Skocz do zawartości

PGL #4 Turniej Halo: Reach 4v4 na Targach ON/OFF 2010 [Zakończony]


_Bobek_

Rekomendowane odpowiedzi

Joł

 

Jednak turniej sie odbedzie.

 

Czas: 23 października (sobota) 2010

Miejsce: Warszawskie Centrum Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa (Hala nr 1)

Rozgrywka: ?

Tryby: MLG

 

POWODZENIA!

 

http://onoff.mtp.pl/...e-data-godziny/

 

Generalnie jestem w h...j zawiedziony. Wcześniej nawet nikt nie wspomniał że wjazd na impreze będzię kosztował 30zł ..ku... co to jest ,najpierw 4 dni przed turniejem dowiadujemy sie ze będzie [jednak] 4vs4 gdzie czasu do nawet zagrania z nową drużyną jest nic to w dodatku sie dzisiaj dowiaduje ze wjazd na turniej to kwota 30zł .Co to ma być ? żarty jakieś sick.gif generalnie nie wiem czy wszyscy wiedzą o tym więc pisze jeszcze raz chociaż już zonk jest .pozdro 650

Odnośnik do komentarza

Joł

 

Jednak turniej sie odbedzie.

 

Czas: 23 października (sobota) 2010

Miejsce: Warszawskie Centrum Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa (Hala nr 1)

Rozgrywka: ?

Tryby: MLG

 

POWODZENIA!

 

http://onoff.mtp.pl/...e-data-godziny/

 

Generalnie jestem w h...j zawiedziony. Wcześniej nawet nikt nie wspomniał że wjazd na impreze będzię kosztował 30zł ..ku... co to jest ,najpierw 4 dni przed turniejem dowiadujemy sie ze będzie [jednak] 4vs4 gdzie czasu do nawet zagrania z nową drużyną jest nic to w dodatku sie dzisiaj dowiaduje ze wjazd na turniej to kwota 30zł .Co to ma być ? żarty jakieś sick.gif generalnie nie wiem czy wszyscy wiedzą o tym więc pisze jeszcze raz chociaż już zonk jest .pozdro 650

 

 

Nie podoba mi się ten ton.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Joł

 

Jednak turniej sie odbedzie.

 

Czas: 23 października (sobota) 2010

Miejsce: Warszawskie Centrum Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa (Hala nr 1)

Rozgrywka: ?

Tryby: MLG

 

POWODZENIA!

 

http://onoff.mtp.pl/...e-data-godziny/

 

Generalnie jestem w h...j zawiedziony. Wcześniej nawet nikt nie wspomniał że wjazd na impreze będzię kosztował 30zł ..ku... co to jest ,najpierw 4 dni przed turniejem dowiadujemy sie ze będzie [jednak] 4vs4 gdzie czasu do nawet zagrania z nową drużyną jest nic to w dodatku sie dzisiaj dowiaduje ze wjazd na turniej to kwota 30zł .Co to ma być ? żarty jakieś sick.gif generalnie nie wiem czy wszyscy wiedzą o tym więc pisze jeszcze raz chociaż już zonk jest .pozdro 650

 

 

Nie podoba mi się ten ton.

Straszne.ninja.gif

Odnośnik do komentarza

W związku z tym, że jeden monitor nie przetrwał podróży, będziemy mieli tylko 1 setup 4v4. Ponadto chciałbym poprosić wszystkich, którzy mogą, żeby zabrali ze sobą tyle kabli sieciowych (rj-45), ile mają. Torba z sieciówkami też nie dotarła na miejsce.

 

Każdego, kto uważa to za żart zapraszam do zrobienia paru imrez za nas. Dziękuję, dobranoc.

Odnośnik do komentarza

 

 

Każdego, kto uważa to za żart zapraszam do zrobienia paru imrez za nas. Dziękuję, dobranoc.

