Skocz do zawartości

PGL #4 Turniej Halo: Reach 4v4 na Targach ON/OFF 2010 [Zakończony]


_Bobek_

Rekomendowane odpowiedzi

Flaha, ta mapa to syf nieprzeciętny ;] 1v1 już na (bad)Assylum lepiej wypada i wcale nie ma dużo szukania ;] trzeba było dać co najwyżej ten remake Prisonera. Przyznam się szczerze że w meczu ze Złotym gdzieś tak przy 6 fragu, jak już znudziło mi się umieranie wchodząc nad spawn point poszedłem zapalić, a co lepsze jak wróciłem to Złoty na mnie czekał!

 

<3 Złoty ;]

Odnośnik do komentarza

Flaha, ta mapa to syf nieprzeciętny ;] 1v1 już na (bad)Assylum lepiej wypada i wcale nie ma dużo szukania ;] trzeba było dać co najwyżej ten remake Prisonera. Przyznam się szczerze że w meczu ze Złotym gdzieś tak przy 6 fragu, jak już znudziło mi się umieranie wchodząc nad spawn point poszedłem zapalić, a co lepsze jak wróciłem to Złoty na mnie czekał!

 

<3 Złoty ;]

A po czym to wnioskujesz, że ta mapa to syf nie przeciętny? Może po tym, że to była główna mapa MLG 1v1?

Odnośnik do komentarza

Flaha, ta mapa to syf nieprzeciętny ;] 1v1 już na (bad)Assylum lepiej wypada i wcale nie ma dużo szukania ;] trzeba było dać co najwyżej ten remake Prisonera. Przyznam się szczerze że w meczu ze Złotym gdzieś tak przy 6 fragu, jak już znudziło mi się umieranie wchodząc nad spawn point poszedłem zapalić, a co lepsze jak wróciłem to Złoty na mnie czekał!

 

<3 Złoty ;]

A po czym to wnioskujesz, że ta mapa to syf nie przeciętny? Może po tym, że to była główna mapa MLG 1v1?

 

Wnioskuję bo kampienie straszne, a że była główną mapą MLG to spoko, widać byli ludzie którzy chcieli grać 1v1 i sprawialo im to przyjemność. Moją subiektywna ocenę znasz. Poza tym na MLG świat się nie kończy ;]

Odnośnik do komentarza

Cyt

 

"Dziwne, ze jeszcze wczoraj miales inne zdanie Krzysztof. I to nie jest na zasadzie kto woli to czy to, w HALO sie gra 4v4 koniec i kropka - tymbardziej w te HALO. W ogole po co sie zastanawiac?... jak to ma tak wygladac to naprawde stacza sie to wszystko i rece opadaja.

 

Czemu 4v4 zamiast 2v2? Mapy sa zrobione do 4v4, cala rozgrywka jest pod 4v4, MLG ma zasady pod 4v4 i caly swiat gra 4v4. To jest GRA 4 na 4 i nie chodzi o preferencje, bo ktos lubi grac 2s zamiast 4s... po prostu cofamy sie w rozwoju grajac 2v2 (bo nikt tego nie gra, a wyniku sa typu 30-20 po 15 minutach gry) SZCZEGOLNIE na takiej imprezie jak ON/OFF gdzie bedzie pelno osob i nie jest to samodzielny turniej Halo gdzie frekwencja nie dopisze. Inymi slowy czemu nie wyprobowac jak ta gra dziala w 4v4? Nowe Halo, swietny setup, nowe mozliwosci i swiezy start... chyba o to nam wszystkim chodzilo? Wiec ruszajcie dupska i pokazcie, ze Polacy tez potrafia grac w Halo na poziomie, bo za kilka miesiecy bedzie plakanie typu "eee jestesmy w tyle za kazdym krajem EU, bo u nas nie ma turniejow 4v4". "

 

 

 

Pozwólcie, ze ja się wypowiem jako osoba "nowa' zaczynajaca dopiero brac udział w turniejach.

 

Gra docelowa 2 vs. 2 faktycznie nie jest celem Halo poniewaz inną taktykę przyjeło Bungie (4 vs. 4). Trzeba miec swiadomośc tego, że zebranie ludzi w dwa zespoły 4 vs. 4 w większości przypadków będzie miało charakter okazjonalny - patrz customy (z wielu powodów). Dlatego granie 2 vs. 2 ma tez swój sens lecz jako element dodatkowy. Dlaczego tak twierdze. Poniewaz znam "halowiczow", którzy grają parami i niezle im to idzie (łatwiej sie jest dopasowac i ustalac taktyke na mecz). Podsumowaniem wszystkiego są oczywiście LAN'y 4 vs.4. Ale jak chcemy miec lan'y z kilku drużyn, takie na dwa dni rozgrywek to zarówno potrzebne jest 1 vs. 1 jak 2 vs. 2 itd. No i mozna wtedy mysleć powaznie o turniejach MLG poza granicami naszego Panstwa (Może by tak dwa zespoły).

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Raptor ma rację, pojedziecie, ustalicie na miejscu. "Póki co" traktujcie to jako zabawa, dopóki MLG nie wyskoczy z własnym turniejem w Reach i sprawdzonymi zasadami.

