Skocz do zawartości

PGL #4 Turniej Halo: Reach 4v4 na Targach ON/OFF 2010 [Zakończony]


_Bobek_

Rekomendowane odpowiedzi

http://cybersport.pl/newsy/pelny/PDT_wygrywa_Halo_Reach_4v4_na_Targach_ON_OFF_2010/0/0/0/0

 

Były to pierwsze zawody organizowane w tą produkcję w Polsce, a cały turniej odbył się na targach ON/OFF w Warszawie. Gra zmieniła totalnie swoją rzeczywistość, pojawił się miedzy innymi nowy silnik gry, nowe mapy oraz nowy system strzelania. Dzięki temu wszystkie drużyny, które przystąpiły do rozgrywek stały na równym poziomie, ponieważ nikt wcześniej nie miał przyjemności testować gry.

Trochę dziwne. Co nie zmienia faktu, że miło przeczytać taki news na stricte pc-towej stronie.

Odnośnik do komentarza

Fajnie było. Reach to fajna gra. Fajnie będzie w to pograć więcej.

 

GGs PDT, bierzemy się za treningi 4v4, jak to powiedział kiedyś Flaha "ale wiesz, że to jeszcze nie koniec?!" xD :*

 

see Ya later, Krokodajls ;)

Ja sobie nie przypominam tych słów :> Fajnie się grało, szkoda tego jednego stanowiska bo jednak stało te biedne 7 monitorów które aż prosiły się o ten jeden więcej ale cóż czasami musi się coś zepsuć, żeby później było dobrze. Dobrze się grało w reach 4v4, co do finałów to wydaje mi się, że dużo nam dała wygrana pierwszej mapy sanctuary, wiadomo 1 gra najważniejsza. Dzięki za gre i organizacje. Pozdrawiam Kasie :P Mój team i wszystkich którzy byli na turnieju a w szczególności dla Goldiego (dzięki za nocleg!).

PS. Barth proszę następnym razem info troszkę wcześniej a pomogę coś załatwić z sponsorami i rozrzuci się info po stronach.

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza

"Ja" to nie Top 5 w Polsce w Halo 3 i kazde inne Halo! :D <3 Goldi69-PL- ;B

 

Oj musze tu troche oliwy do ognia dolac :P

 

FiL'ut mam jakies zdanie wyrobione, widzialem jak grasz w kazda jedna czesc Halo, i nie uwazam ze jestes slaby, ale twierdze ze nie masz talentu i tyle. Jedyne co masz to za duzo wolnego czasu i grasz w Halo (1,2,3 bo ponoc w 4 malo) bardzo, bardzo duzo. Duzo wiecej od wszystkich innych i tym nadrabiasz swoje braki w talencie i to pozwala Ci nie odstawac od czolowki [tu mam na mysli tych z talentem ;) ]

Aim masz sredni, nie robisz zadnych spektakularnych akcji, jestes poprostu żemieślnikiem. Cos jak gra w Senssible Soccer na schematch i strzelanie goli na 2,3 sposoby (zero finezji).

Mi to wcale nie przeszkadza i do czlowieka jako osoby tez do Ciebie nic nie mam, ale gra Twoja mi sie nie podoba i tyle.

 

peace

 

Flash n/p, jak moge to pomoge, mam nadzieje ze wyrko bylo wygodne i sorki ze zostawilem Was samych, ale musialem uciekac pomagac nastepnym ;)

Edytowane przez Goldi69-PL-
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, dobra - mowcie to sobie na turniejach :P.

Nie chce tu nikogo bronic (Fila) ani nikomu dorzucac (reszta), ale cale top sceny Halo rownie mocno nolifeowalo przy halo1,2,3 (przy 3ce juz zdecydowanie mniej, a Reach to juz roznie bywa), wiec gadasz bzdety Zlotas :P. Nie wazne kiedy sie logowalem (przez bungie.net rowniez mozna sprawdzac) to widzialem wystarczajaco duzo naszych prosow online o przeroznych porach :). Wazne, ze maja fun, spotykaja sie na turniejach itp.