 

Weś sie ogarnij człowieku ,robienie imprez a przekazywanie informacji lolblink.gif

 

Gdyby ktoś poinformował że wjazd będzie płatny to by było wszystko ok,a generalnie nikt ,po prostu nikt z organizatorów nie przekazał ze trzeba płacić .ninja.gif

Odnośnik do komentarza

A ciężko samemu oblukac stronę imprezy?? Sam się ogarnij... Jeszcze nie widziałem targów z darmowym wstępem... No chyba że liczyłeś że jako główna atrakcja gracze Halo wchodzą za darmo.

Przypominam że turniej wyszedł w ostatniej chwili. Z całym szacunkiem jest co robić i o rzeczach oczywistych jakimi dla mnie jest płatny wstęp można chyba zapomnieć?

Nie pasuje ze sprawy przybrały taki obrót? Oki - następnym razem jak nie dostaniemy miesiąc wcześniej info że mozna zrobic turniej to grzecznie odmówimy... Będziemy mieć kupę czasu żeby myśleć o pierdołach. Podobnie ze zmianą formy turnieju - nie będziemy się pie..lić i prosić o zmiany - jak sobie ustali ORGANIZATOR tak zostanie.

Nie będzie płaczu ze się z drużyną nie zgracie, że za późno info i ogólnie do dupy.

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Zuzu, chciałbym jednak zauważyć, że granie w Halo leży wyżej w hierarchii niż alkoholizm :potter:

Polemizował bym, picie to jest nasz pierwszy sport narodowy, u nas MLG w tej dyscyplinie napewno przebiło to w jułesj:)

 

Co niektórym osobą na forum wydaje się że gracze halo to pępek wszechświata, powinno im się wysyłać limuzyne pod chatę ( co by na dojazd nie tracili kasy), a na wejściu powinien być rozwinięty czerwony dywan, a nie płacić za wjazd.

Organizatorzy targów powinni zapraszać scenę halo 6 m-cy przed targami, bo dzięki temu będą mieli tysiące ludzi więcej na targach, buhaha

 

Turniej halo to tylko mały dodatek do targów o którym wiedzą raczej sami zainteresowani (nisza w niszy), Polska to nie hamburgeland i MLG.

Ludziska zejdźcie na ziemie, sama możliwość zagrania na lanie 4v4 w halo powinno być wystarczające dla ludzi biorących udział.

Nagrody?? hmm jak scen liczy kilkadziesiąt osób, a na turnieje przyjeżdża kilkanaście osób

Organizatorzy robią to za free i poświęcają swój czas żeby ktoś sobie mógł zagrać na lanie.

Nie marudzić tylko grać:)

Odnośnik do komentarza

Dacie Panowie znać jak zakończyły się zmagania ;)

 

Alkoholik dobrze prawi odnośnie organizacji, ktoś próbuje coś ogarnąć a jeszcze ktoś narzeka...

Wniosek prosty...Nie pasuje to nie brać udziału. Nikt nikogo za rączkę nie będzie prowadził a tymbardziej prosił.

Juz zupdateowalem nazwe tematu z wynikami.

1st Polish Dream Team

2nd Last Hope

3rd W.O.D.K.A

 

Final zakonczyl sie wynikiem 6:1 dla PDT.

 

Wielkie gratulacje dla wszystkich.

 

Szkoda, ze sie te targi nie odbywaly za tydzien :/.

Odnośnik do komentarza

jaki byly nagrody?

Za 1 miejsce rok polskiego Golda + preorder Fable 3 oraz puchary (dla calego Top 2).

 

Na jakich mapach były rozgrywane mecze ?

Gralismy na zasadach MLG 1.1, wiec bylo nawet Sanctuary 1.1 zamiast Asylum.

 

P.S. Ile drużyn brało udział w turnieju ?

8.

 

Najlepszy mecz CTF Sanctuary z 0-2 PDT zrobilo come back i wygralo 3-2 :D GG LH :empathy:

 

Nie sadzilem, ze to powiem po tym turnieju, bo sam malo gralem w nowe Halo, ale Reach 4v4 jest naprawde fajne na LAN'ie. Jest jakby to powiedziec... inne (bloom DMR'a jest jakby latwiejszy do opanowania) niz na Xbox LIVE + zalicza wszystkie strzaly praktycznie idealnie.

Edytowane przez FiL4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.