Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsi to idioci co nie potrafią obrażać kogoś w jego własnym języku.

 

Polak (po tym jak zginął 1v3 w ich jungle): (pipi) się pedale!

Wróg: Sorry, can't understand You

Polak: (pipi)!

Polak: ucz się języków!

Wróg: .... *sigh*

Polak: co za głupia (pipi).... obyś zdechł!

 

 

Nie wiem czy się śmiać, czy płakać w takich chwilach.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co gorsze . To że hamerykanie wyzywają jak nie chce się rozmawiać english czy wszechobecna wrogość Polskich graczy. Ale czego spodziewać się po gimbusach.

Jak grasz na us to gadaj po angielsku, proste. Na eu masz dzieciaki z niemiec które nawet polaków przebijają jeśli chodzi o rage, ruskich co grają jak warzywa i słowa po angielsku nie kumają i francuzów którzy zginą dwa razy i rage quit.
Odnośnik do komentarza

Gram na EU i nawet jeśli potrafię porozumieć się po Angielsku nie mam zamiaru robić tego jeżeli koleś zaczyna mi ubliżać. Pisze w jakimś regulaminie że muszę się posługiwać hamerykańskim ? Już nie raz za taką postawę reporty mówili że dadzą mi.

Odnośnik do komentarza

Mnie też to rozwala - gra dziś, koleś wybiera jakiegoś range idealnie pod mida ale nie lockuje, reszta wybiera bohaterów na topa i bota, lock, a on zmienia wtedy na najbardziej beznadzieją postać jaką mógł, czyli kolejnego gó.wnianego melasa.

Ja jak nie mam co najmniej 2 kolegów do teamu, to w ogóle staram się nie grać. We trzech umiemy wygrywać gry, wystarczy że nie jesteśmy z totalnymi noobami. Bez komunikacji z kumplami w tą grę grać się nie da.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to jak widze, ze ludzie biorą sobie co chcą, bez sensu, jak np Veigar Swain obaj top (we're premade, we go top!) to biorę to co na co mam ochotę, a nie żeby dopasować się do drużyny.

ke?

If they don't give a fuck, then I don't give a fuck either - so in the end.... not a single fuck given ;p

 

 

 

Gram na EU i nawet jeśli potrafię porozumieć się po Angielsku nie mam zamiaru robić tego jeżeli koleś zaczyna mi ubliżać. Pisze w jakimś regulaminie że muszę się posługiwać hamerykańskim ? Już nie raz za taką postawę reporty mówili że dadzą mi.

A jak mówisz jako jedyny po polsku, sam do siebie, to w jakim stopniu jesteś pomocny? Bo mi umknęło...

A dwa, język angielski to nie tylko "hamerykański" więc nie generalizujmy. Chyba, ze takie UK to też "hameryka" dla Ciebie.

 

 

 

 

 

Geez, jak ja nienawidzę tego określenia...

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

A widzisz ja chociaż umiem się posługiwać językiem angielskim używam go tylko z graczami , którzy nie są sfrustrowanymi nerdami i nie mam zamiaru tego zmieniać :D Gra mi się dobrze tylko mniej przekleństw by się przydało od angry nerdów . Teraz tylko na DOTA 2 czekać , tam powinno się trochę odchamić . Powinni uczyć się od graczy Starcrafta 2 nigdy nie spotkałem tam kogokolwiek kto obraża innych.

Odnośnik do komentarza

...na co najlepszym dowodem są posty na forum LoL'a typu

 

Cytując z pamięci:

"Hej

 

Mam trzy konta, teraz gram na tym 'najmłodszym' bo dwa pozostałe mają bana za leaving i flaming.

Chciałem spytać, czy da się przetransferować IP i ranking na to moje główne konto.

 

 

HELP ME RIOT!!!!!!!!!!!!!!oneone!elevenone!!!!!!!"

Odnośnik do komentarza

jak gram warwickiem na jungle to ilość obelg w moja stronę sięga zenitu.

 

przed chwila miałem śmieszną akcję:na środku wszyscy fajtują,to ja postanowiłem się przebić topem i rozdupczyć im bazę.wyciąłem im inhibitor i obrone nexusa+3/4hp nexusa a tu jakis polaczek z mojego teamu mówi,że mnie reportuje bo nie pomagam drużynie(za pomoc często uznawana jest bezsensowna śmierć O_o ).

 

bydło straszne w to gra,nawet w cs non-steam grali kulturalniejsi dresiarze ;p

Odnośnik do komentarza

kulturalniejsi dresiarze ;p

Dżizas, słowo mi uciekło... jak to się nazywało... darn.... jedno wykluczające drugie... nosz fak :/

 

Nooo, ale wiecie o co chodzi ;p

 

 

 

Ludzie reportują za wszystko i wszystkich nie myśląc tak na prawdę o tym. Kij, że reportowany prawdopodobnie wygrał grę swoją akcją etc...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...