Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz to o to właśnie chodzi, ludzie nie pojmują słowa teamplay, ich nie obchodzi drużyna. Po prostu biorą postać jaką mają ochotę sobie pofragować, a potem w ich mniemaniu wiadomo czemu porażka - NOOB TEAM. Tak się to wszystko kręci, raz masz dobry team, raz całkowicie bezużyteczny - to potrafi doprowadzić do uzależnienia. Dobra, przegrałem 4 razy to teraz na pewno wygram, a tu taki chvj, znowu porażka, nie z Twojej zazwyczaj winy. Tym sposobem spędziłem na tej grze nieco więcej niż 2 lata, ale co poradzić :D

Odnośnik do komentarza

Dlatego warto mieć z kim grać, team + skype = awesomeness. Wiadomo co kto ma robić i można grać zamiast płakać do monitora że support last hituje.

 

Matchmaking mimo ostatniego "patcha" wciąż jest chujowy, raz dostajemy drużyne trzydziestek gdzie najbardziej doświadczony ma 200 wygranych a innym razem wszyscy po ~1200, to jedyny problem :wallbash:

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

A to były zmiany w matchmakingu ostatnio jakieś? xD

 

 

 

Pamietam grę (Normal) sprzed 2 tygodni czy jakoś. Gra mnie wrzuciła do teamu gdzie najwyższy level to był koleś z 15 xD

Jeden z wrogów miał nawet cały lvl 3 i 2 wygrane mecze xD

 

 

 

Ja z prawie 2 letnim stażem i banda 9 "dzieciaków" level od 3 do 15 - czułem się jak bym był opiekunem na koloniach xD

Edytowane przez Kazuun
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Raczej mówiłem o solo/duo ranked Q gdzie full premade jest niemożliwe.

Mam dopiero 29 lvl, myślałem że można ale skoro nie to fail :(

 

Są 3 rodzaje rozgrywek rankingowych.

3v3 - full premade

5v5 - full premade

5v5 - grasz solo lub duo z kolesiem, a resztę dobiera system

Dla każdego "trybu" jest osobny ranking, także przy solo/duo nie jest tak kolorowo, choć jeśli gra się duo bezbłędnie to można carrować większość gier o czym sam się przekonałem. Nikt jednak nie mówi, że jest to łatwe, bo nerwy często puszczają :P

Edytowane przez Empro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, "premade" oznacza że drużyna sklada się z kilku osób które się znają a, nie z 5 randomowych.

 

 

 

Żeby mieć jakieś tam sukcesy w graniu solo trzeba trochę przestawić swój tok myślenia.

 

Trzeba być odrobinę samolubnym. Coś w stylu tego co napisał Empro. Na top powinno się myśleć głównie o sobie i początkowo mieć wyjechane na wszelakie pingi od drużyny. Zależy zakładać, że twoi kompani to idioci i w razie czego Ci nie pomogą :)

Odnośnik do komentarza

No dlatego zaprzestałem gry junglerem bo teksty typu "noob jungler" gdy gość pada 1v1 na topie, dając przeciwnikowi FB potrafią wyprowadzić z równowagi :D

Siedzę teraz spokojnie Yorickiem na topie, prócz ss'ów mam wyje.bane na czat i elo powoli idzie w górę

E tam. Blokujesz takiego agenta i po sprawie. Jungler to najfajniejsza fucha w teamie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...