Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram na poziomie 1500-1600, teraz drastycznie spadl przez bf3 i diablo3.

Nie jestem uber pr0, ale mam mozg i czasem z niego korzystam i wierzcie lub nie, to pomaga.

Jak widze smiecia, ktory w 5 min potrafi zniszczyc cala gre to zal mi sie robi jak mozna byc takim trashem.

( Nie mam Was we friendach ale wydaje mi sie, ze Ci, ktorzy tak bronia tych cieciow 1/7 to jedni z nich,

Ci ktorzy wierza w elo hell i niemoc wybica sie z tego (pipi).. )

 

 

Właśnie przez takich ludzi jak ty wyniosłem się na EUW.

Odnośnik do komentarza

Jak ktos (pipi) gra to nazwanie tego po imieniu jest tylko stwierdzeniem faktu, nie obraza...

 

 

Ja gram na poziomie 1500-1600, teraz drastycznie spadl przez bf3 i diablo3.

Nie jestem uber pr0, ale mam mozg i czasem z niego korzystam i wierzcie lub nie, to pomaga.

Jak widze smiecia, ktory w 5 min potrafi zniszczyc cala gre to zal mi sie robi jak mozna byc takim trashem.

( Nie mam Was we friendach ale wydaje mi sie, ze Ci, ktorzy tak bronia tych cieciow 1/7 to jedni z nich,

Ci ktorzy wierza w elo hell i niemoc wybica sie z tego (pipi).. )

 

 

Właśnie przez takich ludzi jak ty wyniosłem się na EUW.

 

No i wlasnie przez takie decyzje pojawiaja sie moje problemy.

Edytowane przez wronerro
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko że sądząc po twoich postach. To gdy ktoś daje first blood od razu spamujesz czat "omg repot dis nob feeder".

 

Reasumując. Zasłużony ban.

 

 

Przyszło Ci kiedyś do głowy że zamiast wyzywać, można na przykład podpowiadać ludziom gdy im nie idzie?

 

Np. niedawno miałem kolesia który był niejako zmuszony do jungli (ja grałem akurat blitz support, a inni walneli insta lock na ad, mida topa), powiedział że może spróbować fiddlestickiem bo dużo nim gra na midzie. Ok.

Nie poszło mu na początku to zaproponowałem żeby wszedł na duo top, i niech np. poćwiczy jungle na botach itp.

Wszyscy się zgodzili, i wygraliśmy a ten kolo całkiem nieźle operował fidlem.

 

Ta wiem, brzmi jak sielanka ale serio, mute na trolli i flamerów i trochę ogarnąć resztę drużyny żeby nie odpowiadali na docinki i jest spoczko w ogromnej większości przypadków.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jak ktoś ma ta wartość swoich raportow w trybunale = 0 powinien mieć bana na tydzien, albo dwa i jakieś podniesienie wartości raportów o nie wiem 1 pkt, czy cos takiego. Gdy spadnie znów do zera = ban na dwa tygodnie itp, itd - by się gnojki nauczyły czegoś :P A też wkur.wiają mnie osoby co szantażują na początku "i mid or i troll" i są last pickiem, no dla takich opcja w raporcie powinna być również...

Odnośnik do komentarza

Negative attitude się zalicza pod wszystko z takich (pipi)owych rzeczy, ludzie zazwyczaj punishują za takie gadki, ja nie inaczej i jest ban.

 

Za gówniane raporty też ostatnio poszły chwilowe bany, ludzie się czegoś nauczą. I nie wydaje mi się by 1500 elo było powodem do poczucia wyższości nad innym i flame'u, kiedyś może tak, ale nie z elo boostem, zresztą żadne elo nie jest powodem do tego i dobrze, że ludzie sobie na to nie pozwalają i ślą regularnie reporty.

Edytowane przez hay
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie bardzo, ale widze, ze Was wyobraznia ponosi.

Posadzajce mnie o trollowanie, wymuszanie gry na danym lanie, wyzywanie po stracie fb.

W (pipi)e byliscie- (pipi) widzieliscie. Tyle moge na ten temat powiedziec.

Co innego jest hejtowac o byle (pipi) a co innego powiedziec dosadnie, ze koles przez swoje 1/7 w 13 min rujnuje gre.

No ale juz tacy niektorzy sa, z (pipi) bata nie ulepisz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Posadzajce mnie o trollowanie, wymuszanie gry na danym lanie, wyzywanie po stracie fb.

W (pipi)e byliscie- (pipi) widzieliscie. Tyle moge na ten temat powiedziec.

 

Tak wychodzi z twoich postów, nic na to nie poradzimy. Co do wyobrazni, kilka razy dawales nam do zrozumienia jak to musimy zle grac skoro "bronimy slabych", nie majac nikogo z nas na liscie friendsow... :sorcerer:

 

 

Skoro nazywanie ludzi śmieciami i wyzywanie w grze na bana to "dosadne powiedzenie" ze komuś źle, nawet nie chce wiedzieć jak wygląda twoje wulgarne podejscie...

Odnośnik do komentarza

Za gówniane raporty też ostatnio poszły chwilowe bany, ludzie się czegoś nauczą.

No własnie za te "gówniane" i nieprawdziwe reporty poszły ostatnio 7-dniowe bany... bany do którego się wronek sam przyznał w kilku postach. A to już daje nam bardzo dobre rozeznanie z jakim typem gracza mamy do czynienia.

Odnośnik do komentarza

Na forumku widze hejting nawet przeprowadzasz, także o czym gadamy, rage jak ch.uj i koniec tematu, nie bez powodu bana dostałeś więc nie pie.rdol, że ty tylko zwracasz uwagę - bo za zwracanie uwagi nie banują. Powinni cie zbanować na amen bo tylko w(pipi)iasz innych w grze i ludzie zamiast grać wpadaj w pułapke trolla i odpisują na twoje "uwagi".

