2s do 4s, bo to jest nie do ucieknięcia jeżeli masz Flasha na CD, albo champ nie ma "dasha".

 

Ciekawi mnie jaki będzie new champ. Niby wpierw zbierałem na Vayne, ale mi nie przypasowała, więc nie kupiłem, kupiłem sobie Lux, Aliego, Nunu i parę runów. Teraz czekam na jakiś announcement :)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak apropo, jak juz grasz to skladaj sobie buty, bo to smeisznie wyglada jak sprawdzam na twoim profilu ostatnie twoje gry i w zadnej ich nie kupiles ;)

Jeszcze slowo o Oriannie, dosyc trudno trafic z Q, ale to na plus, dosyc zbalansowana postac. Na poczatek bez runek +mregen moze byc ciezko, szybko wystrzeliwuje sie z many moim zdaniem ;) Na minus moze byc moim zdaniem range w, kolko jest troche za male.

Odnośnik do komentarza

Tak apropo, jak juz grasz to skladaj sobie buty, bo to smeisznie wyglada jak sprawdzam na twoim profilu ostatnie twoje gry i w zadnej ich nie kupiles ;)

Jeszcze slowo o Oriannie, dosyc trudno trafic z Q, ale to na plus, dosyc zbalansowana postac. Na poczatek bez runek +mregen moze byc ciezko, szybko wystrzeliwuje sie z many moim zdaniem ;) Na minus moze byc moim zdaniem range w, kolko jest troche za male.

 

 

Papier straszny, miałem przyjemność sprawdzić się z nią na VS i zasysałem ją nosem :turned:

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Nie jest az tak strasznie papierowa o_o Porownalbym ja do Lux. Zrobisz catalysta i masz jakas namiastke survi, na poczatku dluzej mozesz postac na linii. Jesli chodzi o mida to sprawdza sie nawet dobrze, niezly harras potrafi scisnac. Nie da rady chyba tylko rumblowi, vladowi i kennenowi, reszte cisnie ladnie :]

Orianna ma zaje,bista mozliwosc ganku, przez range Q. Mozna ladnie z za sciany wypchac enemy championow z pod turreta. uzywajac prostego comba Q+R ;]

Tez IMO calkiem wesolo sprawdza sie w timfajtach wlasnie za sprawa tego comba. No i tarcza pod E daje rade, co sprawia ze jest troche mniejszym papierem : ]

Odnośnik do komentarza

Jej ulti jest genialne w praktyce, ze względu na swoje właściwości.

 

Nie chwaląc się wczoraj uratowałem Swaina przed Tryndą odrzucając go od niego a potem rzucając shielda chroniąc przed Ignite - koleś przeżył z 43 HP xD

Takie akcje wynagradzają starania ;)

 

 

 

 

PS: tez macie wrażenie, ze jej ulti tym lepiej będzie się sprawować im więcej zgrania będzie w zespole?

Jak mówisz kumplowi że ma biec w tę czy tamtą stronę itp....

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...