Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Nie i od dluzszego czasu go nie widzialem w grze, moda na niego dawno sie skonczyla. Widac jestes jednym z tych co jak nie potrafia grac przeciwko jakiemus champowi to krzyczy OP OP OP!

 

Gdize krzyczę OP, nadinterpretujący graczu grający vladimirem?

Jak był darmowy kiedyś, to farmiłem nim sobie IP przez tydzień cały (a tak się składało, że zazwyczaj vladimiry z przeciwnej drużyny dostawały ode mnie wpier'dol na midzie) - ta postać jest tak facerollerska i przegięta, że odechciewa mi się grać, bo o ile sam potrafię doskonale grać przeciwko Vladimirowi (no bo w miarę łatwo go kontrować), to jednak jak się gra solo, to często 4 pozostałe osoby w teamie właśnie na Vladimirze padają najczęśćiej. No chyba że gram premade (a fakt, że bardzo często tak gram), to wtedy Vladimir zazwyczaj jest łatwo rozpracowywany.

 

 

 

 

 

Tak więc według Ciebie jaka inna postać powinna dostać nerfa, jak nie Vladimir?

 

 

Odnośnik do komentarza

ta postać jest tak facerollerska i przegięta (...) no bo w miarę łatwo go kontrować (...) jaka inna postać powinna dostać nerfa, jak nie Vladimir

Albo coś jest OP i trza nerfic, albo łatwe do kontrowania i trza dać boosta/zostawić jak jest - nie można mieć obu wersji. Ja tu widzę dwa sprzeczne stwierdzenia.

Widocznie zaje'biście gram. Dla mnie łatwy do skontrowania, ale 90% osób z jakimi gram (czy to randomy czy znajomi) nie cierpi grania przeciwko Vladimirowi.

 

 

 

 

Mi żadna postać osobiście nie przeszkadza, jednak jak mój team kompletnie nie potrafi sobie poradzić z jedną postacią przeciwników i feeduje ją jak świniaka to coś jest nie tak.

 

Tak jaśniej?

 

 

Odnośnik do komentarza

ta postać jest tak facerollerska i przegięta (...) no bo w miarę łatwo go kontrować (...) jaka inna postać powinna dostać nerfa, jak nie Vladimir

Albo coś jest OP i trza nerfic, albo łatwe do kontrowania i trza dać boosta/zostawić jak jest - nie można mieć obu wersji. Ja tu widzę dwa sprzeczne stwierdzenia.

 

Wyjales mi to z ust. "Vladek nie jest przegiety ale moi znajomi nie potrafia grac przeciwko niemu wiec trzeba nerfic" haha. Moze Eve jeszcze Ci przeszkadza bo randomy nie kupuja wardow i oracle?

Na to wszystko jest prosta rada nie graj z randomami albo wbijaj na linie z Vladkiem i jedz go jak psa skoro jestes taki dobry, nie wyfeeduje sie i w late nic nie zrobi.

 

I pudło bo nie mam Vladka nawet kupionego, nie gram casterami.

Edytowane przez Rumble
Odnośnik do komentarza

ta postać jest tak facerollerska i przegięta (...) no bo w miarę łatwo go kontrować (...) jaka inna postać powinna dostać nerfa, jak nie Vladimir

Albo coś jest OP i trza nerfic, albo łatwe do kontrowania i trza dać boosta/zostawić jak jest - nie można mieć obu wersji. Ja tu widzę dwa sprzeczne stwierdzenia.

 

Wyjales mi to z ust. "Vladek nie jest przegiety ale moi znajomi nie potrafia grac przeciwko niemu wiec trzeba nerfic" haha. Moze Eve jeszcze Ci przeszkadza bo randomy nie kupuja wardow i oracle?

Na to wszystko jest prosta rada nie graj z randomami albo wbijaj na linie z Vladkiem i jedz go jak psa skoro jestes taki dobry, nie wyfeeduje sie i w late nic nie zrobi.

 

I pudło bo nie mam Vladka nawet kupionego, nie gram casterami.

 

 

 

Gdzie pisałem o moich znajomych?

 

 

Twoja cudowna rada nie działa, bo:

 

a) nie graj z randomami pomijam

 

b) wbić na mida przeciw Vladowi, kiedy ja gram w 90% tankami?