Odnośnik do komentarza

Panowie dobrze rozumiem ,że za (pipi)owe reportowanie poszły bany ?

Bardzo dobrze bo trybunał jest po prostu ZALANY OPÓR idiotycznymi reportami ....

Tak, jak ktoś dawał reporty z byle powodu i bez sensu do dostawał 7 dniowego bana za nadużywanie Report systemu. Była tu niedawno dysputa o tym, ale mody wykasowały posty z jakiegoś powodu :/

Odnośnik do komentarza

Panowie dobrze rozumiem ,że za (pipi)owe reportowanie poszły bany ?

Bardzo dobrze bo trybunał jest po prostu ZALANY OPÓR idiotycznymi reportami ....

Tak, jak ktoś dawał reporty z byle powodu i bez sensu do dostawał 7 dniowego bana za nadużywanie Report systemu. Była tu niedawno dysputa o tym, ale mody wykasowały posty z jakiegoś powodu :confused:

 

BARDZO SŁUSZNIE ! Popieram. Trybunał to taki burdel na kółkach ,że się połapać przez takich nie idzie.

Poza tym jakoś faktycznie się lepiej gra przez te ostatnie parę dni :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Mistrzostwa świata sezonu drugiego zbliżają się wielkimi krokami. Wraz z nimi nadchodzi koniec całego sezonu rywalizacji, przewidziany na 23 października 2012 r. Koniec sezonu drugiego oznacza również nagrody za sezon drugi. Wśród atrakcyjnych premii na koniec sezonu przewidziane są m. in.: nowe ikony przywoływaczy, ramki do ekranu wczytywania, bannery profilowe, odznaki na forum i oszałamiająca skórka bohatera. Za chwilę powiemy wam o nich więcej.

 

Wpierw przyjrzyjmy się pewnym zmianom w systemie rankingowym, dzięki którym intensywność waszej rywalizacji wzrośnie, a wasze wysiłki zostaną jeszcze bardziej docenione. W wrześniowego patcha wprowadzamy usprawnienia do gry rankingowej. W trzecim sezonie postaramy się wprowadzić więcej zmian i ulepszeń.

 

Przed nami podsumowanie.

 

Zmiany:

 

Nagrody za sezon drugi będą przyznawane na podstawie największej liczby pkt. w rankingu gracza, licząc od teraz do końca sezonu. Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu punktowego, zostaje on już na dobre, a grając więcej, można tylko zyskać. Aby to umożliwić, najlepsza, dotychczasowa, pozycja gracza w rankingu, zostanie zastąpiona jego obecną. Od tego momentu, najlepsza pozycja gracza w rankingu, posłuży nam do zadecydowania, którego poziomu nagrody powinien on otrzymać na zakończenie sezonu.

Dodajemy nowy poziom! Poz. diamentowy będzie teraz najwyższy. Inne poziomy zostały odpowiednio rozszerzone, aby każdy gracz w rankingu mógł zakwalifikować się na odpowiedni poziom po zmianach i otrzymać nagrodę. Gracze, którzy dołączyli do drużyny z dniem 1 września będą musieli wygrać ze swoim zespołem 5 meczów, aby zakwalifikować się do grupy nagrodzonych.

Ulepszyliśmy grafikę medali na profilach przywoływaczy. Na każdym kolejnym poziomie dostaniecie wspaniałe, nowe medale.

Poziomy punktowe będą się odtąd dodatkowo dzielić na „rangi”. Rangi te pokazują, ile punktów brakuje danemu graczowi do kolejnego poziomu. Awansując na wyższą rangę, przywoływacz jeszcze bardziej uwydatnia swój medal.

 

Nagrody:

 

Poziom brązowy:

 

Brązowa ikona przywoływacza na każdy rodzaj kolejki (drużynowa 3v3, solo 5v5, drużynowa 5v5), w której przywoływacz posiada poz. brązowy

 

Poziom srebrny:

 

Srebrna ramka na ekranie wczytywania

Srebrna ikona przywoływacza na każdy rodzaj kolejki, w której przywoływacz posiada poz. srebrny

 

Poziom złoty:

 

Skórka „Wojenna Janna”

Złota ozdoba na bannerze profilu przywoływacza

Złota ramka na ekranie wczytywania

Złota ikona przywoływacza na każdy rodzaj kolejki, w której przywoływacz posiada poz. złoty

 

Poziom platynowy:

 

Platynowa odznaka na forum

Skórka „Wojenna Janna”

Platynowa ozdoba na bannerze profilu przywoływacza

Platynowa ramka na ekranie wczytywania

Platynowa ikona przywoływacza na każdy rodzaj kolejki, w której przywoływacz posiada poz. platynowy

 

Poziom diamentowy:

 

Diamentowa odznaka na forum

Skórka „Wojenna Janna”

Diamentowa ozdoba na bannerze profilu przywoływacza

Diamentowa ramka na ekranie wczytywania

Diamentowa ikona przywoływacza na każdy rodzaj kolejki, w której przywoływacz posiada poz. diamentowy

 

Grał we wszystkich rodzajach kolejek: osiągnął oznaczenie poziomu punktowego w kolejkach: 5v5 solo, 5v5 drużynowej i 3v3 drużynowej

Specjalna ikona przywoływacza, oparta na najniższym poziomie punktowym, jaki udało się osiągnąć graczowi w trzech rodzajach kolejek

 

Otrzymacie należne nagrody tuż po zakończeniu sezonu. Pozostańcie jednak czujni - w nadchodzących tygodniach zdradzimy wam więcej szczegółów na temat skórki, odznak i innych atrakcyjnych dodatków. GLHF!

 

 

no nic, trzeba tryhardowac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...