Skocz do zawartości

Master League


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

no dobra, to ja się troszkę pochwalę. nie będę robił fot, bo się mnie nie chce, więc co nieco trochę opiszę.

 

mój team to Ajax, formacja 4-3-3, skład:

 

Br Stekelenburg

OP de Jong

OL Verthongen

OŚ Heitinga

OŚ Alderweireld

DPŚ Maduro

PŚ Sneijder

PŚ Aissati

RN Sulejmani

LN Babel

NŚ Suarez

 

Jak widzicie kupuję tylko takich piłkarzy, którzy wiedzą co to znaczy gra w koszulce Ajaxu. w najbliższym czasie planuje skład wzmocnic van der Vaartem, a później będzie powolne zbieranie kasiory na Zlatana. Ponadto od dłuższgo czasu na liście transferowj są: Seedorf, Chivu, Vermaelen, Maxwel, Grygera, Emanuelson, van der Sar, Huntelar, van der Wiel i wielu innych Ajacieden.

 

Bilans meczowy wygląda tak: 140/137/116. Jednak nie brałby go pod uwagę, bo pewnie 2/3 tego to mecze w trybie coach mode. Najwięcej meczów bez porażki to 8. Co dziwne zrobiłem to jak miałem 8 defaultowych graczy. Udział w turniejach raczej bez szału. Jeszcze nigdy nie awansowałem dalej, choc 4 razy w coach mode miałem 7 punktów. W zwykłym trybie jest gorzej. Tam chyba max to było 6 punktów.

Odnośnik do komentarza

GK: Van Toorssen

Obrona: Isah, Jacihalez, Simao, Wortwistle (czy jakos tak)

pomoc: DMF - De Jong, SMF - Hines, Benitez, AMF - Osman

atak: C. Ronaldo, Arshavin

 

na dniach kupie Hamsika zamiast Osmana.

No a dalsze plany to.. Boruc do klaty, Valencia RMF, LMF Malouda i cala defensywa... jeszcze nie zdecydowalem kogo chce.

Statsow nie pamietam, podam pozniej. Raz doszedlem do 1/8 w competition.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wygrałem turniej coach mode w 3 dywizji :D za zwycięstwo 1,5 miliona ojro, razem za turniej pewnie niecałe 2,5 i jest okej. 117 minuta finału, Suarez z woleja i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Koleś na koncie 37 milionów i jakieś 200 punktów skila więcej, ale jakoś się udało 2:1 do przodu. W ciągu dwóch dni byłem blisko fazy pucharowej, ale jakoś zawsze miałem 7 punktów i coś koło 50 miejsca. dzisiaj się tak złożyło, że w turnieju było ledwo co ponad 60 graczy i z sześcioma punktami dało radę awansowac pierwszy raz do fazy KO. A tam niespodzianka, najbiedniejsza drużyna wygrała ;) . Jest dobrze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

GK:Coupet - dosc dobry bramkarz, bez kart, ale z forma na 7, a wiadomo co to znaczy czesta czerwona forma dla bramkarza.

Obrona:Kierran Gibbs, Chivu(absolutny latacz dziur), Yobo, Beria

Pomoc: Makoun, Nasri, Lucho

Atak: Jovanovic, tadam tadam super kozak majacy wiecej bramek niz meczy FORLAN, Miccoli

 

Wiele razy w competition dochodzilem do polfinalu, tylko te cholerne karne...

Aktualnie przebywam w D4 LOL, bo za duzo gralem w d3 coatch mode i zamiast sam grac, wejsc do 2D, to dzieki skillom coach mode spadlem do 4D hehehe, ale za to fajnie mi sie gra teraz;D

Musze wymienic jeszcze bocznych obroncow, Sagna i Clichy czekaja na transfery, pozniej przyjdzie pora na Fabregasa, Eto, Aguero itd;d

Choc zastanawiam sie czy nie zrobic skladu Arsenalu tak jak wyzej kolega robi ze skladem Ajaxu. Jednak boje sie beznadziejnych form zawodnikow Arsenalu i moich nerwow jak trafie na kolesia z Arshavinem, CR7, Robbenem, Messim i Ribery m w skladzie, bo smiesznie sie oglada jak moi obroncy biegaja za takimi(jakby probowali zlapac muche chinskimi paleczkami do jedzenia).

A i zauwazylem, ze bardzo wazna karta dla pomocnikow to passing, niby Nasri gorsze staty od Lucho, duzo gorsza forma i gra tez bardziej z tylu a ma 2 razy wiecej asyst, dzieki karcie passing.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

ha! wygralem turniej d3 coach mode :)

 

aktualny sklad

 

 

luis garcia - di natale - olic

 

----------matuzalem----------

 

----poulsen---c. zanetti------

 

tabanou-ujfalusi-demichelis-marveaux

 

-------------borubar----------

 

 

 

 

plany: forlan za di natale, schweinsteiger za matuzalema i wymiana bocznych obroncow.

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...