Kazdy z nich ma talent i kazdy ma duze doswiadczenie rzemieslnicze. Roznica jest jedna: Jedni graja troche bardziej widowiskowo, drudzy mniej... ale to nie wazne, bo na turniejach liczy sie efekt koncowy. Praktyka czyni mistrzem - sam talent nie zalatwi sprawy (mozesz miec 4 swietnych graczy, ktorzy nie maja teamplayu wspolnego i przegraja z mniej utalentowanymi, ktorzy maja).

A na rozluznienie Piosenka ;].

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Otoz to Raper ;)

 

Jezeli chodzi o sam turniej to chcialbym podziekowac wszystkim ktorzy sie zjawili, pojawily sie nowe twarze co mnie bardzo cieszy ;).

Barthowi/Razowi/Kasii za ogarniecie tego, moim timejtom i oczywiscie Goldasowi za nocleg i LANa ;).

 

Dobrze bylo sprawdzic ta gre offline, musze powiedziec, ze sie nie zawiodlem i mialem fun.

 

Ogolnie to myslalem, ze bedzie wiecej teamow, moze jakby info bylo rzucone wczesniej to wygladaloby to inaczej.

Dlatego na przyszlosc starajcie sie dawac je jak najszybciej.

Jedynym HUGE minusem bylo to, ze stanowisko mielismy kolo jakiejs jebanej sceny, gdzie caly czas dudnilo i czasami ciezko bylo skupic sie na grze, sluchaniu timejtow itd.

 

pozdro

Edytowane przez _Bobek_
Odnośnik do komentarza

"Ja" to nie Top 5 w Polsce w Halo 3 i kazde inne Halo! :D <3 Goldi69-PL- ;B

 

Oj musze tu troche oliwy do ognia dolac :P

 

FiL'ut mam jakies zdanie wyrobione, widzialem jak grasz w kazda jedna czesc Halo, i nie uwazam ze jestes slaby, ale twierdze ze nie masz talentu i tyle. Jedyne co masz to za duzo wolnego czasu i grasz w Halo (1,2,3 bo ponoc w 4 malo) bardzo, bardzo duzo. Duzo wiecej od wszystkich innych i tym nadrabiasz swoje braki w talencie i to pozwala Ci nie odstawac od czolowki [tu mam na mysli tych z talentem ;) ]

Aim masz sredni, nie robisz zadnych spektakularnych akcji, jestes poprostu żemieślnikiem. Cos jak gra w Senssible Soccer na schematch i strzelanie goli na 2,3 sposoby (zero finezji).

Mi to wcale nie przeszkadza i do czlowieka jako osoby tez do Ciebie nic nie mam, ale gra Twoja mi sie nie podoba i tyle.

 

peace

 

Flash n/p, jak moge to pomoge, mam nadzieje ze wyrko bylo wygodne i sorki ze zostawilem Was samych, ale musialem uciekac pomagac nastepnym ;)

1. Nigdy nie biore snajpy w teamie co nie znaczy, ze nie potrafie z niej strzelac, bo. . .

2. . . .bo jakbys zagral ze mna chociaz raz Octagona w H3 to bys zobaczyl, ze potrafie robic "spektakularne akcje".

3. W Halo 3 tylko Bobek wygral tyle samo turniejow w Polsce co ja, wiec chyba to o czyms swiadczy.

4. Kazdy ma prawo do swojego zdania i szanuje je, ale szkoda, ze nie ogladales do konca wszystkich gier na ostatnim turnieju z mojego ekranu. Wtedy bys zobaczyl, ze cos tam strzelalem na Countdown TS i pewnie bys nie zmienil zdania (bo kazdy ma fuksa), ale. . .

5. Jesli nie mam talentu do Halo to mam przynajmniej do tenisa. . . nie kazdy moze byc we wszystkim dobry, prawda? :blush:

6. I na koniec jako zwykly RZemieslnik spytam o Twoje Top 5 w Halo 3.

 

peace.