Przeciez w ostatni weekend odbyl sie pierwszy turniej w Reach (MLG Doritos Pro-Gaming Combine), tutaj masz wyniki: http://www.mlgpro.com/content/page/316045/MLG-D-C-Hall-of-Champions/2

Ponad 200 teamow testowalo nowe zasady ;)

Odnośnik do komentarza

Raptor ma rację, pojedziecie, ustalicie na miejscu. "Póki co" traktujcie to jako zabawa, dopóki MLG nie wyskoczy z własnym turniejem w Reach i sprawdzonymi zasadami.

Przeciez w ostatni weekend odbyl sie pierwszy turniej w Reach (MLG Doritos Pro-Gaming Combine), tutaj masz wyniki: http://www.mlgpro.com/content/page/316045/MLG-D-C-Hall-of-Champions/2

Ponad 200 teamow testowalo nowe zasady ;)

Tylko piszę swoje zdanie... nie bijcie:) a co do linka to mam dwa pytania. Czemu zwycięzcy to ludzie których nigdy na MLG nie widziałem? And what's with the fvckin pandas? :potter:

Testowało, dobre słowo, masz może pojęcia jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza

Ja mam głupie wrażenie żę każdy chce żeby to wyglądało jak w Usa wacko.gif

 

Co do turnieju 1vs1 ,Reach to nie jest jest halo:ce żeby grać wizarda,Gram prawie codziennie z koleszką z Niemczech 1vs1 i mapa Sanctuary Mlg oczywiscie pasuje do takiej rozgrywki

 

 

Generalnie Jak by było wiadomo Jaki typ rozgrywki będzie i o której godzinie to sie rozpocznie było by po sprawie ,W ogóle turniej FFa {What?}

 

Mówię zrobić FFA bez drabinki przegranych na starcie, bez możliwości udziału ludzi ze sceny (zeby inni się nie zrazili) a po tym FFA które potrwało by max 2 godz. zrobić 4v4

Durniejszego pomysłu to dawno nie słyszałem ninja.gif

Edytowane przez STory
Odnośnik do komentarza

Ja mam głupie wrażenie żę każdy chce żeby to wyglądało jak w Usa wacko.gif

 

Co do turnieju 1vs1 ,Reach to nie jest jest halo:ce żeby grać wizarda,Gram prawie codziennie z koleszką z Niemczech 1vs1 i mapa Sanctuary Mlg oczywiscie pasuje do takiej rozgrywki

 

 

Generalnie Jak by było wiadomo Jaki typ rozgrywki będzie i o której godzinie to sie rozpocznie było by po sprawie ,W ogóle turniej FFa {What?}

 

Mówię zrobić FFA bez drabinki przegranych na starcie, bez możliwości udziału ludzi ze sceny (zeby inni się nie zrazili) a po tym FFA które potrwało by max 2 godz. zrobić 4v4

Durniejszego pomysłu to dawno nie słyszałem ninja.gif

Durniejszego? Ja slyszalem, granie turniejów 2v2 w Halo reach. Pewnie, że chcemy żeby było jak w USA bo jeśli nie będziemy grac turniejów 4v4 to dupa będzie nie scena nic nie będziemy potrafili. 2v2 to nie jest Halo reach koniec kropka. Nie wiem kim ty jesteś Story, ale widzę że grasz dłużej w Halo niż ja i znasz się lepiej to może mnie oświecisz dlaczego mój pomysł jest durny a przy okazji zaproponujesz coś lepszego?

Odnośnik do komentarza

Dlatego Flash mozę żę nie mam zamiaru sie patrzeć jak typy jakieś grają ffa a my sie patrzymy zeby ich nie zrazić grą zeby frekwencja była thumbsup.gif jeżeli to jest twoja rozumowanie to spoko to po prostu gracze ze sceny niech przyjadą na 15 i będzie w porządku sleep.gifhuh.gif

Mówie taki turniej FFA przy set upie 16 konsol bez drabinki przegranych to kwestia 2-3 godz, zaczynając od godz 10 powiedzmy turniej 4v4 zaczelibsmy o 12, powiedzmy z ograniczeniem druzyn do 12 i spokojnie wszystko rozegramy do 20.

Odnośnik do komentarza

ps. Zimol opinie sa raczej pozytywne, a nie znasz ich, bo w tym turnieju mogli grac tylko amatorzy.

No i dziękuję, za wyczerpującą odpowiedź. Gdzie można załadować tryby z tego turnieju?

No i chyba Pucket przy okazji MLG relacji wspominał, że większość PROsiątek nie tknęła Reach, widać sporo w tym prawdy.

 

Nie odpowiedziałeś na jedno moje pytanie... What's with the fuckin pandas?!

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

ps. Zimol opinie sa raczej pozytywne, a nie znasz ich, bo w tym turnieju mogli grac tylko amatorzy.

No i dziękuję, za wyczerpującą odpowiedź. Gdzie można załadować tryby z tego turnieju?

No i chyba Pucket przy okazji MLG relacji wspominał, że większość PROsiątek nie tknęła Reach, widać sporo w tym prawdy.

 

Nie odpowiedziałeś na jedno moje pytanie... What's with the fuckin pandas?!

Zasady: http://www.bungie.net/Stats/Reach/FileShare.aspx?player=MLG%20Gametypes

Ummm pandas're cool, lolz.

2e3bsxx.jpg

Edytowane przez FiL4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...