 

 

 

 

Zresztą, słabo gada się z lekceważącymi cwaniakami, koniec tematu z mojej strony - znaleźli się obrońcy Riot Games - ta gra zawsze była i jest bardzo niezbalansowana.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gdzie pisałem o moich znajomych?

Dla mnie łatwy do skontrowania, ale 90% osób z jakimi gram (czy to randomy czy znajomi) nie cierpi grania przeciwko Vladimirowi.

Dla mnie właśnie w cytacie powyżej.

 

 

Zresztą, słabo gada się z lekceważącymi cwaniakami, koniec tematu z mojej strony - znaleźli się obrońcy Riot Games - ta gra zawsze była i jest bardzo niezbalansowana.

Do obrońcy RIOT Games mi daleko. Ja się czepiam Ciebie, ze raz mówisz że coś jest OP i trza znerfić jako pierwsze w kolejności, a za chwilę, że banalne do kontrowania. Dla mnie to po prostu sprzeczność i po prawdzie nie wiadomo jakie jest Twoje stanowisko :) Samemu uważam, że Vlad jest przegięty i w żadnym wypadku nie jest łatwy do kontrowania - gdyby tak było to by nie było problemów. Double Hextech i jedzie.

"Lekceważącego cwaniaka" ni w ząb nie rozumiem w tym kontekście ;p

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Double Hextech i jedzie.

 

Ja w ogóle hextecha nie biorę, a w late (late bo to 20 minuta i zaraz koniec xD) gniotę, nawet nie ma czasu jak się rozbujam by na zhonye uzbierać, a to mój ulubiony item :) Gierki się kończą najczejściej po 25-30 minutach. Ale nie gram rankedów, to fakt.

 

 

Vlad vs Vlad to jak gościu nie ma runek wszystkich (bo ja jeszcze nie mam all) to jest łatwość, jak ma to pat, najgorsze są takie sytuację, bo wtedy mi gańczyć wpadają "koledzy" i giną od władka bo albo to zanurkuje jeden, albo z 1/3 hp przychodzi (kochane randomy). Sam nie jestem bogiem w tej grze, ba nubem jestem, ale żadnych kłopotów z władkiem nie mam jak gram swoimi ogarniętym charami.

 

 

 

 

Nie umiem natomiast wcale grać nim na top albo bot, chyba, że solo, to jeszcze najs.

Edytowane przez Oran
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Vlad jest dobry ale są lepsi, gram tylko 3na3 (5na5 w ogóle mnie nie grzeje, tak wiem, że 5n5 jest PRO elo elo, a 3na3 nie bardzo)

 

Mnie osobie strasznie ostatnio denerwuje Jax i Akali -__-

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

na 3v3 to Trynda gniecie równo, na 5v5 da się już go ogarnąć, ale 3v3? Nawet ja nim dobrze grałem :D A 3v3 lubię bardzo, tylko samemu mi się nie chce grać, a z randomami nudno.

 

No tryn jest dobry ale papierowy, wystarczy focus na niego i już tak łatwo niema, jeszcze jak ktoś ma "sajlensa" to w ogóle tryn ma przerąbane:)

 

Sam nim trochę gram, fajna postać ale ludzie go nie lubią:P

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

No ale w sumie OP w lolu to trochę dziwna kwestia, bo naprawdę OP postacie są OP tylko w odpowiednich rękach, nubek nie dosiądzie do nich i nie zacznie wymiatać, trza mieć pojęcie o grze i swojej postaci. Więc to wg mnie nie do końca można tak nazywać.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim ludzie nie rozumieją jednej rzeczy. LoL to gra nastawiona na teamwork. To tak jak WoW. Tam NIE ma panować balans 1vs1. Każdy kto krzyczy "1vs1 after that noob!!!!" się po prostu ośmiesza.

Każdy champ ma swojego countera. Jednego Tryn zjedzie w sekunde, inny Tryna zdejmie bez większego problemu. Przykłądów można by dać masę. Pierwsze z brzegu - ulti Veigara.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie lubie jak wchodzi nowy hero bo wtedy przez kilka pierwszych dni duzo ludzi hammeruje postac zeby wybrac i gra nia jak polamance albo jak im sie nie uda jej wziac to dodge, i tak w kolko.

Miałem to samo jakiś czas temu jak był Karthus, Brand i Kogy jako Free Champ. wszyscy dawali 3 insta locki, potem 30s kłótni kto mid, a potem dodge xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...