 

ps. Nastepnym razem jak bedzie turniej w Wawie to zamawiam nocleg u Goldiego, ofkorz jesli chcesz sie odwdzieczyc za PHN3 ;)

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Ogolnie same targi byly dosc nudne (podobno sa statystyki, ze PGA bylo 10 krotnie wieksze pod wzgledem powierzchni w metrach kwadratowych), ale turniej (dzieki Barth i Kasia, Razgriza nie lubie dlatego mu nie dziekuje) jak i sama otoczka turnieju bardzo mi sie podobała :) (dziangz Bieniu za hosta, twoja matka ma dobry upload). Szkoda troche, ze bylismy za sceną, na której dzwiek był taki beznadziejny, ze chyba jakis murzyn, który lubi duzo basu nad tym pracował. Reach wydaje sie byc fajny na LANie, wiec moze sie jeszcze poswieci troche czasu na ta gre. Jak juz inni mowili, szkoda, ze teamow malo, ale musimy sie do tego przyzwyczaic. Skoro juz miesiac po premierze Reacha jest malo osob zainteresowanych, to nie zmieni sie wiele pod wzgledem frekwencji (moze jeszcze przyjada osoby, ktore jezdzily w h3 na turnieje.) Teraz czekac na turniej online i z tego co Barth wspominal, to ma cos jeszcze byc w grudniu.

 

Boj boj!

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

1. Nigdy nie biore snajpy w teamie co nie znaczy, ze nie potrafie z niej strzelac, bo. . .

2. . . .bo jakbys zagral ze mna chociaz raz Octagona w H3 to bys zobaczyl, ze potrafie robic "spektakularne akcje".

3. W Halo 3 tylko Bobek wygral tyle samo turniejow w Polsce co ja, wiec chyba to o czyms swiadczy.

4. Kazdy ma prawo do swojego zdania i szanuje je, ale szkoda, ze nie ogladales do konca wszystkich gier na ostatnim turnieju z mojego ekranu. Wtedy bys zobaczyl, ze cos tam strzelalem na Countdown TS i pewnie bys nie zmienil zdania (bo kazdy ma fuksa), ale. . .

5. Jesli nie mam talentu do Halo to mam przynajmniej do tenisa. . . nie kazdy moze byc we wszystkim dobry, prawda? :blush:

6. I na koniec jako zwykly RZemieslnik spytam o Twoje Top 5 w Halo 3.

 

peace.

 

ps. Nastepnym razem jak bedzie turniej w Wawie to zamawiam nocleg u Goldiego, ofkorz jesli chcesz sie odwdzieczyc za PHN3 ;)

 

 

1 i 2 sie wykluczaja, przeczac logice. Chetnie bym kiedys zobaczyl jakis Twoj Montage, jednak mimo tysiecy rozegranych gier zapewne nie ma wystarczajacej ilosci materialu :P

3. to swiadczy o tym ze zawsze do PDT sciagales sobie dobrze grajacych kolegow, od zawsze tak bylo. Z Pih'em nic nie mogles juz ugrac, zrobiles trasfer na Raptora, potem z Raptorem tez nie szlo to znowu zmieniales na lepszych. Jak przyszly czasy ze sie popsuly Twoje stosunki na scenie to kolegow z zagranicy sciagac zaczales co by ciagneli wynik do gory. Nie uwazam ze to jest zle, bo poziom trzeba podnosic, jednak nie dziw sie ze masz najwiecej wygranych skoro zawsze kombinujesz tak zeby grac z najlepszymi w teamie.

4. Countdown TS, wiesz raz do roku to i kura piardnie, ja grajac lacznie w ta gre moze 30 meczy, zrobilem Perfection w pierwszym meczu 17:0 z czego 12 killi ze snajpy, a glowy mi takie siedzialy ze sam sie dziwilem, fakt ze gralismy z nietoperzami, ale jak widac moze wyjsc czasmi dobry mecz nawet noobowi.

5. oczywiscie moze tak byc, wiem ze masz w tenisa jakies puchary i moze faktycznie dobry jestes, nie wiem nie widzialem.

6. Nie znam wszystkich ludzi ze sceny, np Ciacho widzialem 1 raz w zyciu. Z tych co znam i maja talent to wymienie Ci 3 najlepszych: Kerlo, Bobek, Flaha. w drugim koszyku widzial bym Boczek Bieniu Juan i Fil4 ;) jednak sa jeszcze ludzie ktorzy maja talent podobnie jak piersza trojka, jednak nie graja tyle co inni bo albo nie moga, albo maja na ta gre wy(pipi)..... Soul (manualnie moze nawet najlepszy w PL, chyba nalecialosc po bijatykach, tak szybko jak chlopak przyswoil DM, BXR itd to chyba nikomu to sie nie udalo), Uzny (za(pipi)isty we wszystko czego sie dotknie,najlepszy dowod jak na perfekcie w RockBanda robil kawalki tak na(pipi)... ze spadal z krzesla), Jezus (co prawda gral tylko w H2 ale tez byl niesamowity, jak dzien przed ktoryms turniejem w BG pokazali mu Wizarda i chlopak po jednym dniu gry gral lepiej od nie jednego ze sceny, teraz uwaga male zaskoczenie....... LeX - tak ten sam co gral teraz w Last Hope, z lexem czasami lanujemy i to co czasem robi to naprawde wielki podziw, a jak jeszcze z Małpa jest w składzie (Soulem) to naprawde ja z Juanem w Dupsko dostajemy wszystkie ich hosty i polowe swoich.

 

uuuf koniec

 

co do ps. PHN3 i Twoja goscine pamietam i niezaleznie od tego zawsze mozesz wpasc, nie tylko jak bedzie turniej. Lokum mam calkiem male, ale jak bylo widac ostatnio dalo sie kilka osob przekimac. Ja to jestem juz za stary na robienie jakis Mega Lanow, ale widze ze jakas nowa morda obiecuje na forum jakies turnieje w wawie a i lana teraz chce robic, trzeba go tylko sprowadzic na wlasciwa droge (Halo C.E.) i moze podejmie sie zrobienia jakiegos H1 Lan Party in Warsaw ;P

Odnośnik do komentarza
Z tych co znam i maja talent to wymienie Ci 3 najlepszych: Kerlo, Bobek, Flaha. w drugim koszyku widzial bym Boczek Bieniu Juan i Fil4 ;)
Jeblem. Widać Goldi tyle o pozimie graczy wiesz co ja o szydełkowaniu ;).

 

Dlatego,ze nia ma Cie w 1wszej 3jce? , Goldi akurat jest na scenie praktycznie od poczatku i kazdego zna i ma prawo do swojego zdania

Odnośnik do komentarza
Z tych co znam i maja talent to wymienie Ci 3 najlepszych: Kerlo, Bobek, Flaha. w drugim koszyku widzial bym Boczek Bieniu Juan i Fil4 ;)
Jeblem. Widać Goldi tyle o pozimie graczy wiesz co ja o szydełkowaniu ;).

 

Dlatego,ze nia ma Cie w 1wszej 3jce? , Goldi akurat jest na scenie praktycznie od poczatku i kazdego zna i ma prawo do swojego zdania

Również Goldi słynie od początku sceny że co by się nie działo ona zawsze miał swoje zdanie :P

A tak po za tym to też prawda, grając z najlepszymi a nawet przeciwko nim uczysz się znacznie więcej niż grając z przypadkowymi graczami.

 

Ale już na temat może ktoś napisze w końcu ile to teamów było na tym turnieju?

 

 

 

ps:Glodi dobrze wiesz że Uzny to robot jego nie można oceniać :P

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Ale już na temat może ktoś napisze w końcu ile to teamów było na tym turnieju?

 

 

 

ps:Uzny to robot jego nie można oceniać :P

Osiem. Byly z tego co mi wiadomo nawet specialnie ograniczone do tej liczby (tylko jeden setup).

A ja czekam, az jakis turniej (w wawie zwlaszcza) odbedzie sie w innym terminie niz: 25-26. IX; 9. X; 23-24. X; 13. XI; 27-28. XI; 11. XII; 8-9. I; 22. I. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...